Osiedle Premium

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDom Development S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Premium dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
C.67
4
121,29 m²
5
G.39
4
104,32 m²
4

Opis Inwestycji

Osiedle Premium

Zapraszamy do Bemowa, w którego centrum powstaje Osiedle Premium. Tę wieloetapową inwestycję wyróżnia ciekawa architektura, nowoczesna forma i wysoki standard wykończenia. Zarówno lokalizacja, jak i nazwa osiedla są nieprzypadkowe – Osiedle Premium spełni oczekiwanie każdego, kto aspiruje do komfortowego życia, łączącego korzystanie ze zróżnicowanej i szybko rozwijającej się infrastruktury Bemowa z wygodną komunikacją z centrum Warszawy, między innymi dzięki budowanej - pobliskiej stacji II linii metra.Zrealizowane budynki CDE, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2019 roku dla budynków FG.

Inwestycja Osiedle Premium znajduje się na Górcach, ul. gen. T. Pełczyńskiego 14 (7.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Dom Development S.A..

Inwestycja Osiedle Premium została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 727 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 2 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Premium pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchniach od 104 do 121 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 104 do 121 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dom Development S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 2 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 727 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 265 do 267 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon, taras.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne: zewnętrzne dla gości.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 2 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 104 do 121 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Premium

Dodatkowym atutem osiedla, poza lokalizacją w otoczeniu terenów zielonych jest dobrze rozwinięta infrastruktura miejska. Szybki dojazd do centrum Warszawy gwarantują nowoczesne i zmodernizowane drogi (Trasa S8) oraz doskonała komunikacja miejska. W bliskim sąsiedztwie osiedla planowane są również stacje II linii metra „Powstańców Śląskich” oraz „Lazurowa”. W najbliższej okolicy znajdują się także galerie handlowe, restauracje, cukiernie oraz liczne sklepy i punkty usługowe (Tesco Express, Centrum Handlowe Wola Park,). W pobliżu inwestycji zlokalizowane są liczne szkoły i przedszkola oraz obiekty sportowo-rekreacyjne, w tym Aleja Sportów Miejskich oraz wypożyczalnia rowerów Veturilo. W wolnej chwili odpoczynek zapewnią pobliskie forty (Fort Blizne i Fort Bema) oraz Staw Jeziorzec. Dodatkowo na terenie Bemowa można korzystać z darmowego Internetu. Osiedle Premium zlokalizowane jest 900 metrów od Bemowskiego ratusza.

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe, zaś za kilka lat - II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Premium mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji Osiedle Premium znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kazubów 04.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Premium znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole "Dzieci Świata" w odległości 330 m, Przedszkole Nr 435 w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Premium składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Żabka, w odległości 170 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 170 m znajduje się Przystanek Piekarnia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Premium w odległości 260 m znajduje się Aleja Sportów Miejskich, w odległości 300 m znajduje się Zdrofit, w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.09.2015

Data aktualizacji: 14.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie