Villa Merkury III

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Narwik, oferowane bezpośrednio przez

City Villa sp. z o.o.

Warszawa, Bemowo, Górce, ul. Narwik

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 52 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Villa Merkury III

6 zdjęć

Villa Merkury III
Villa Merkury III
Villa Merkury III
Villa Merkury III

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 43 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 256 do 272 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, staw

Opis inwestycji

Villa Merkury III to trzy budynki mieszkalne wielorodzinne, które powstają z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie lokatorów. Elegancka, nowoczesna oraz niska architektura potwierdza kameralny charakter inwestycji, zaprojektowanej ze starannością i dbałością o detale. Przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się jednym z funkcjonalnych 43 mieszkań w III- piętrowym budynku z windami. W garażu podziemnym zaplanowano miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Teren inwestycji zostanie ogrodzony, a zieleń zagospodarowana do wspólnego użytku mieszkańców w efekcie czego powstanie m.in. plac zabaw dla dzieci i ławeczki do wypoczynku.

W Villi Merkury III powstaną 43 mieszkania o różnorodnych i funkcjonalnych metrażach. Od przytulnych mieszkań 2 – pokojowych liczących 47 m2 do przestronnych apartamentów 5 – pokojowych o powierzchni 119 m2. Mieszkańcy na parterze będą mieli komfort korzystania z wydzielonych, prywatnych ogródków od 50-255 m2. Wszystkie mieszkania na piętrach posiadać będą balkony lub przestronne tarasy.

Inwestycja Villa Merkury III znajduje się na Górcach, ul. Narwik (8.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez City Villa sp. z o.o.

Inwestycja Villa Merkury III została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 43 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Villa Merkury III nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców City Villa sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe oraz II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Villa Merkury III?

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych oraz II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Merkury III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1445 metrów od inwestycji Villa Merkury III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bemowo.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Villa Merkury III znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Merkury III znajduje się 20 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 408 m, Mini Żłobek - filia Żłobka nr 40 w odległości 449 m, Przedszkole "Puchatek" w odległości 478 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Villa Merkury III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: TS Klinika centrum leczenia przeciwzakrzepowego w odległości 344 m, Fachowy Dentysta - centrum stomatologii w odległości 534 m, Stomatolog - Fabdent w odległości 746 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Merkury III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 55 m znajduje się Żabka, w odległości 248 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 424 m znajduje się Delikatesy Rasta.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Merkury III w odległości 601 m znajduje się boisko / kort, w odległości 620 m znajduje się boisko / kort, w odległości 635 m znajduje się Aleja Sportów Miejskich.

Data publikacji: 01.06.2020
Data aktualizacji: 12.08.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: