Domy przy Wilanowskiej

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Wilanowska, oferowane bezpośrednio przez

CONEX

Łódź, Widzew, Stoki, ul. Wilanowska 13

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 2 oferty w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Domy przy Wilanowskiej

2 zdjęcia

Domy przy Wilanowskiej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 4 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 275 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Inwestycja Domy przy Wilanowskiej znajduje się na Stokach, ul. Wilanowska 13 (4 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez CONEX.

Inwestycja Domy przy Wilanowskiej została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Domy przy Wilanowskiej nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców CONEX przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Widzew jest największą dzielnicą Łodzi i ma powierzchnię ok. 91 km², a liczba jego mieszkańców wynosi ok. 140 000. Gęstość zaludnienia jest niska, gdyż na obrzeżach Widzewa znajduje się sporo terenów zielonych – pól, lasów, nieużytków. Poza tym dominuje zabudowa przemysłowa i duże osiedla mieszkaniowe (złożone z bloków i wieżowców). Dzielnica leży na terenie dawnej wsi Widzew, która przez lata stopniowo była inkorporowana do granic miasta. Najbardziej uprzemysłowioną część wsi przyłączono do Łodzi już w 1906 roku, a kolejne wcielenia miały miejsce w 1915 i 1946 roku. Także dawna wieś Widzew jest w całości częścią Łodzi od zakończenia II wojny światowej, natomiast jako osobna dzielnica funkcjonuje od 1954 roku. Od tego czasu jej powierzchnia kilkukrotnie rozszerzała się o nowe tereny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Domy przy Wilanowskiej?

Na Widzewie kursują linie tramwajowe i autobusowe. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Tramwaje w ciągu 20 minut dowiozą nas z przystanku Lermontowa do rejonu Galerii Łódzkiej. Kursują tam też autobusy nocne numer N1 i N5.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Domy przy Wilanowskiej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 470 metrów od inwestycji Domy przy Wilanowskiej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Niciarniana.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Domy przy Wilanowskiej znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Domy przy Wilanowskiej znajduje się 18 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Specjalna nr 128 (budynek C) w odległości 180 m, uczelnia w odległości 250 m, szkoła w odległości 250 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Domy przy Wilanowskiej jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centralny Szpital Kliniczny w odległości 250 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 290 m, Ośrodek Diagnostyki Leczenia Zaburzeń Snu, Bezdechu Sennego i Chorób Układu Oddechowego w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Domy przy Wilanowskiej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 570 m znajduje się eLDe, w odległości 580 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 840 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Domy przy Wilanowskiej w odległości 430 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Klub Sportowy WIFAMA.

Data aktualizacji: 13.11.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: