Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Dom na Tuwima

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Juliana Tuwima, oferowane bezpośrednio przez

Dom na Tuwima

Łódź, Widzew, Stary Widzew, ul. Juliana Tuwima 71

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 2166 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Dom na TuwimaDom na Tuwima

10 zdjęć

Dom na Tuwima
Dom na Tuwima
Dom na Tuwima
Dom na Tuwima

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 10 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 65 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 278 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Dom na Tuwima logo

Dom na Tuwima to elegancki sześciokondygnacyjny budynek, w którym znajduje się 65 mieszkań jedno- dwu- trzy- lub więcej pokojowych, lokale użytkowe na parterze oraz garaż podziemny. Mieszkania z balkonami lub loggiami z wystawą zachodnią, północną i wschodnią, winda cichobieżna, ogrzewanie miejskie, infrastruktura teleinformatyczna, własność gruntu.

Działka ogrodzona i zagospodarowana, wejście do budynku z terenu wewnętrznego.

Budowa zakończona, budynek oddany do użytku, mieszkania dostępne "od ręki".

Inwestycja Dom na Tuwima znajduje się na Starym Widzewie, ul. Juliana Tuwima 71 (1.8 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Domnax.

Inwestycja Dom na Tuwima została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 65 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Dom na Tuwima nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Domnax przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja położona jest bezpośrednio przy rewitalizowanym "Nowym Centrum Łodzi", blisko dworca Łódź-Fabryczna, kampusu Uniwersytetu Łódzkiego i Uniwersytetu Medycznego, kompleksów biurowych Monopolis i Imagine, parku 3-maja.

Bliskość tras wschód-zachód i północ-południe to doskonałe połączenie z centrum miasta oraz trasami wylotowymi do autostrad A1 i A2.

Widzew jest największą dzielnicą Łodzi i ma powierzchnię ok. 91 km², a liczba jego mieszkańców wynosi ok. 140 000. Gęstość zaludnienia jest niska, gdyż na obrzeżach Widzewa znajduje się sporo terenów zielonych – pól, lasów, nieużytków. Poza tym dominuje zabudowa przemysłowa i duże osiedla mieszkaniowe (złożone z bloków i wieżowców). Dzielnica leży na terenie dawnej wsi Widzew, która przez lata stopniowo była inkorporowana do granic miasta. Najbardziej uprzemysłowioną część wsi przyłączono do Łodzi już w 1906 roku, a kolejne wcielenia miały miejsce w 1915 i 1946 roku. Także dawna wieś Widzew jest w całości częścią Łodzi od zakończenia II wojny światowej, natomiast jako osobna dzielnica funkcjonuje od 1954 roku. Od tego czasu jej powierzchnia kilkukrotnie rozszerzała się o nowe tereny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Dom na Tuwima?

Na Widzewie kursują linie tramwajowe i autobusowe. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Tramwaje w ciągu 20 minut dowiozą nas z przystanku Lermontowa do rejonu Galerii Łódzkiej. Kursują tam też autobusy nocne numer N1 i N5.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dom na Tuwima mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 31 metrów od inwestycji Dom na Tuwima znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Tuwima - Wysoka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Dom na Tuwima znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dom na Tuwima znajduje się 48 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: II Liceum Ogólnokształcące w odległości 217 m, Przedszkole Miejskie nr 15 w odległości 249 m, przedszkole w odległości 252 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Dom na Tuwima jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Arka w odległości 332 m, Stomatolog Wodna w odległości 372 m, M-Dent w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Dom na Tuwima składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 113 m znajduje się Żabka, w odległości 165 m znajduje się Żabka, w odległości 231 m znajduje się Piekarnia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dom na Tuwima w odległości 259 m znajduje się Boisko szkolne, w odległości 287 m znajduje się Boisko szkolne, w odległości 439 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 31.08.2020
Data aktualizacji: 11.01.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023