Odrzańska Residence

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezChomar Invest Sp. z o.o. Sp. k.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 934 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Bulwary Książęce(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Śródmieście, Nadodrze, ul. Księcia Witolda (1 km od centrum Wrocławia)
  Bulwary Książęce
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 28
  Powierzchnia: 28 - 96 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  BPI Real Estate Poland sp. z o.o.
 • Apartamenty Księcia Witolda(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Śródmieście, Nadodrze, ul. Księcia Witolda 28 (1.1 km od centrum Wrocławia)
  Apartamenty Księcia Witolda
  Pod wynajem
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 47
  Powierzchnia: 33 - 80 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dom Development S.A.
 • Zyndrama(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Śródmieście, Nadodrze, ul. Zyndrama z Maszkowic 20 (1.2 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 12 510/m2
  Zyndrama
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 108 m2
  Liczba pokoi: 4
  6B47 Poland

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

We Wrocławiu, w samym sercu Starego Miasta, rodzą się nowe możliwości.Elitarna inwestycja Odrzańska Residence to 19 luksusowych mikroapartamentów premium, zaprojektowanych z myślą o zapewnieniu najwyższego poziomu komfortu mieszkańcom. Nowoczesny design, ekskluzywny standard wykończenia i prestiżowa lokalizacja czynią to miejsce jednym z najbardziej pożądanych adresów w centrum Wrocławia. Odrzańska Residence powstaje na styku pełnych uroku historycznych kamienic oraz współczesnej architektury. To tu, w samym centrum wyjątkowego miasta, spełnia się potrzeba komfortu i luksusu.Inwestycja realizowana jest przy ulicy Odrzańskiej 11-12, w bezpośrednim sąsiedztwie wrocławskiego Rynku.Na 5 kondygnacjach zrewitalizowanej kamienicy, dostępnych będzie 19 apartamentów o powierzchni od 24 do 60 m2. Każdy z nich wykończony zostanie w podwyższonym standardzie deweloperskim, z możliwością własnej aranżacji przestrzeni. Budynek zaprojektowano na nowo z wyjątkową dbałością o detale i komfort mieszkańców. Na parterze rezydencji znajdzie się wysokiej klasy lokal z restauracją.

Inwestycja Odrzańska Residence znajduje się na Starym Mieście, ul. Odrzańska 11-12 (0.7 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Chomar Invest Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja Odrzańska Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 19 nowych mieszkań w tym 19 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Odrzańska Residence pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 25 do 61 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Chomar Invest Sp. z o.o. Sp. k. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 19 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: monitoring, internet, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, usługi w budynku, winda, rowerownia, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się rzeka.

Lokalizacja inwestycji Odrzańska Residence

Wrocławskie Stare Miasto to najstarsza część lewobrzeżnej części miasta. Zajmuje prawie 7 km2 i zamieszkuje ją nieco ponad 52 tysiące osób. Do dzielnicy należą osiedla takie jak: Stare Miasto, Przedmieście Świdnickie oraz Szczepin. Przeważa tu architektura zabytkowa, jednak najmłodsze z osiedli, Szczepin to głównie wysokie, nowoczesne bloki mieszkalne. Na Starym Mieście znajduje się gmach główny Uniwersytetu Wrocławskiego oraz blisko 20 innych szkół wyższych. Swoją siedzibę mają tu wszystkie ważniejsze teatry oraz Opera Dolnośląska. Stare Miasto to główny punkt wycieczek turystycznych we Wrocławiu, dlatego posiada rozbudowaną ofertę rozrywkową oraz kulturalną. To tu występuje największe skupisko zabytków we Wrocławiu – z Panoramą Racławicką i Ratuszem na czele. Na Stare Miasto można dostać się zarówno tramwajem wodnym jak i tramwajami czy autobusami. W dzielnicy znajduję się także znany park Juliusza Słowackiego.

Komunikacja

Na Stare Miasto można dostać się z każdej dzielnicy Wrocławia za pomocą 20 połączeń tramwajowych i autobusowych. Po Starym Mieście najlepiej poruszać się pieszo, rikszą lub tramwajem wodnym.

W odległości 300 metrów od inwestycji Odrzańska Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Uniwersytecka (10013).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Odrzańska Residence znajduje się 49 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 65 Pod Wesołym Koziołkiem w odległości 350m, Przedszkole Nr 65 w odległości 350m, Żłobek nr 6 w odległości 450m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 300 m znajduje się Na Szewskiej. Apteka, w odległości 350 m znajduje się Pod Ratuszem. Apteka, w odległości 450 m znajduje się McCoy's. Apteka. Leki, kosmetyki.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 50 m znajduje się Łubu Dubu Bistro, w odległości 50 m znajduje się Wąsaty Meksykanin, w odległości 50 m znajduje się Restauracja w Innym Tonie.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 600 m znajduje się Bodyfit. Studio rekreacyjne. Popowicz T., w odległości 600 m znajduje się Tołpa. Spa borowinowe, w odległości 650 m znajduje się WKS Śląsk Wrocław. Sekcja koszykówki.

Data publikacji: 08.05.2019

Data aktualizacji: 08.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie