Powstańców 33

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Powstańców, oferowane bezpośrednio przez Develia

wołomiński, Ząbki, ul. Powstańców

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 112 ofert w najbliższej okolicy!

Powstańców 33

5 zdjęć

Powstańców 33
Powstańców 33
Powstańców 33
Powstańców 33

Najbliższe inwestycje

 • Szwoleżerów
  od: 6 300 zł/m2

  Stolmar Suchodolscy Sp. J.

 • Park Leśny Rembertów etap V
  od: 7 550 zł/m2
  Pod wynajem

  Radius Projekt

 • Park Leśny Rembertów Etap III
  od: 7 150 zł/m2

  Radius Projekt

Opis Inwestycji

Przy ulicy Powstańców 33 z Ząbkach na nowych mieszkańców czekają gotowe mieszkania. Osiedle usytuowane jest w pobliżu pięknych lasów, które idealnie nadają się na długie spacery.

Urokliwa okolica i odpowiednio zaplanowana infrastruktura wewnętrzna tworzą przyjazny, rodzinny nastrój. Wydzielona strefa rekreacyjna w postaci placów zabaw oraz wkomponowanych w przestrzeń alejek spacerowych z towarzyszącą wokół zielenią, to miejsce, w którym przyjemnie można spędzić każde wolne popołudnie.

W sąsiedztwie osiedla znajduje się przedszkole, szkoła, poczta i supermarket. Wygodny dostęp do komunikacji zapewnia łatwe i szybkie połączenie z centrum warszawy. Inwestycja zlokalizowana jest w pobliżu strategicznych arterii drogowych, co znacząco skraca czas każdej podróży.

Gotowe mieszkania już w sprzedaży.

IV etap – planowane zakończenie III kw. 2018 r.

V etap – planowane zakończenie I kw. 2019 r.

Inwestycja Powstańców 33 znajduje się w Ząbkach, ul. Powstańców (0.4 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Develia.

Inwestycja Powstańców 33 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 900 nowych mieszkań. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Powstańców 33 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 47 metrów kwadratowych w cenie od 4 550 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Develia przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 9 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 900 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, TV kablowa, winda, videodomofon, własna kotłownia
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Ząbki to niewielkie miasto o powierzchni 11 km2, które znajduje się w powiecie wołomińskim i należy do aglomeracji warszawskiej. Miasteczko liczy obecnie prawie 31 tys. mieszkańców i zajmuje w Polsce drugie miejsce pod względem tempa wzrostu liczby ludności. O popularności miejsca decyduje zarówno dogodna lokalizacja w odległości 10 km od centrum Warszawy, jak i zaciszne, zielone okolice, bowiem aż 30% obszaru zajmują tereny leśne. Ząbki to miasto-ogród, w którym występuje niska zabudowa: domy jednorodzinne i nowoczesne bloki czterokondygnacyjne, a także zabytkowe wille, np. Willa Ronikierów, Willa inż. Tołłoczki czy Willa Alina. Centrum handlowo-usługowe miejscowości to Pasaż Orla, gdzie mieszczą się sklepy, biblioteka i sale ekspozycyjne Ośrodka Kultury.

Komunikacja

Atutem komunikacyjnym są 2 bezpłatne linie autobusowe, które kursują w obrębie miasteczka. Z pobliską Warszawą Ząbki są połączone 4 liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej oraz liniami Kolei Mazowieckich. Przez miasto przebiegają 3 drogi wojewódzkie, które umożliwiają dojazd do stolicy lub pobliskich miejscowości: droga nr 629 (Warszawa – Marki), nr 631 (Warszawa – Nowy Dwór Mazowiecki) oraz nr 634 (Warszawa – Tłuszcz).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Powstańców 33 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 390 metrów od inwestycji Powstańców 33 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Maczka 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Powstańców 33 znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Mała Akademia Odkrywcy w odległości 120 m, PUBLICZNE PRZEDSZKOLE ZOZOLAND w odległości 170 m, Niepubliczne Przedszkole Akademia Odkrywcy w odległości 260 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Powstańców 33 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ "Na Powstańców" w odległości 170 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Powstańców 33 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Żabka, w odległości 190 m znajduje się Żabka, w odległości 230 m znajduje się Grzybki.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Powstańców 33 w odległości 430 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 20.07.2012
Data aktualizacji: 01.12.2018

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: