Garbary 5

Mieszkania na sprzedaż ul. Garbary, oferowane bezpośrednio przez

Colian Developer

Bydgoszcz, ul. Garbary 5

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1529 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Garbary 5

14 zdjęć

Garbary 5
Garbary 5
Garbary 5
Garbary 5

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 12 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 162 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Opis inwestycji

Garbary 5 logo

Garbary 5 to nowy projekt mieszkaniowy powstający w samym centrum Bydgoszczy. Na terenie dawnej fabryki słodyczy Jutrzenki powstaną 162 wygodne mieszkania z przestronnymi tarasami i widokiem na Operę. Inwestorem jest spółka Colian Developer.

Lokalizacja inwestycji jest jej największym atutem – blisko centrum, w pobliżu dogodnych węzłów komunikacyjnych. Kameralna działka z przylegającym bezpośrednio niewielkim parkiem położona jest w samym śródmieściu Bydgoszczy, na skraju odzyskującej dawny blask dzielnicy, wśród klimatycznej, XIX wiecznej mieszczańskiej zabudowy.

Nowy budynek pomieści 162 mieszkania, których metraże wahają się od 27 do 112m2. Współczesna architektura budynku w neutralny sposób wpisuje się w historyczny kontekst. Rozrzeźbioną elewację od strony ul. Królowej Jadwigi cechują duże przeszklenia, a obszerne kaskadowe tarasy powiększają powierzchnię użytkową mieszkań od strony wschodniej. W parterze przewidziane są lokale handlowe i usługowe. Znakiem szczególnym inwestycji jest pozostały po dawnym zakładzie Jutrzenki zabytkowy fabryczny ceglany komin, który zostanie zachowany na terenie założenia jako jego integralna część.

Garbary 5 w liczbach:

5 pięter

162 wygodne mieszkania

Metraże od 27 do 112m2

8 lokali usługowych

20 zacisznych dużych tarasów

Colian Developer buduje aktualnie wieloetapowe osiedle mieszkaniowe Goplana na poznańskich Jeżycach.

Budowa inwestycji Garbary 5 rozpocznie się we wrześniu 2020 roku.

Generalnym wykonawcą jest Erbud S.A.

Colian Developer działa na rynku polskim od 2012 roku, koncentrując się na obszarze budownictwa wielorodzinnego, budowy obiektów komercyjnych pod wynajem oraz zarządzania nieruchomościami.

Inwestycja Garbary 5 znajduje się w Bydgoszczy, ul. Garbary 5 (0.7 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez Colian Developer.

Inwestycja Garbary 5 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 162 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Garbary 5 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Colian Developer nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Centralne, śródmiejskie położenie inwestycji otwiera przed mieszkańcami nieograniczone możliwości atrakcyjnego spędzania czasu i korzystania z pełnej oferty kulturalnej i miejskiej Bydgoszczy. Stąd tylko krok do kina i nad Kanał Bydgoski, dwa kroki od Opery, krótki spacer na malowniczą Wyspę Młyńską z jej całorocznymi festiwalami i aktywnościami kulturalnymi. To, co Bydgoszcz ma najlepszego, będzie tu na wyciagnięcie ręki.

Bydgoszcz to miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się kilkanaście szkół wyższych, teatr, filharmonia i opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu kilkanaście szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowany z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a liczne drogi wojewódzkie i krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Garbary 5?

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzi kilka dróg krajowych (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegną także liczne drogi wojewódzkie (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Garbary 5 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Garbary 5 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Garbary.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Garbary 5 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Garbary 5 znajduje się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole 'CZAR DZIECI' w odległości 40 m, Przedszkole Akademickie Wyższej Szkoły Gospodarki "Uniwersytet Dziecięcy" w odległości 100 m, MEDYCZNA SZKOŁA CED DLA DOROSŁYCH W BYDGOSZCZY w odległości 100 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Garbary 5 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 450 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Garbary 5 w odległości 250 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 260 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 270 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 08.09.2020
Data aktualizacji: 21.09.2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: