Opolczyka Residence

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezCem-Mix

Ceny od: 5 607 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Opolczyka Residence dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
M08
5
107,05 m²
1
622 000 zł5 607 zł/m²

Opis Inwestycji

Opolczyka Residence to inwestycja zlokalizowana przy ul. Księcia Władysława Opolczyka 24 w dzielnicy Widzew-Olechów w Łodzi. Projekt zakłada kameralną i nowoczesną 4 – kondygnacyjną zabudowę obejmującą 23 apartamenty o powierzchni od 58 do 104 m2.Przestrzenne i funkcjonalne mieszkania gwarantują ich dowolną aranżację, a duże panoramiczne okna zapewniają odpowiednie doświetlenie wnętrz i poczucie przestronności. W zależności od usytuowania na kondygnacji, do każdego mieszkania przynależeć będzie rozległy przeszklony balkon o powierzchni 20 m2 lub duży taras wykończony deską kompozytową z przydomowym ogródkiem.W budynku przewidziano cichobieżną windę, pomieszczenia gospodarcze usytuowane na piętrze, oraz na poziomie -1, miejsca parkingowe w wielostanowiskowym garażu podziemnym, a także miejsca postojowe na ogrodzonym terenie.Wysoki standard wykończenia, eleganckie wnętrza budynku oraz nowoczesne przeszklone balkony to tylko jedne z nielicznych atutów naszej inwestycji. Przemyślany i spójny koncept architektoniczny mieszczący się wśród terenów zielonych i rekreacyjnych zapewni odpowiedni komfort dla mieszkańców.Na atrakcyjną lokalizację ma również wpływ pobliska infrastruktura komunikacyjna i społeczna (przedszkola, szkoły, przychodnie lekarskie), a także różnorodna oferta usługowa.Opolczyka 26 to inwestycja zlokalizowana przy ul. Księcia Władysława Opolczyka 26 w dzielnicy Widzew – Olechów. Charakteryzuje się zabudową o nietuzinkowej i nowoczesnej architekturze. Na nieruchomości powstaje kameralny 3 piętrowy budynek wyposażony w cichobieżną windę.W ofercie sprzedaży znajduje się 16 funkcjonalnych i ustawnych mieszkań trzy -, cztero- i pięcio- pokojowych o powierzchni od 65 do 107m2. Do każdego z mieszkań przynależeć będzie przeszkolony balkon lub przestronny taras o powierzchni od 14 m2 do 20 m2 z przydomowym ogrodem o powierzchni od 140 m2 do 230 m2.Wszystkie mieszkania posiadają dodatkową powierzchnię składowania – komórkę zlokalizowaną na tej samej kondygnacji. Na terenie ogrodzonej posesji przewidziano miejsca postojowe.Budynek został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami – stawiając na nowoczesność, funkcjonalność, wygodę oraz wysoką jakość użytych materiałów. Nowoczesna architektura, funkcjonalne układy mieszkań oraz dobra lokalizacja to gwarancja wygody i komfortu dla przyszłych właścicieli.

Inwestycja Opolczyka Residence znajduje się na Olechowie-Janowie, ul. Opolczyka 24/26 (8.4 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Cem-Mix.

Inwestycja Opolczyka Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 39 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Opolczyka Residence pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 107 metrów kwadratowych w cenie od 5 607 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 107 m2 w cenie od 622 000 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Cem-Mix przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 39 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, winda, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 107 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 5-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • kształtują się na poziomie 622 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 5 607 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Opolczyka Residence

Widzew jest największą dzielnicą Łodzi i ma powierzchnię ok. 91 km², a liczba jego mieszkańców wynosi ok. 140 000. Gęstość zaludnienia jest niska, gdyż na obrzeżach Widzewa znajduje się sporo terenów zielonych – pól, lasów, nieużytków. Poza tym dominuje zabudowa przemysłowa i duże osiedla mieszkaniowe (złożone z bloków i wieżowców). Dzielnica leży na terenie dawnej wsi Widzew, która przez lata stopniowo była inkorporowana do granic miasta. Najbardziej uprzemysłowioną część wsi przyłączono do Łodzi już w 1906 roku, a kolejne wcielenia miały miejsce w 1915 i 1946 roku. Także dawna wieś Widzew jest w całości częścią Łodzi od zakończenia II wojny światowej, natomiast jako osobna dzielnica funkcjonuje od 1954 roku. Od tego czasu jej powierzchnia kilkukrotnie rozszerzała się o nowe tereny.

Komunikacja

Na Widzewie kursują linie tramwajowe i autobusowe. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Tramwaje w ciągu 20 minut dowiozą nas z przystanku Lermontowa do rejonu Galerii Łódzkiej. Kursują tam też autobusy nocne numer N1 i N5.

W odległości 250 metrów od inwestycji Opolczyka Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Zakładowa - Transmisyjna (1409).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Opolczyka Residence znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: ABC123 PEDAGOGICZNE USŁUGI "MAŁE PRZEDSZKOLE" w odległości 250m, Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Kredki w odległości 300m, Przedszkole Miejskie nr 234 w odległości 600m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 500 m znajduje się Truck. ZOZ, w odległości 650 m znajduje się Cereo-Med. Sp. z o.o. NZOZ, w odległości 700 m znajduje się Zacisze Sp z o.o. NZOZ.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 100 m znajduje się Pizzeria Gasparro, w odległości 400 m znajduje się Pizzeria Da Grasso, w odległości 400 m znajduje się Bankomaty Spółdzielcza Grupa Bankowa.

Data publikacji: 31.07.2019

Data aktualizacji: 25.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie