Dom nad Czarnym Dębem

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Grzegórzki, oferowane bezpośrednio przez

DaVinci Nieruchomości

Kraków, Grzegórzki, ul. Grzegórzki

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 78 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Dom nad Czarnym Dębem

3 zdjęcia

Dom nad Czarnym Dębem
Dom nad Czarnym Dębem
Dom nad Czarnym Dębem

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Apartamentowiec  DOM NAD CZARNYM DĘBEM powstał przy wykorzystaniu najnowszych technologii, które mają ogromny wpływ na bezpieczeństwo, oszczędność i komfort mieszkania. Każde mieszkanie wyposażone jest w dwufunkcyjne klimakonwektory, które ułatwiają uzyskanie optymalnej temperatury w pomieszczeniach. Pozwala na szybkie ogrzanie, gdy jest zimno i chłodzenie podczas upału. Ogrzewanie i ciepła woda dostarczane są z sieci MPEC.Budynek wyposażony jest w recepcję, cichobieżne windy hydrauliczne, które zapewnią wygodny dostęp z poziomu garażu na każdą kondygnację. Budynek jest chroniony i monitorowany 24 godziny na dobę. Ten nowoczesny sześciokondygnacyjny budynek, składa się z 42 eleganckich i funkcjonalnych apartamentów o zróżnicowanym metrażu od 63 m2 do 132 m2, 5 lokali użytkowych na parterze oraz trzykondygnacyjnego garażu podziemnego z komórkami lokatorskimi. Do oferty załączono zdjęcia poglądowe nieruchomościInwestycja skierowana jest do osób wymagających poszukujących komfortu życia w doskonałej lokalizacji. 5 minut zajmuje dojście pieszo do Rynku Głównego i na Kazimierz. Znajdujące się w pobliżu Bulwary Wiślane oferują możliwość aktywnej rekreacji, jak również spokojnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Aleja Daszyńskiego z placem zabaw dla dzieci i zielonymi skwerkami zapewnia wypoczynek, szczególnie dla rodzin z dziećmi. Warto również wiedzieć, iż z najwyższych kondygnacji budynku rozciąga się wspaniała panorama Krakowa, widać wieże Kościoła Mariackiego, Ratusza, Kościoła Piotra i Pawła, a w słoneczne dni także na Tatry.Obsługę komunikacyjną zapewniają liczne linie tramwajowe i autobusowe. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy osiedlowe, punkty usługowe, szkoły, przedszkola oraz Galeria Kazimierz.

Inwestycja Dom nad Czarnym Dębem znajduje się na Grzegórzkach, ul. Grzegórzki (1.5 km od centrum Krakowa), sprzedaż prowadzi DaVinci Nieruchomości.

Inwestycja Dom nad Czarnym Dębem została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Aktualnie w inwestycji Dom nad Czarnym Dębem nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Grzegórzki to dzielnica II Krakowa. Leży w centralnej części miasta, a jej powierzchnia wynosi 584,52 ha. Teren zamieszkuje 29 230 osób. Grzegórzki należą do miasta od 1910r. Wcześniej były podmiejską wsią, w której na przełomie XIX i XXw. nastąpił intensywny rozwój przemysłowy. Dziś dzielnica dzieli się na Grzegórzki Stare i Nowe. Jak wskazuje nazwa, w pierwszej części znajdują się głównie starsze nieruchomości, w tym willowe osiedle oficerskie przypominające o mieszczących się tu niegdyś koszarach. W drugiej części znaleźć można współczesne zabudowania mieszkalne, a wśród nich atrakcyjne apartamentowce. Na Grzegórzkach zlokalizowane są siedziby 4 szkół wyższych, w tym Uniwersytetu Ekonomicznego. Działa tu Śródmiejska Biblioteka Publiczna. W wolnych chwilach mieszkańcy mogą odwiedzić - będący atrakcją na skalę krajową - Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego lub wybrać się do jednego z okolicznych domów kultury. Grzegórzki mają dobre połączenie z pozostałymi dzielnicami Krakowa. Przechodzi przez nie droga wojewódzka nr 776, a do tego regularnie kursują linie autobusowe i tramwajowe.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Dom nad Czarnym Dębem?

Przez Grzegórzki przebiega droga wojewódzka nr 776. Kursują tu również linie autobusowe i tramwajowe, dzięki którym dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum oraz pozostałymi częściami Krakowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dom nad Czarnym Dębem mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1233 metrów od inwestycji Dom nad Czarnym Dębem znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Dom nad Czarnym Dębem znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dom nad Czarnym Dębem znajduje się 28 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 155 m, szkoła w odległości 174 m, Szkoła podstawowa nr 38 w odległości 179 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Dom nad Czarnym Dębem jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: LiderDent.pl w odległości 147 m, 3G Dentist w odległości 234 m, Spirodek Alicja w odległości 263 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Dom nad Czarnym Dębem składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 68 m znajduje się Market Point, w odległości 176 m znajduje się Żabka, w odległości 179 m znajduje się Avita.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dom nad Czarnym Dębem w odległości 200 m znajduje się Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy Międzyszkolny Basen Pływacki Kraków Śródmieście, w odległości 237 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 241 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: