Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Nowa Tęczowa

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Tęczowa, oferowane bezpośrednio przez

Develia

Wrocław, Stare Miasto, ul. Tęczowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 512 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nowa TęczowaNowa Tęczowa

3 zdjęcia

Nowa Tęczowa
Nowa Tęczowa
Nowa Tęczowa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 292 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

CENTRUM TWOJEGO ŻYCIA

Żyj tak, jak lubisz i ciesz się urokami Wrocławia na co dzień. Zamieszkaj na osiedlu Nowa Tęczowa położonym zaledwie kilka minut od Rynku i Promenady Staromiejskiej. Znajdziesz tu komfortowe mieszkania o zróżnicowanych metrażach i funkcjonalnych rozkładach.

W ofercie są lokale, których powierzchnia liczy od 25 do 85 m². Wiemy, że każdy metr jest ważny, dlatego położyliśmy nacisk na optymalne wykorzystanie przestrzeni. Z myślą o wygodzie mieszkańców w budynkach przewidziano cichobieżne windy i garaż podziemny.

PRZESTRZEŃ DLA ODDECHU

Osiedle Nowa Tęczowa oferuje balans między intensywnym życiem dużego miasta, a spokojem domowego zacisza. Lokalizacja inwestycji sprawi, że wracając do domu naprawdę będziesz mógł odpocząć. Jednocześnie, tuż za rogiem, znajdziesz sklepy, biura, restauracje i miejsca rozrywki. W pobliżu ulicy Tęczowej, wzdłuż Fosy Miejskiej, rozciąga się zielona Promenada Staromiejska – idealne miejsce do spacerów, przejażdżek rowerowych i spotkań z przyjaciółmi.

NAJLEPSZY WYBÓR

Jest wiele powodów, by zamieszkać na Osiedlu Nowa Tęczowa. Wiemy, że i tak znajdziesz swoje, ale pozwól, że podpowiemy te najważniejsze:

1.Tylko 1 km do ścisłego centrum miasta

2.Bogata oferta kulturalno - rozrywkowa (kina, teatry, kluby, centra rekreacyjne)

3.Szeroki wybór połączeń autobusowych i tramwajowych

4.Przyjazne otoczenie budynków oraz plac zabaw dla najmłodszych

5.Bliskość Promenady Staromiejskiej

6.Inwestycja atrakcyjna pod kątem wynajmu

Inwestycja Nowa Tęczowa znajduje się na Starym Mieście, ul. Tęczowa (2.2 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Develia.

Inwestycja Nowa Tęczowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Nowa Tęczowa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Develia przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

POZNAJ STARE MIASTO

Mieszkanie w centrum to dostęp do dobrze rozwiniętej infrastruktury, czyli sklepów, usług, szkół i przedszkoli. Możesz zapomnieć o staniu w korkach. W najbliższej okolicy znajdziesz przychodnię, aptekę, pocztę, plac zabaw dla dzieci, boisko, a nawet centrum sportowe. Specjalnych atrakcji także nie musisz szukać daleko. Pieszo dojdziesz do Narodowego Forum Muzyki, teatru, filharmonii, klubu muzycznego czy kina z repertuarem artystycznym. Promenada prowadzi z kolei do urokliwego Parku Staromiejskiego, położonego tuż przy Teatrze Lalek.

NOWOCZESNA OKOLICA

Komfort nowego mieszkania w centrum Wrocławia jest nie do przecenienia. Możesz żyć tak, jak lubisz i odkrywać miasto każdego dnia. Niezależnie od tego, czy poruszasz się samochodem, rowerem czy komunikacją miejską, zawsze będziesz miał wybór. W pobliżu osiedla są trzy duże węzły przesiadkowe z kilkunastoma połączeniami autobusowymi i tramwajowymi – przy Pl. Jana Pawła II, Pl. Orląt Lwowskich oraz przy Pl. Legionów. Jeżdżąc po mieście rowerem docenisz stale rozbudowywaną sieć ścieżek rowerowych.

DOJAZDY I ODLEGŁOŚCI

- do centrum – 15 minut pieszo (1 km)

- do Arkad Wrocławskich – 6 minut (2,0 km)

- do Dworca Głównego – 9 minut (3,2 km)

- do Parku Staromiejskiego – 8 minut (2,8 km)

Mieszkaj tak, jak lubisz, w samym sercu miasta

Nowe mieszkanie da Ci komfort, którego szukasz

Promenada Staromiejska to jedno z ulubionych miejsc wrocławian

Wyjątkowy punkt na mapie miasta

Wrocławskie Stare Miasto to najstarsza część lewobrzeżnej części miasta. Zajmuje prawie 7 km2 i zamieszkuje ją nieco ponad 52 tysiące osób. Do dzielnicy należą osiedla takie jak: Stare Miasto, Przedmieście Świdnickie oraz Szczepin. Przeważa tu architektura zabytkowa, jednak najmłodsze z osiedli, Szczepin to głównie wysokie, nowoczesne bloki mieszkalne. Na Starym Mieście znajduje się gmach główny Uniwersytetu Wrocławskiego oraz blisko 20 innych szkół wyższych. Swoją siedzibę mają tu wszystkie ważniejsze teatry oraz Opera Dolnośląska. Stare Miasto to główny punkt wycieczek turystycznych we Wrocławiu, dlatego posiada rozbudowaną ofertę rozrywkową oraz kulturalną. To tu występuje największe skupisko zabytków we Wrocławiu – z Panoramą Racławicką i Ratuszem na czele. Na Stare Miasto można dostać się zarówno tramwajem wodnym jak i tramwajami czy autobusami. W dzielnicy znajduję się także znany park Juliusza Słowackiego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowa Tęczowa?

Na Stare Miasto można dostać się z każdej dzielnicy Wrocławia za pomocą 20 połączeń tramwajowych i autobusowych. Po Starym Mieście najlepiej poruszać się pieszo, rikszą lub tramwajem wodnym.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowa Tęczowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1524 metrów od inwestycji Nowa Tęczowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Mikołajów.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowa Tęczowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Tęczowa znajduje się 71 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Wspólny Świat II w odległości 41 m, Liceum Ogólnokształcące nr XVII w odległości 313 m, szkoła w odległości 317 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowa Tęczowa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Optima Clinic w odległości 150 m, Szpital Chorób Płuc im. K. Dłuskiego w odległości 213 m, Aestetica w odległości 563 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowa Tęczowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 10 m znajduje się Żabka, w odległości 38 m znajduje się Limonka, w odległości 98 m znajduje się Oui Oui.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Tęczowa w odległości 357 m znajduje się boisko / kort, w odległości 628 m znajduje się 道場, w odległości 629 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 01.12.2017

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023