Apartamenty Omega

10 zdjęć

Apartamenty Omega
Apartamenty Omega
Apartamenty Omega
Apartamenty Omega

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Omega dostępnych jest 67 ofert

 • 1 pokój
 • 2 pokoje
 • 3 pokoje
 • 4 pokoje
 • 5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • usługi concierge
 • recepcja
 • winda
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja
 • instalacja fotowoltaiczna
 • pompa ciepła

Rekreacja

 • plac zabaw
 • basen
 • boisko
 • sauna
 • sala fitness

Przyroda w okolicy

 • las
 • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 67 apartamentów.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 280 do 300 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

pompa ciepła

Rodzaj własności:

odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek, taras.

Komórki lokatorskie:

posiada: wielkość: 2,7 - 3,5 m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne .
 • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro

Typ nieruchomości:

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:

aktualnie dostępnych jest 67 apartamentów w tym 67 lokali typu apartament.

Powierzchnie apartamentów:

od 28 do 63 m².

Liczba pokoi:

dostępne są apartamenty 1, 2, 3-pokojowe.

Ceny apartamentów:

Opis płatności:

w transzach, w ramach realizacji budowy.

Warunki rezerwacji:

nie podpisujemy już umów rezerwacyjnych, tylko umowy przedwstępne.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Apartamenty Omega logo

Prestiżowe Apartamenty Omega powstają w sąsiedztwie Plaży Miejskiej w Olsztynie przy jeziorze Ukiel (zwanym również jeziorem Krzywym). Nowoczesny projekt łączy w sobie ekologiczne rozwiązania, ponadczasową architekturę i liczne udogodnienia dla właścicieli i ich gości.

Atrakcje

Na terenie obiektu zaplanowano wygodny basen z komfortową strefą spa zawierającą między innymi sauny i relaksujące jacuzzi. Dla właścicieli apartamentów i ich gości dostępne będą także siłownia, pomieszczenia rekreacyjne oraz pomieszczenie zabaw dla dzieci. Pozostałe udogodnienia jak recepcja, bar, restauracja, sale konferencyjne i do coworkingu znajdują się na terenie sąsiadującego kompleksu Hotelu Omega.

Apartamenty Omega oferują komfortowe warunki do zamieszkania i wypoczynku o każdej porze roku.

Apartamenty

Łącznie zaprojektowano 157 nowoczesnych apartamentów w dwóch budynkach trzykondygnacyjnych. Dostępne metraże od 25 do 63 m2. Istnieje możliwość łączenia powierzchni pojedynczych lokali. Na życzenie proponujemy dodatkowo opcję wykończenia według 2 opracowanych standardów wykończenia wnętrz i wyposażenia.

W cenie lokali tarasy od 7 do 35m2. Dla apartamentów usytuowanych na parterze przewidziano dodatkowo bezpłatne ogródki o powierzchni od 13 do 56 m2. Dla poszczególnych apartamentów istnieje możliwość zakupu miejsc postojowych w garażu podziemnym i na zewnątrz budynku.

Przy zakupie VAT 23%. Podatek ten można odzyskać zarówno przy zakupie na firmę jak i na osobę fizyczną.

Otoczenie

W pobliżu jezioro i las, liczne ścieżki piesze i rowerowe, plaże z kąpieliskiem miejskim i molo, wakepark, skatepark, orlik z boiskiem do koszykówki i piłki nożnej, boiska do siatkówki plażowej, place zabaw dla dzieci, wypożyczalnie sprzętu wodnego oraz marina żeglarska. Bliskość centrum Olsztyna oraz infrastruktury miejskiej.

Wygodna komunikacja z innymi aglomeracjami - Warszawa 220 km, Gdańsk 160 km.

Zyskowna inwestycja

Apartamenty Omega mogą być (w razie przeznaczenia ich do wynajmu) obsługiwane przez Hotel Omega (booking, sprzątanie, recepcja itp.). Doskonała lokalizacja i wysoki standard kompleksu Apartamenty Omega daje perspektywę stałych wysokich zwrotów z inwestycji.

Zakup także z kredytem bankowym

Istnieje możliwość finansowania zakupu kredytem bankowym. Jako biuro sprzedaży dewelopera pomagamy bez dodatkowych kosztów w uzyskaniu kredytu bankowego.

Sprzedaż Apartamentów Omega

Oddanie apartamentów właścicielom przewidziano w pierwszym kwartale 2024 roku.

W celu uzyskania dodatkowych informacji oraz w sprawach rezerwacji prosimy o kontakt.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Newhome Nieruchomości Sp. z o.o. oraz podmioty współpracujące. Wszelkie prawa są zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z całości lub poszczególnych elementów niniejszego ogłoszenia w jakikolwiek sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez zgody Newhome Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Zamieszczone w ogłoszeniu materiały stanowią tajemnicę firmy Newhome Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Inwestycja Apartamenty Omega znajduje się w Olsztynie, ul. Sielska (2.2 km od centrum Olsztyna), jest realizowana przez Apartamenty Omega.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 67 nowych apartamentów znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Omega w sprzedaży jest 67 nowych apartamentów o powierzchni od 28 do 63 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Apartamenty Omega przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie wielkość: 2,7 - 3,5 m2.

Lokalizacja inwestycji

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na kilkadziesiąt osiedli - jednostek pomocniczych gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych o zasięgu lokalnym. Około 30 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Omega?

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonuje kilkadziesiąt linii autobusowych, w tym kilka nocnych i miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr 2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się osiem stacji: Olsztyn Dajtki, Olsztyn Śródmieście, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Likusy, Olsztyn Redykajny, Olsztyn Jezioro Ukiel oraz Olsztyn Zachodni.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Omega mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Apartamenty Omega znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zatoka Miła.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Omega w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 04.05.2023
Data aktualizacji: 31.05.2023

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: