Rezydencja Rejtana 4

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Rejtana, oferowane bezpośrednio przez

Developer SpecHouse Sp. z o.o. Sp. k.

Poznań, Jeżyce, Winiary, ul. Rejtana 4

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 875 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Rezydencja Rejtana 4

6 zdjęć

Rezydencja Rejtana 4
Rezydencja Rejtana 4
Rezydencja Rejtana 4
Rezydencja Rejtana 4

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 40 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Rezydencja Rejtana 4 logo

Inwestycja Rezydencja Rejtana 4 – zlokalizowana przy ulicy Rejtana 4 w dzielnicy Winiary – to doskonałe miejsce do życia. W naszej ofercie znajdują się zarówno mniejsze, komfortowe mieszkania, jak i przestronne apartamenty.

Wybór zadowoli każdego: singla, młodą parę, rodzinę z dziećmi, wielbicieli klasyki i spokoju.

W inwestycji powstaje 40 mieszkań o metrażach: (1 pokojowe) 28-38m2, (2 pokojowe) 39-49m2 oraz (3 pokojowe) 54-66m2. Dużym atutem inwestycji są części wspólne, a także przestronne tereny rekreacyjne z alejami spacerowymi dostępnymi dla wszystkich mieszkańców. Teren jest zamknięty i objęty monitoringiem.

Domatorzy docenią spokój nowego mieszkania z prywatną przestrzenią na świeżym powietrzu – balkonem, tarasem lub loggią.

Inwestycja Rezydencja Rejtana 4 znajduje się na Winiarach, ul. Rejtana 4 (2.9 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Developer SpecHouse Sp. z o.o. Sp. k.

Inwestycja Rezydencja Rejtana 4 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 40 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Rejtana 4 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Developer SpecHouse Sp. z o.o. Sp. k. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Rezydencja Rejtana 4 jest położona w dzielnicy Winiary. Ta doskonała lokalizacja pozwala cieszyć się mieszkańcom nieograniczonymi możliwościami spędzania wolnego czasu, a jednocześnie umożliwia szybką i sprawną komunikację z centrum Poznania. W pobliżu jest wiele sklepów, w których można zrobić codzienne zakupy, niedaleko stąd też do centrum handlowego Galeria Pestka. Relaks i rekreację gwarantują basen, kino, klub fitness i korty tenisowe. Zarówno podstawową, jak zaawansowaną pomoc medyczną mieszkańcy znajdą w pobliskiej przychodni, aptece całodobowej i szpitalu.

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Rezydencja Rejtana 4?

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Rejtana 4 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2315 metrów od inwestycji Rezydencja Rejtana 4 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poznań Garbary.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Rezydencja Rejtana 4 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Rejtana 4 znajduje się 28 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Sióstr Maryi Niepokalanej pw. Aniołów Stróżów w odległości 40 m, Wydział Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej w odległości 241 m, Szkoła Podstawowa im. bł. Marii Karłowskiej w odległości 314 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rezydencja Rejtana 4 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: AlfaMed.pl w odległości 294 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 440 m, JorDent w odległości 549 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencja Rejtana 4 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 330 m znajduje się Chata Polska, w odległości 356 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 477 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Rejtana 4 w odległości 126 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 128 m znajduje się boisko / kort, w odległości 150 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 12.05.2020
Data aktualizacji: 28.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: