Apartamenty Opera

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Dan-Bud Sp. z o.o.

Olsztyn, ul. Kołobrzeska 6

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 589 ofert w najbliższej okolicy!

Apartamenty Opera

5 zdjęć

Apartamenty Opera
Apartamenty Opera
Apartamenty Opera
Apartamenty Opera

Najbliższe inwestycje

 • Dąbrowszczaków
  od: 7 700 zł/m2

  Freedom Nieruchomości

 • Kołobrzeska 36B
  od: 6 390 zł/m2

  Premium Deweloper Sp. z o.o.

 • GRAND HOUSE Niepodległości
  od: 6 000 zł/m2

  Przedsiębiorstwo Budowlane "MAS-BUD"

Opis Inwestycji

Apartamenty Opera to inwestycja stworzona, by zapewnić mieszkańcom komfort, wygodę i bezpieczeństwo. Zlokalizowana w centrum Olsztyna pozwala w pełni korzystać z uroków życia w mieście-ogrodzie. Istniejące od wielu już lat osiedle posiada praktyczną i rozwiniętą infrastrukturę. Znajdują się tutaj również ośrodki kultury i sztuki. Stąd już niedaleko do tętniącego życiem starego miasta, zielonych parków i płynącej leniwie rzeki Łyny.

W zaprojektowanym z dbałością o każdy szczegół apartamentowcu mieści się 167 komfortowych mieszkań o powierzchni od 29 m2 do 129 m2, przestronne tarasy oraz urokliwe ogródki. Nowoczesna architektura, wysoki standard oraz zastosowanie innowacyjnych technologii to główne zalety tego miejsca.

Apartamenty Opera zachwycą nawet najbardziej wymagających mieszkańców.

Do dyspozycji mieszkańców zostanie oddane ogólnodostępne pomieszczenie rekreacyjne. To miejsce, w którym można się zrelaksować, zadbać o kondycję fizyczną lub spotkać towarzysko.

Oprócz nowoczesnej architektury budynek wyróżniać będzie wysoki standard wykonania. Trzyszybowa stolarka okienna, monitoring, kontrola dostępu, wideodomofony, wysokiej klasy windy, pełna dostępność budynku dla osób niepełnosprawnych to tylko niektóre zalety inwestycji.

Z myślą o najbardziej wymagających mieszkańcach powstały 3 wyjątkowe penthouse’y z rozległymi tarasami, zlokalizowane na najwyższych kondygnacjach budynku. To właśnie stąd można podziwiać urokliwą panoramę Olsztyna.

Każde mieszkanie posiada własną komórkę lokatorską, dzięki czemu mieszkańcy mają pewność, że nie zabranie im miejsca na przechowywanie.

W budynku znajdują się schowki, w których mieszkańcy mogą przechowywać swoje rowery oraz wózki dziecięce.

Dzięki trzy poziomowemu garażowi podziemnemu mieszkańcy nie muszą martwić się o parking. 210 miejsc parkingowych z pewnością umożliwi wygodne i sprawne parkowanie.

Przestronne balkony, tarasy oraz loggie pozwalają cieszyć się słońcem i komfortem. To stąd można podziwiać uroki Olsztyna.

Na dziedzińcu inwestycji znajdą się pięknie zagospodarowane tereny zielone a dla mieszkań na najniższym piętrze – ogródki.

Na dachu apartamentowca zainstalowane zostaną najnowocześniejsze kolektory słoneczne, których zadaniem będzie wspomaganie systemu centralnego ogrzewania oraz zasilania budynku w ciepłą wodę. W budynku znajdą się również monitoring, kontrola dostępu oraz wideodomofony.

Dodatkowo każde mieszkanie może zostać wyposażone w system inteligentnego domu umożliwiający kontrolowanie bezpieczeństwa za pomocą specjalnej aplikacji.

Inwestycja Apartamenty Opera znajduje się w Olsztynie, ul. Kołobrzeska 6 (0.8 km od centrum Olsztyna), została zrealizowana przez dewelopera Dan-Bud Sp. z o.o..

Inwestycja Apartamenty Opera została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 167 nowych mieszkań. Budynek posiada 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Opera pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 60 metrów kwadratowych w cenie od 5 400 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dan-Bud Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (210 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 167 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Stolarka okienna

- trzyszybowa

Ogrzewanie

- miejskie wspomagane systemem kolektorów słonecznych na dachu.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (210 miejsc).
Udogodnienia:
plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, inteligentny dom, videodomofon, wózkarnia, patio / dziedziniec
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja w centrum miasta to główna zaleta inwestycji. Budynek znajduje się na terenie osiedla z rozwiniętą infrastrukturą. W pobliżu znajdują się szkoły, urzędy, instytucje publiczne, kulturalne, a także rozległe tereny zielone. Dzięki sprawnej komunikacji dojazd do pozostałych części Olsztyna jest wygodny i szybki. Infrastruktura osiedla, na którym znajduje się apartamentowiec jest rozbudowana. W pobliżu znajdują się banki, poczta, apteki oraz przychodnie. Bliskość sklepów i galerii handlowych z pewnością ułatwi mieszkańcom codzienne zakupy. Z kolei znajdujące się w okolicy budynki użyteczności publicznej oraz urzędy zapewniają odpowiedni dostęp do wszelkich potrzebnych usług związanych z administracją. Zielona okolica sprzyja dbaniu o kondycję fizyczną. Sporty na świeżym powietrzu z powodzeniem można uprawiać w pobliskim Parku im. Janusza Kusocińskiego, w którym znajduje się siłownia outdoorowa, a także boiska do gry w piłkę i plac zabaw dla najmłodszych. W okolicy apartamentowca znajduje się również kilka klubów fitness oraz basen. Położenie Apartamentów Opera w pobliżu centrum Olsztyna z pewnością zachwyci wszystkich, którym bliska jest kultura i sztuka. Wolny czas można spędzić w Warmińsko – Mazurskiej Filharmonii im. Feliksa Nowowiejskiego lub w pobliskiej Galerii Sztuki Współczesnej BWA. Młodszych miłośników twórczości artystycznej zaprasza Olsztyński Teatr Lalek, a na spragnionych wrażeń i rozrywki czeka tętniące życiem Stare Miasto. Usytuowanie w pobliżu linii tramwajowej oraz przystanków komunikacji miejskiej gwarantuje dogodny dojazd do każdej dzielnicy Olsztyna. W okolicy znajduje się również dworzec PKP/PKS, z bezpośrednim połączeniem z nowo otwartym Portem Lotniczym Olsztyn – Mazury.Nowo wybudowana linia tramwajowa zapewnia świetną i szybką komunikację z Uniwersytetem, Galerią Warmińską, czy Starym Miastem.

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na 23 osiedla - jednostki pomocnicze gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych, które posiadają zasięg lokalny. Około 21 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonują 33 linie autobusowe, w tym dwie nocne i pięć miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr. 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr.2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr. 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście, prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się pięć stacji: Olsztyn Gietkowska, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Kortowo oraz Olsztyn Zachodni.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Opera mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Apartamenty Opera znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Teatr Lalek.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Opera znajduje się się 28 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 311 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Olsztynie w odległości 140 m, Gimnazjum 3 w Olsztynie w odległości 140 m, XI Liceum Ogólnokształcące w odległości 140 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Opera składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Żabka, w odległości 200 m znajduje się C.H. Manhattan, w odległości 230 m znajduje się Spożywczy Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Opera w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 04.08.2016
Data aktualizacji: 24.07.2019

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: