microHOME Promenady

21 zdjęć

microHOME Promenady
microHOME Promenady
microHOME Promenady
microHOME Promenady

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji microHOME Promenady dostępnych jest 37 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (37)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Promocje

 • Promocja

  Lokale wykończone pod klucz z kuchnią i AGD!

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • recepcja
 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Wykończenie pod klucz

Instalacje i energetyka

 • inteligentny dom

Przyroda w okolicy

 • 5 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 162 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 298 cm wysokości.

Standard wykończenia

wykończenie pod klucz

Wykończenie pod klucz z kuchnią i AGD

Rodzaj własności:

odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

balkon, taras.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne .
 • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 37 mieszkań w tym 37 lokali typu apartament.

Powierzchnie mieszkań:

od 24 do 43 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

10/10/80.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji microHOME Promenady znajduje się 37 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Opis inwestycji

microHOME Promenady logo

microHOME Promenady – od podszewki :

• Mikroapartamenty: Najnowsza inwestycja przy ul. Słonimskiego oferuje 162 unikalne mikroapartamenty w trzech wariantach metraży 25 m2, 37 m2 i 43 m2. Każdy z lokali posiada balkon lub taras. Do wyboru Klienta są lokale jedno lub dwupoziomowe. Nowoczesna aranżacja wnętrz, ułatwia zarządzanie przestrzenią modułów zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Wszystkie lokale wyposażone zostaną w instalację umożliwiającą uruchomienie systemu automatyki mieszkaniowej smart-home.

• Lokale użytkowe: W poziomie parteru przewidziano 6 lokali usługowych o wielowariantowym przeznaczeniu m.in. z zakresu gastronomii, handlu, funkcji biurowych, coworkingowych etc.

• Lobby z recepcją: Dla ułatwienia obsługi przyszłych rezydentów i lokatorów microHOME w obiekcie przewidziano reprezentacyjne lobby z recepcją.

• Pomieszczenie klubowe: Dla najmłodszych rezydentów (m.in. studentów) zaprojektowaliśmy playroom ze strefą chilloutu, wyposażony w konsolę do gier wideo, a także kameralną czytelnię.

• Wspólny taras wypoczynkowy: Na dachu budynku przewidziano wspólny taras wypoczynkowy z widokiem na śródmiejską zabudowę Wrocławia i Promenady. To idealne miejsce na spędzanie czasu wolnego w towarzystwie przyjaciół i znajomych, a także świetny spot pod before lub after party!

• Carsharing, rowery miejskie, paczkomaty: W pasie chodnika od frontu budynku przewidziano kilka miejsc dla samochodów elektrycznych z miejskiej wypożyczalni. W pobliżu budynku znajduje się też punkt paczkomatów inPost.

• Garaż: Pod budynkiem znajduje się garaż z kilkudziesięcioma miejscami postojowymi z przeznaczeniem dla samochodów, a także motorów i skuterów.

Inwestycja microHOME Promenady znajduje się na Kleczkowie, ul. Rychtalska 10 (2.3 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez DOM.developer.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 162 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji microHOME Promenady w sprzedaży jest 37 nowych mieszkań o powierzchni od 24 do 43 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 24 do 25 m2 (7 mieszkań)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 37 do 43 m2 (30 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców DOM.developer przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Położenie inwestycji łączy w sobie doskonałą komunikację z centrum oraz bliskość terenów wypoczynkowych przy nadodrzańskich bulwarach. Vis-a-vis budynku znajduje się park „Promenady Business Park” z biurowcami EPSILON i ZITA, a w odległości kilkunastu minut rowerem dojedziecie do kampusu Uniwersytetu Wrocławskiego, Ostrowa Tumskiego a także kompleksu biurowców Green Day będących siedzibą biur firm dla firm takich jak Credit Suisse, KPMG i pozostałych. To idealne połączenie dla ludzi, którzy żyją aktywnie i rozrywkowo. Nadbrzeże rzeki Odry obfituje w ścieżki biegowe i rowerowe oraz muzyczne beach-bary, w których letnie popołudnia mają niepowtarzalny urok. Infrastrukturę nowoczesnego osiedla „Promenady Wrocławskie” dopełniają obiekty handlowe i usługowe takie m.in.: sklepy spożywcze, apteki, salony urody, obiekty sportowe, fitness cluby oraz szkoły, a także przedszkola. Osiedle Promenad Wrocławskich można śmiało nazwać osiedlem kompletnym.

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji microHOME Promenady?

Przyszli mieszkańcy inwestycji microHOME Promenady mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji microHOME Promenady znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Słonimskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji microHOME Promenady znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji microHOME Promenady znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Językowo-Sportowe "LUPPO-PUPPO" w odległości 80 m, Publiczne Przedszkole Aviatorek we Wrocławiu w odległości 190 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Pro Futuro w odległości 580 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji microHOME Promenady składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 370 m znajduje się E.Leclerc.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji microHOME Promenady w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 29.01.2021
Data aktualizacji: 08.09.2022

Nasi użytkownicy chwalą tego dewelopera za szybką odpowiedź na zapytania

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Kleczkowie

Oferty na Kleczkowie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: