Kamienice Wandy

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez CP RE sp. z o.o.

Ceny od: 8 300 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Kamienice Wandy dostępne są 2 oferty

RzutNumerMetrażPiętroCena (netto)
A.U2 + A.U3 97 m2Parter
LU1 144 m2Parter
1 193 540 zł8 300 zł/m²

Zobacz inne etapy inwestycji Kamienice Wandy

Opis Inwestycji

Inwestycja Kamienice Wandy znajduje się na Grzegórzkach, ul. Grzegórzecka 73 (1.7 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera CP RE sp. z o.o..

Inwestycja Kamienice Wandy została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 93 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 3 budynkach posiadających od 4 do 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kamienice Wandy pozostały na sprzedaż 2 lokale użytkowe o powierzchniach od 97 do 144 metrów kwadratowych w cenie od 8 300 zł za metr kwadratowy.

Deweloper CP RE sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 93 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 330 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu, odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 2 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 97 do 144 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • kształtują się w zakresie od 804 353 do 1 193 540 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 8 300 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Kamienice Wandy

Inwestycja Kamienice Wandy położona jest w doskonałej lokalizacji – przy skrzyżowaniu ul. Grzegórzeckiej i ul. Zieleniewskiego, w samym sercu Krakowa. Taka lokalizacja to wygodny dojazd dla pracowników i klientów oraz duże ułatwienie dla partnerów biznesowych. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się Stare Miasto i dzielnica Kazimierz, a bliskość Ronda Grzegórzeckiego zapewnia dobra komunikację z innymi częściami Krakowa za pomocą rozbudowanej sieci transportu miejskiego (m.in. szybki tramwaj). Śródmiejska Dzielnica Grzegórzki jest obecnie jedną z najbardziej rozwijających się części miasta – z ciągle powstającymi, nowymi inwestycjami mieszkaniowymi, które znacznie podniosą – i tak już trzykrotnie przekraczającą krakowską średnią - gęstość zaludnienia. W najbliższym otoczeniu Kamienic Wandy powstają dwie duże inwestycje mieszkaniowe, a trzy kolejne są w fazie przygotowań. Dokładne informacje na temat ich parametrów udostępniamy w naszym prospekcie informacyjnym. Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego podjął też decyzję o lokalizacji Krakowskiego Centrum Muzycznego w okolicy ul. Skrzatów, w odległości ok. 100 m od Kamienic Wandy. Budowa spowoduje całkowitą zmianę charakteru tego obszaru. Będzie to miejsce skupiające siedziby ośrodków kulturalnych, oświatowych, hoteli. Wokół powstaną także tereny rekreacyjne i zielone. Z pewnością Krakowskie Centrum Muzyczne stanie się stałym punktem odwiedzin rzeszy krakowian. Bliżej Ronda Grzegórzeckiego, w odległości ok. 300 m od Kamienic Wandy zostanie wybudowany nowy biurowiec, w którym znajdzie siedzibę Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego (o pow. ok. 30 tys. m2).

Grzegórzki to dzielnica II Krakowa. Leży w centralnej części miasta, a jej powierzchnia wynosi 584,52 ha. Teren zamieszkuje 29 230 osób. Grzegórzki należą do miasta od 1910r. Wcześniej były podmiejską wsią, w której na przełomie XIX i XXw. nastąpił intensywny rozwój przemysłowy. Dziś dzielnica dzieli się na Grzegórzki Stare i Nowe. Jak wskazuje nazwa, w pierwszej części znajdują się głównie starsze nieruchomości, w tym willowe osiedle oficerskie przypominające o mieszczących się tu niegdyś koszarach. W drugiej części znaleźć można współczesne zabudowania mieszkalne, a wśród nich atrakcyjne apartamentowce. Na Grzegórzkach zlokalizowane są siedziby 4 szkół wyższych, w tym Uniwersytetu Ekonomicznego. Działa tu Śródmiejska Biblioteka Publiczna. W wolnych chwilach mieszkańcy mogą odwiedzić - będący atrakcją na skalę krajową - Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego lub wybrać się do jednego z okolicznych domów kultury. Grzegórzki mają dobre połączenie z pozostałymi dzielnicami Krakowa. Przechodzi przez nie droga wojewódzka nr 776, a do tego regularnie kursują linie autobusowe i tramwajowe.

Komunikacja

Przez Grzegórzki przebiega droga wojewódzka nr 776. Kursują tu również linie autobusowe i tramwajowe, dzięki którym dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum oraz pozostałymi częściami Krakowa.

W odległości 350 metrów od inwestycji Kamienice Wandy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Kordylewskiego.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Kamienice Wandy znajduje się 31 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 38 w odległości 250m, Samorządowe Przedszkole nr 80 w odległości 400m, Przedszkole Niepubliczne "Pod Gwiazdkami"Grażyna Płachecka w odległości 450m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m znajduje się HOHOL MAGDALENA, MGR. APTEKA PRYWATNA, w odległości 300 m znajduje się HYGIEIA. APTEKA, w odległości 350 m znajduje się CENTRUM PROMOCJI ZDROWIA. PORADNIA OGÓLNA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 300 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚW. KAZIMIERZA, w odległości 600 m znajduje się KURIA PROWINCJALNA OJCÓW FRANCISZKANÓW, w odległości 600 m znajduje się Śródmiejska Biblioteka Publiczna .

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 600 m znajduje się KS Grzegórzecki Kraków, w odległości 700 m znajduje się GYMPARK, w odległości 1000 m znajduje się Centrum Wspinaczkowe Parbat.

Data publikacji: 19.11.2012

Data aktualizacji: 25.04.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie