Kamienice Wandy

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez CP RE sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 4 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Zobacz inne etapy inwestycji Kamienice Wandy

Najbliższe inwestycje

 • Cystersów 26B(0.9 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Grzegórzki, ul. Cystersów (1.9 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 6 911 netto/m2
  Cystersów 26B
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 265 m2
  Budrem
 • Cystersów 26C(0.9 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Grzegórzki, ul. Cystersów (1.9 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 317 netto/m2
  Cystersów 26C
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 2
  Powierzchnia: 145 - 313 m2
  Budrem
 • Grzegórzecka 15(1 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Grzegórzki, ul. Grzegórzecka 15 (0.8 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 12 195/m2
  Grzegórzecka 15
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba lokali użytkowych: 4
  Powierzchnia: 40 - 59 m2
  Seima Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Inwestycja Kamienice Wandy znajduje się na Grzegórzkach, ul. Grzegórzecka 73 (1.7 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera CP RE sp. z o.o..

Inwestycja Kamienice Wandy została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 93 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych, posiada od 4 do 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kamienice Wandy pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchniach od 97 do 144 metrów kwadratowych w cenie od 8 300 zł za metr kwadratowy.

Deweloper CP RE sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 93 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 330 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Kamienice Wandy

Inwestycja Kamienice Wandy położona jest w doskonałej lokalizacji – przy skrzyżowaniu ul. Grzegórzeckiej i ul. Zieleniewskiego, w samym sercu Krakowa. Taka lokalizacja to wygodny dojazd dla pracowników i klientów oraz duże ułatwienie dla partnerów biznesowych. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się Stare Miasto i dzielnica Kazimierz, a bliskość Ronda Grzegórzeckiego zapewnia dobra komunikację z innymi częściami Krakowa za pomocą rozbudowanej sieci transportu miejskiego (m.in. szybki tramwaj). Śródmiejska Dzielnica Grzegórzki jest obecnie jedną z najbardziej rozwijających się części miasta – z ciągle powstającymi, nowymi inwestycjami mieszkaniowymi, które znacznie podniosą – i tak już trzykrotnie przekraczającą krakowską średnią - gęstość zaludnienia. W najbliższym otoczeniu Kamienic Wandy powstają dwie duże inwestycje mieszkaniowe, a trzy kolejne są w fazie przygotowań. Dokładne informacje na temat ich parametrów udostępniamy w naszym prospekcie informacyjnym. Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego podjął też decyzję o lokalizacji Krakowskiego Centrum Muzycznego w okolicy ul. Skrzatów, w odległości ok. 100 m od Kamienic Wandy. Budowa spowoduje całkowitą zmianę charakteru tego obszaru. Będzie to miejsce skupiające siedziby ośrodków kulturalnych, oświatowych, hoteli. Wokół powstaną także tereny rekreacyjne i zielone. Z pewnością Krakowskie Centrum Muzyczne stanie się stałym punktem odwiedzin rzeszy krakowian. Bliżej Ronda Grzegórzeckiego, w odległości ok. 300 m od Kamienic Wandy zostanie wybudowany nowy biurowiec, w którym znajdzie siedzibę Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego (o pow. ok. 30 tys. m2).

Grzegórzki to dzielnica II Krakowa. Leży w centralnej części miasta, a jej powierzchnia wynosi 584,52 ha. Teren zamieszkuje 29 230 osób. Grzegórzki należą do miasta od 1910r. Wcześniej były podmiejską wsią, w której na przełomie XIX i XXw. nastąpił intensywny rozwój przemysłowy. Dziś dzielnica dzieli się na Grzegórzki Stare i Nowe. Jak wskazuje nazwa, w pierwszej części znajdują się głównie starsze nieruchomości, w tym willowe osiedle oficerskie przypominające o mieszczących się tu niegdyś koszarach. W drugiej części znaleźć można współczesne zabudowania mieszkalne, a wśród nich atrakcyjne apartamentowce. Na Grzegórzkach zlokalizowane są siedziby 4 szkół wyższych, w tym Uniwersytetu Ekonomicznego. Działa tu Śródmiejska Biblioteka Publiczna. W wolnych chwilach mieszkańcy mogą odwiedzić - będący atrakcją na skalę krajową - Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego lub wybrać się do jednego z okolicznych domów kultury. Grzegórzki mają dobre połączenie z pozostałymi dzielnicami Krakowa. Przechodzi przez nie droga wojewódzka nr 776, a do tego regularnie kursują linie autobusowe i tramwajowe.

Komunikacja

Przez Grzegórzki przebiega droga wojewódzka nr 776. Kursują tu również linie autobusowe i tramwajowe, dzięki którym dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum oraz pozostałymi częściami Krakowa.

W odległości 350 metrów od inwestycji Kamienice Wandy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Kordylewskiego.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Kamienice Wandy znajduje się 31 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 38 w odległości 250m, Samorządowe Przedszkole nr 80 w odległości 400m, Przedszkole Niepubliczne "Pod Gwiazdkami"Grażyna Płachecka w odległości 450m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m znajduje się HOHOL MAGDALENA, MGR. APTEKA PRYWATNA, w odległości 300 m znajduje się HYGIEIA. APTEKA, w odległości 350 m znajduje się CENTRUM PROMOCJI ZDROWIA. PORADNIA OGÓLNA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 300 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚW. KAZIMIERZA, w odległości 600 m znajduje się KURIA PROWINCJALNA OJCÓW FRANCISZKANÓW, w odległości 600 m znajduje się Śródmiejska Biblioteka Publiczna .

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 600 m znajduje się KS Grzegórzecki Kraków, w odległości 700 m znajduje się GYMPARK, w odległości 1000 m znajduje się Centrum Wspinaczkowe Parbat.

Data publikacji: 19.11.2012

Data aktualizacji: 30.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie