Grabskiego

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezChrzanowscy Development Sp. z o.o.

Ceny od: 5 300 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Grabskiego dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
M41
4
80,77 m²
Parter
428 081 zł5 300 zł/m²
M46
4
80,77 m²
1
436 158 zł5 400 zł/m²
M52
4
80,77 m²
2
444 235 zł5 500 zł/m²
M58
4
80,77 m²
3
444 235 zł5 500 zł/m²

Opis Inwestycji

POZNAJ SWOICH SĄSIADÓWCała inwestycja ma kameralny charakter, składa się z budynku 6-pietrowego z dwoma klatkami schodowymi, w których mieści się łącznie 81 mieszkań. Miejsce z tyłu budynku przeznaczone na rekreacje sprzyja poznawaniu swoich sąsiadów.Na Grabskiego poczujesz się jak u siebie!UDOGODNIENIA DLA AKTYWNYCHJuż nie będziesz musiał martwić się o pozostawiony rower na klatce schodowej czy balkonie. Dla wszystkich mieszkańców przygotowaliśmy duże, zamykane pomieszczenie, które z pewnością pomieści wszystkie rowery czy inne akcesoria sportowe .Z MYŚLĄ O BEZPIECZEŃSTWIEZ myślą o bezpieczeństwie Twoim i Twojej rodziny osiedle Grabskiego zostanie ogrodzone. Wjazd na teren osiedla zaplanowano z jednej strony, a brama wjazdowa będzie na pilota, dzięki czemu nikt niepożądany nie powinien dostać się do budynku.WPROWADŹ SIĘ JUŻ W 2021 ROKUCałą inwestycję planujemy zakończyć w II kwartale 2021 roku. Zachowując wysoki standard wykonania budynku zrobimy wszystko, abyś mógł cieszyć się swoim mieszkaniem najszybciej jak to możliwe. Pobierz standard wykończenia, aby przekonać się do jakości wykonywanych przez nas mieszkań.

Inwestycja Grabskiego znajduje się w Lublinie, ul. Grabskiego (2.7 km od centrum Lublina), jest realizowana przez dewelopera Chrzanowscy Development Sp. z o.o..

Inwestycja Grabskiego jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 81 nowych mieszkań. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Grabskiego pozostały na sprzedaż 4 mieszkania o powierzchni 81 metrów kwadratowych w cenie od 5 300 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 81 m2 w cenie od 428 081 zł (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Chrzanowscy Development Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 81 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 308 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, winda, rowerownia, patio / dziedziniec.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 4 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań: 81 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • kształtują się w zakresie od 428 081 do 444 235 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 300 do 5 500 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Grabskiego

CISZA SPOKÓJ… A TAK BLISKO WSZĘDZIE Ulica Grabskiego znajduję się w zacisznej części dzielnicy Bronowice. Nasza inwestycja to idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój i wygodę, ale również dla osób chcących w szybki i łatwy sposób dostać się do centrum miasta. Bardzo dobra infrastruktura komunikacyjna umożliwia sprawny dojazd w wybrane miejsce. Budynek osłonięty jest od ul. Grabskiego drzewami, co jeszcze bardziej wpływa na ciszę w obrębie osiedla. TO CO TRZEBA W ZASIĘGU RĘKI Nasze osiedle usytuowane jest w spokojnej okolicy, pomimo tego w pobliżu nie brakuje licznych punktów usługowo – handlowych takich jak: apteki, poczta, bank, sklepy typu Biedronka i Lidl. W odległości jednego kilometra znajduje się jedna z większych w Lublinie galerii handlowych – Atrium Felicity z kinem Cinema City. 5 minut piechotą dzieli nas od Centrum Sportowo Rekreacyjnego Łabędzia z nowoczesnym basenem. Nieopodal znajduje się szkoła podstawowa oraz liceum państwowe, a dwie minuty drogi dzielą nas od Orlika na którym można potrenować różnego rodzaju gry zespołowe.

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Grabskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Grabskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 3381 - Jesienna 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Grabskiego znajdują się się 23 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Jaś i Małgosia w odległości 20 m, VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZOFII NAŁKOWSKIEJ W LUBLINIE w odległości 190 m, Prywatna Szkoła Podstawowa im. Józefa Czapskiego w Lublinie w odległości 240 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Grabskiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Biedronka, w odległości 260 m znajduje się Żabka, w odległości 270 m znajduje się Top Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Grabskiego w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 19.06.2019

Data aktualizacji: 16.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie