Opolczyka Residence

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezCem-Mix

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 203 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Leśna polana(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Widzew, Olechów-Janów, ul. Moryca Welta (8.3 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 7 649/m2
  Leśna polana
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 42
  Powierzchnia: 85 - 117 m2
  Liczba pokoi: 4
  Cem-Mix
 • Mieszkania Hetmańska - II Etap(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Widzew, Olechów-Janów, ul. Hetmańska (8.2 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 6 145/m2
  Mieszkania Hetmańska - II Etap
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 77 m2
  Liczba pokoi: 4
  Cem-Mix
 • Osiedle Szczodrego II(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Widzew, Olechów-Janów, ul. Bolesława Szczodrego (7.7 km od centrum Łodzi)
  Osiedle Szczodrego II
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 14
  Powierzchnia: 62 - 76 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Malta Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Opolczyka Residence to inwestycja zlokalizowana przy ul. Księcia Władysława Opolczyka 24 w dzielnicy Widzew-Olechów w Łodzi. Projekt zakłada kameralną i nowoczesną 4 – kondygnacyjną zabudowę obejmującą 23 apartamenty o powierzchni od 58 do 104 m2.Przestrzenne i funkcjonalne mieszkania gwarantują ich dowolną aranżację, a duże panoramiczne okna zapewniają odpowiednie doświetlenie wnętrz i poczucie przestronności. W zależności od usytuowania na kondygnacji, do każdego mieszkania przynależeć będzie rozległy przeszklony balkon o powierzchni 20 m2 lub duży taras wykończony deską kompozytową z przydomowym ogródkiem.W budynku przewidziano cichobieżną windę, pomieszczenia gospodarcze usytuowane na piętrze, oraz na poziomie -1, miejsca parkingowe w wielostanowiskowym garażu podziemnym, a także miejsca postojowe na ogrodzonym terenie.Wysoki standard wykończenia, eleganckie wnętrza budynku oraz nowoczesne przeszklone balkony to tylko jedne z nielicznych atutów naszej inwestycji. Przemyślany i spójny koncept architektoniczny mieszczący się wśród terenów zielonych i rekreacyjnych zapewni odpowiedni komfort dla mieszkańców.Na atrakcyjną lokalizację ma również wpływ pobliska infrastruktura komunikacyjna i społeczna (przedszkola, szkoły, przychodnie lekarskie), a także różnorodna oferta usługowa.Opolczyka 26 to inwestycja zlokalizowana przy ul. Księcia Władysława Opolczyka 26 w dzielnicy Widzew – Olechów. Charakteryzuje się zabudową o nietuzinkowej i nowoczesnej architekturze. Na nieruchomości powstaje kameralny 3 piętrowy budynek wyposażony w cichobieżną windę.W ofercie sprzedaży znajduje się 16 funkcjonalnych i ustawnych mieszkań trzy -, cztero- i pięcio- pokojowych o powierzchni od 65 do 107m2. Do każdego z mieszkań przynależeć będzie przeszkolony balkon lub przestronny taras o powierzchni od 14 m2 do 20 m2 z przydomowym ogrodem o powierzchni od 140 m2 do 230 m2.Wszystkie mieszkania posiadają dodatkową powierzchnię składowania – komórkę zlokalizowaną na tej samej kondygnacji. Na terenie ogrodzonej posesji przewidziano miejsca postojowe.Budynek został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami – stawiając na nowoczesność, funkcjonalność, wygodę oraz wysoką jakość użytych materiałów. Nowoczesna architektura, funkcjonalne układy mieszkań oraz dobra lokalizacja to gwarancja wygody i komfortu dla przyszłych właścicieli.

Inwestycja Opolczyka Residence znajduje się na Olechowie-Janowie, ul. Opolczyka 24/26 (8.4 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Cem-Mix.

Inwestycja Opolczyka Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 39 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Opolczyka Residence pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 107 metrów kwadratowych w cenie od 5 607 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Cem-Mix przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 39 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, winda, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las.

Lokalizacja inwestycji Opolczyka Residence

Widzew jest największą dzielnicą Łodzi i ma powierzchnię ok. 91 km², a liczba jego mieszkańców wynosi ok. 140 000. Gęstość zaludnienia jest niska, gdyż na obrzeżach Widzewa znajduje się sporo terenów zielonych – pól, lasów, nieużytków. Poza tym dominuje zabudowa przemysłowa i duże osiedla mieszkaniowe (złożone z bloków i wieżowców). Dzielnica leży na terenie dawnej wsi Widzew, która przez lata stopniowo była inkorporowana do granic miasta. Najbardziej uprzemysłowioną część wsi przyłączono do Łodzi już w 1906 roku, a kolejne wcielenia miały miejsce w 1915 i 1946 roku. Także dawna wieś Widzew jest w całości częścią Łodzi od zakończenia II wojny światowej, natomiast jako osobna dzielnica funkcjonuje od 1954 roku. Od tego czasu jej powierzchnia kilkukrotnie rozszerzała się o nowe tereny.

Komunikacja

Na Widzewie kursują linie tramwajowe i autobusowe. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Tramwaje w ciągu 20 minut dowiozą nas z przystanku Lermontowa do rejonu Galerii Łódzkiej. Kursują tam też autobusy nocne numer N1 i N5.

W odległości 250 metrów od inwestycji Opolczyka Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Zakładowa - Transmisyjna (1409).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Opolczyka Residence znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: ABC123 PEDAGOGICZNE USŁUGI "MAŁE PRZEDSZKOLE" w odległości 250m, Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Kredki w odległości 300m, Przedszkole Miejskie nr 234 w odległości 600m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 500 m znajduje się Truck. ZOZ, w odległości 650 m znajduje się Cereo-Med. Sp. z o.o. NZOZ, w odległości 700 m znajduje się Zacisze Sp z o.o. NZOZ.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 100 m znajduje się Pizzeria Gasparro, w odległości 400 m znajduje się Pizzeria Da Grasso, w odległości 400 m znajduje się Bankomaty Spółdzielcza Grupa Bankowa.

Data publikacji: 31.07.2019

Data aktualizacji: 23.12.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie