Rychtalska 20

Oferta archiwalna

Wrocław, Psie Pole, Kleczków, ul. Rychtalska 20

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 342 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Rychtalska 20

10 zdjęć

Rychtalska 20
Rychtalska 20
Rychtalska 20
Rychtalska 20

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • siłownia plenerowa

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 5 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 94 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : pojedyncze w cenie 37 000 zł; platforma na dwa samochody 39 000 zł.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Opis inwestycji

Rychtalska 20 logo

Inwestycja przy ul. Rychtalskiej oferuje 94 komfortowe mieszkania w wersji 1,2,3 i 4-pokojowej. Każde z mieszkań posiada taras, ogródek, balkon lub balkon z oranżerią. Nowoczesna aranżacja wnętrz, ułatwia zarządzanie przestrzenią mieszkań, zgodnie z indywidualnymi preferencjami.

Z myślą o naszych przyszłych mieszkańcach stworzyliśmy na dachu naszego budynku wielki zielony taras, który wypełnią: siłownia, miejsce na grilla oraz leżaki. Będzie to idealne miejsce aby spędzić miło czas w towarzystwie rodziny i przyjaciół.

Budowa zakończy się do 30 października 2019 r.

Inwestycja Rychtalska 20 znajduje się na Kleczkowie, ul. Rychtalska 20 (2.5 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez DOM.developer.

Inwestycja Rychtalska 20 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 94 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 5 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rychtalska 20 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców DOM.developer przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne null

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Położenie inwestycji łączy w sobie doskonałą komunikację z centrum oraz bliskość zieleni otulającej odrzańskie bulwary. To idealne połączenie dla ludzi żyjących aktywnie. Dodatkowo u podnóża budynku będą znajdować się trzy lokale usługowe. Ponadto otaczająca infrastruktura bogata jest w przeróżne punkty handlowe i usługowe takie jak: sklepy spożywcze, apteki, salony urody, obiekty sportowe, fitness cluby oraz szkoły, a także przedszkola.

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Rychtalska 20?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rychtalska 20 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Rychtalska 20 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Słonimskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Rychtalska 20 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rychtalska 20 znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole Aviatorek we Wrocławiu w odległości 100 m, Niepubliczne Przedszkole Językowo-Sportowe "LUPPO-PUPPO" w odległości 220 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rychtalska 20 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Aldi, w odległości 370 m znajduje się E. Leclerc.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rychtalska 20 w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 11.07.2017
Data aktualizacji: 22.12.2020

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Kleczkowie

Oferty na Kleczkowie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: