Starter II

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDolnośląskie Inwestycje S.A

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 12 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Miasto Marina(1.2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, ul. Na Grobli 20 - 24 (1.5 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 9 954 brutto/m2
  Miasto Marina
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 12
  Powierzchnia: 43 - 61 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dla inwestora 8 ofert
  Ronson Development Sp. z o.o.
 • Angel City Wrocław(1.8 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Przedmieście Oławskie, ul. Walońska (1 km od centrum Wrocławia)
  Angel City Wrocław
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 146
  Powierzchnia: 28 - 112 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 112 ofert
  Angel Poland Group
 • Browary Wrocławskie(2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Śródmieście, Ołbin, ul. Jedności Narodowej (2.6 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 8 786/m2
  Browary Wrocławskie
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 220
  Powierzchnia: 34 - 118 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 75 ofert
  Archicom S.A.

Opis Inwestycji

Mikroapartamenty są kierowane przede wszystkim do młodych ludzi, którzy właśnie startują w dorosłe życie – studentów i absolwentów rozpoczynających karierę zawodową. Niewielki rozmiar apartamentów gwarantuje niską cenę pierwszego własnego lokum, a funkcjonalna aranżacja przestrzeni pozwala cieszyć się wygodą codziennego życia.Realizacja STARTERA przebiega w dwóch etapach – pierwszy z nich został już ukończony – znalazło się w nim 149 lokali. Aktualnie przygotowujemy realizację drugiego etapu, w którym powstanie 168 mikroapartamentów.Starter powstał dzięki inspiracji brytyjskiego modelu kameralnych mieszkań Student Castle w Manchasterze. W tamtejszych akademikach młodzi ludzie aktywnie spędzają czas, ćwicząc na siłowni, korzystając z klubokawiarni i wypoczywając w swoich wielofunkcyjnych mikroapartamentach.Mikroapartamenty są coraz popularniejsze także m.in. w USA, Europie Zachodniej, Japonii i Chinach.Starter to nie tylko wygodne rozwiązanie dla młodych ludzi, ale także dla firm i inwestorów. To najlepsza lokalizacja, europejski standard i nowoczesny design.W sprzedaży mamy ostatni lokal usługowy na IX piętrze z przeznaczeniem na fitness o pow. 173,3 m2 w cenie 10 000,00 zł/m2 netto (do indywidualnych negocjacji).Gwarantowany czynsz 7% rocznie przez 5 lat + 5 lat.

Inwestycja Starter II znajduje się na Placu Grunwaldzkim, Plac Grunwaldzki (2.3 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Dolnośląskie Inwestycje S.A.

Inwestycja Starter II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 169 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Starter II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dolnośląskie Inwestycje S.A przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (42 miejsca)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 169 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (42 miejsca).
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Starter II

Wrocławskie Śródmieście rozciąga się naprzeciw Starego Miasta na prawym brzegu Odry. Jest małą dzielnicą Wrocławia ponieważ zajmuje jedynie 16 km2, zamieszkuję ją ponad 100 tysięcy osób. Wschodnią część Śródmieścia stanowi Wielka Wyspa, na której znajdują się osiedla: Zacisze, Sępolno i Biskupin. To właśnie w Śródmieściu znajduje się najstarsza część miasta – Ostrów Tumski, w którym znajdziemy liczne zabytki nawet architektury gotyckiej. To właśnie na moście Tumskim zakochani od lat przyczepiają kłódki mające symbolizować ich uczucie. W Śródmieściu znajdują się liczne wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego. Śródmieście jest centralną częścią miasta w związku z czym bez problemu można poruszać się po niej pieszo. Z pozostałymi dzielnicami Wrocławia łączą Śródmieście połączenia autobusowe lub tramwajowe, i tak: Z Krzykami tramwaj nr 17, z Psim Polem autobus D, z Fabryczną autobusem 122, ze Starym Miastem tramwaj nr 10. Śródmieście przecina droga krajowa nr 98. W sezonie letnim po Odrze przepływa również tramwaj wodny.

Komunikacja

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Starter II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Starter II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bujwida.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Starter II znajduje się się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: PROFESJA SZKOŁA PODSTAWOWA DLA DOROSŁYCH WE WROCŁAWIU w odległości 270 m, Liceum Ogólnokształcące nr II im. Piastów Śląskich z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w odległości 270 m, PROFESJA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH WE WROCŁAWIU w odległości 270 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Starter II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Klinika Psychiatrii w odległości 170 m, Prywatna Przychodnia Lekarska w odległości 210 m, Scanmed Multimedis w odległości 230 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Starter II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 190 m znajduje się Owoce, w odległości 220 m znajduje się Hert.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Starter II w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 270 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 03.12.2014

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie