Prestovia House

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Jagiellońska, oferowane bezpośrednio przez

Develia

Warszawa, Praga-Północ, Pelcowizna, ul. Jagiellońska 45a

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 761 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Prestovia House

6 zdjęć

Prestovia House
Prestovia House
Prestovia House
Prestovia House

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 162 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Opis inwestycji

Prestovia House to 8-kondygnacyjny budynek mieszkalny. Projekt obejmuje 162 mieszkania o zróżnicowanej powierzchni. W ofercie Prestovia House znajdziemy zarówno kompaktowe mieszkania idealne na start, jak i duże kilkupokojowe mieszkania z tarasem chętnie wybierane przez rodziny z dziećmi. Inwestycja z uwagi na bliskie sąsiedztwo centrum, jak również Akademii Leona Koźmińskiego, jest atrakcyjna nie tylko pod kątem zakupu na własny użytek, ale również pod kątem inwestycyjnym. Z myślą o wygodzie przyszłych lokatorów w projekcie przewidziano garaż podziemny wraz z komórkami lokatorskimi i boksami oraz naziemne miejsca postojowe.

Atuty inwestycji:

1. Dogodny dojazd do centrum miasta.

2. Rynek Starego Miasta zaledwie 2,5 km.

3. Mieszkania z tarasami i ogródkami.

4. Przyjazna mieszkańcom niska zabudowa w cichej i bezpiecznej okolicy.

5. Osiedle zamknięte z kontrolą dostępu.

6. Parki i tereny rekreacyjne w okolicy.

Inwestycja Prestovia House znajduje się na Pelcowiźnie, ul. Jagiellońska 45a (4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Develia.

Inwestycja Prestovia House została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 162 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Prestovia House nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Develia przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Prestovia House powstaje przy ul. Jagiellońskiej 45a w Warszawie, tuż przy Rondzie Starzyńskiego na prawym brzegu Wisły. Inwestycję od Rynku Starego Miasta dzieli zaledwie 2,5 km. Oferuje bliskość przystanków tramwajowych i autobusowych, dwóch linii metra, a także Ronda Starzyńskiego. W pobliżu znajdują się liczne placówki edukacyjne, popularne punkty rekreacyjne oraz turystyczne m.in. Ogród Zoologiczny w Warszawie, Park Praski, Stadion Narodowy czy Bulwary Wiślane. Praga-Północ to także liczne sklepy i punkty usługowe, dzięki którym codzienne sprawy załatwimy w pobliżu domu. Atutem położenia projektu jest dostęp do naturalnej zieleni wzdłuż Wisły. Daje to doskonałe warunki do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, ale również do odpoczynku i wyciszenia w wielkim mieście.

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Prestovia House?

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Prestovia House mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1670 metrów od inwestycji Prestovia House znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dworzec Wileński.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Prestovia House znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Prestovia House znajduje się 25 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół nr 73 w Warszawie w odległości 470 m, szkoła w odległości 480 m, L Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 490 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Prestovia House jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ortofan Clinic w odległości 380 m, Przychodnia rodzinna w odległości 840 m, Poradnia Medycyny Rodzinnej w odległości 980 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Prestovia House składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 240 m znajduje się Grzybki, w odległości 370 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 470 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Prestovia House w odległości 110 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 210 m znajduje się boisko / kort, w odległości 220 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 15.10.2020
Data aktualizacji: 02.02.2023

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: