Księgarska 6

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezCOMEX Deweloperstwo Sp. zo.o. Sp. K.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 18 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • WDWA - Wille Markowskiego(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Psie Pole, Widawa, ul. Zygmunta Markowskiego (7.8 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 490/m2
  WDWA - Wille Markowskiego
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 6
  Powierzchnia: 73 - 74 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  DŚ Development
 • VIDAVA Wille Zegarmistrzowska(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Psie Pole, Widawa, ul. Zegarmistrzowska (7.2 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 5 682 brutto/m2
  VIDAVA Wille Zegarmistrzowska
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 12
  Powierzchnia: 95 - 97 m2
  Liczba pokoi: 4
  Dom4U Sp. z o.o.
 • Waniliowa Park(1.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Psie Pole, Lipa Piotrowska, ul. Waniliowa 2-14 (8 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 5 926 brutto/m2
  Waniliowa Park
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 36
  Powierzchnia: 48 - 72 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 4 oferty
  Jakon Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

NOWE MIESZKANIA !!!Cisza i spokój w niskiej, jednorodzinnej zabudowie.Przy ulicy Księgarskiej 6 we Wrocławiu w samym sercu osiedla Widawa powstał kompleks czterech budynków w zabudowie szeregowej. Lokalizacja charakteryzuje się ciszą i spokojem dzięki niskiej, jednorodzinnej zabudowie, a także szybkim i łatwym połączeniom z każdą częścią Wrocławia dzięki AOW zlokalizowanej w odległości ok. 1,5 km od miejsca inwestycji co niewątpliwie jest jej bardzo mocną stroną. W kilka chwil można dojechać do centrum handlowego Marino, a w czasie ok. 10 minut do centralnego punktu miasta – rynku wrocławskiego. Jest to idealne miejsce dla osób, które pracują w mieście ale popołudniem chcą odetchnąć na jego obrzeżach.Każdy z czterech szeregów składa się z dwóch mieszkań. Pierwsze z nich zlokalizowane na parterze – z ogródkiem, a drugie na pierwszym i drugim piętrze – z przestrzennym tarasem. Mieszkania w środkowych szeregach sprzedawane są z wykończeniem deweloperskim na 1 piętrze i poddaszem do zaadaptowania przez właściciela mieszkania. Kupujący będzie miał możliwość urządzenia poddasza w pełni według własnego projektu i w czasie dla niego odpowiednim, przy czym nie będzie zobowiązany do poniesienia tego kosztu na początku adaptacji mieszkania.W zależności od potrzeb mieszkania posiadają od 3 do nawet 6 pokoi w metrażu od 54 do 98mkw. Dodatkowo na terenie inwestycji znajduje się parking zamknięty dla właścicieli mieszkań i ich gości. W ramach planu zagospodarowania terenu wydzielony również został ogródek dla najmłodszych i dla tych trochę starszych.Do największych atutów oferty należą przestrzenne i funkcjonale układy mieszkań, a także podwyższony standard wykonania, obejmujący m.in.: drzwi antywłamaniowe, rolety zewnętrzne dla mieszkań parterowych, okna o wysokiej termoizolacyjności. Do każdego z mieszkań należeć będzie ogródek lub przestronny taras.

Inwestycja Księgarska 6 znajduje się na Widawie, ul. Księgarska 6 (7.7 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera COMEX Deweloperstwo Sp. zo.o. Sp. K..

Inwestycja Księgarska 6 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Księgarska 6 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper COMEX Deweloperstwo Sp. zo.o. Sp. K. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne (7 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 8 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (7 miejsc).
Udogodnienia: TV kablowa, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, własna kotłownia, plac zabaw, teren ogrodzony, pomieszczenie rekreacyjne.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Księgarska 6

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Księgarska 6 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Księgarska 6 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Widawa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Księgarska 6 znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 100 w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Księgarska 6 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Dino.

Data publikacji: 19.05.2014

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie