Mieszkania Hetmańska - II Etap

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Cem-Mix

Łódź, Widzew, Olechów-Janów, ul. Hetmańska
Ceny od: 5 900 zł/m2
Mieszkania Hetmańska - II Etap

6 zdjęć

Mieszkania Hetmańska - II Etap
Mieszkania Hetmańska - II Etap
Mieszkania Hetmańska - II Etap
Mieszkania Hetmańska - II Etap

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Mieszkania Hetmańska - II Etap dostępne są 2 oferty

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Promocje

 • Gorąca Oferta

  Mieszkanie z terminem realizacji na WRZESIEŃ 2020!

  Realizacja budynków B19 i B20 jest zaplanowana na III kwartał 2020 roku.

Opis Inwestycji

Z myślą o poczuciu harmonii i równowagi pomiędzy aktywnym życiem zawodowym, a komfortowym odpoczynkiem stworzyliśmy inwestycję, która zapewni strefę relaksu z widokiem na leśną przestrzeń, jednocześnie pozostając znakomitą komunikację z centrum miasta.

Przystanek tramwajowy i autobusowy (bezpośrednio przy inwestycji), sklepy, galeria handlowa, fitness club, żłobek i przedszkole, zakłady opieki medycznej, a także miejsca służące rekreacji i rozrywce. Doskonała lokalizacja – dobry dojazd do centrum, położenie blisko tras wyjazdowych i węzła autostrady A1 (5 minut) zapewni bliskość miejskich udogodnień i szybki wyjazd z Łodzi.

Wykorzystaliśmy ten potencjał i stworzyliśmy wyjątkowe miejsce do życia, a różnorodna oferta mieszkań na sprzedaż sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Budynek B19 i B20

Inwestycję tworzą dwa 2-piętrowe budynki z 1 kondygnacją podziemną.

Zaplanowano w nich po 27 mieszkań 1-,2- i 3 – pokojowych w metrażach od 33 do 68 m². Mieszkania zaprojektowane z naciskiem na funkcjonalność oferują ustawny układ i dodatkową przestrzeń w postaci balkonu o powierzchni od 7 do 13 m². Te spośród nich, które położone są na parterach mają tarasy oraz dostęp do ogródków o powierzchni od 40 do 270 m² .

Projekt budynków obejmuje m.in.: windy, komórki lokatorskie na tym samym poziomie, co mieszkanie, panoramiczne okna, parking podziemny, naziemne miejsca postojowe na terenie ogrodzonej nieruchomości. Dla małych mieszkańców osiedla zaplanowano plac zabaw.

Realizacja zaplanowana na III kwartał 2020 roku.

Budynek B21

Inwestycję tworzy jeden 3-piętrowy budynek.

Zaplanowano w nim 35 mieszkań 1-,2- i 3 – pokojowych w metrażach od 44 do 72 m². Mieszkania zaprojektowane z naciskiem na funkcjonalność oferują ustawny układ i dodatkową przestrzeń w postaci balkonu o powierzchni od 6 do 14 m². Te spośród nich, które położone są na parterach mają tarasy oraz dostęp do ogródków o powierzchni od 40 do 160 m² .

Projekt budynku obejmuje m.in.: windę, komórki lokatorskie na tym samym poziomie, co mieszkanie, panoramiczne okna, naziemne miejsca postojowe na terenie ogrodzonej nieruchomości.

Oddanie do użytku planowane w IV kwartale 2020 roku.

Budynek B36 i B37

Inwestycję tworzą dwa 3-piętrowe budynki.

Nowe budynki B36 i B37, których rozpoczęcie budowy zostało zaplanowane na wiosnę 2020 roku, powstanę w tej samej linii co obecne bloki B19, B20 i B21. Jeden z nich zaprojektowano między budynkami B19 i B20, drugi zaś za Galerią Hetmańską obok budynku B21. Budynki będą posiadały cztery kondygnacje naziemne, bez kondygnacji podziemnej. Na terenie ogrodzonym zaplanowano miejsca postojowe naziemne lub pod wiatą.

Przewidzieliśmy mieszkania 2-, 3-pokojowe o powierzchni od 33 do 77m2 z komórkami lokatorskimi na tym samym piętrze co mieszkanie. Lokale zaprojektowane na funkcjonalność oferują ustawny rozkład i dodatkową przestrzeń w postaci balkonu lub loggii o pow. od 6 do 16m2. Te spośród nich, które położone są na parterach mają tarasy oraz ogródki o powierzchni od 20 do 440m².

Dodatkowo każdy z bloków zostanie wyposażony w cichobieżne windy. Na terenie osiedla przewidzenie są również place zabaw dla dzieci.

Termin oddania budynków szacujemy na IV kwartał 2021 roku.

Dlaczego powinieneś kupić właśnie u nas ?!

1. Ziemia/Działki na których budujemy nasze inwestycje są zawsze pełną własnością a nie dzierżawą wieczystą, za którą i tak będzie trzeba kiedyś zapłacić.

2. Nie kredytujemy naszych inwestycji – wszystkie budujemy z środków własnych. Jest to 100 % bezpieczeństwa dla kupujących.

3. Nie ma wpłat w transzach ! Pobieramy jedynie minimalną kwotę zadatku, resztę pieniędzy kupujący wpłacają dopiero po Akcie Notarialnym

4. Firma CEM-MIX nie jest spółką z o.o. i ograniczonym wkładem finansowym, a firmą rodzinną z pełnym zabezpieczeniem i potencjałem.

Inwestycja Mieszkania Hetmańska - II Etap znajduje się na Olechowie-Janowie, ul. Hetmańska (8.2 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera Cem-Mix.

Inwestycja Mieszkania Hetmańska - II Etap jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 45 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Mieszkania Hetmańska - II Etap pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchniach od 53 do 77 metrów kwadratowych w cenie od 5 900 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 53 m2 (1 mieszkanie)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 77 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Cem-Mix przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie do każdego mieszkania..

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 45 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 270 do 277 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
taras, ogródek.
Komórki lokatorskie:
posiada: do każdego mieszkania..
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 2 mieszkania .
Powierzchnie mieszkań:
od 53 do 77 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 900 do 6 200 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Mieszkania Hetmańska - II Etap znajduje się 1 oferta rekomendowana do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Widzew jest największą dzielnicą Łodzi i ma powierzchnię ok. 91 km², a liczba jego mieszkańców wynosi ok. 140 000. Gęstość zaludnienia jest niska, gdyż na obrzeżach Widzewa znajduje się sporo terenów zielonych – pól, lasów, nieużytków. Poza tym dominuje zabudowa przemysłowa i duże osiedla mieszkaniowe (złożone z bloków i wieżowców). Dzielnica leży na terenie dawnej wsi Widzew, która przez lata stopniowo była inkorporowana do granic miasta. Najbardziej uprzemysłowioną część wsi przyłączono do Łodzi już w 1906 roku, a kolejne wcielenia miały miejsce w 1915 i 1946 roku. Także dawna wieś Widzew jest w całości częścią Łodzi od zakończenia II wojny światowej, natomiast jako osobna dzielnica funkcjonuje od 1954 roku. Od tego czasu jej powierzchnia kilkukrotnie rozszerzała się o nowe tereny.

Komunikacja

Na Widzewie kursują linie tramwajowe i autobusowe. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Tramwaje w ciągu 20 minut dowiozą nas z przystanku Lermontowa do rejonu Galerii Łódzkiej. Kursują tam też autobusy nocne numer N1 i N5.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mieszkania Hetmańska - II Etap mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Mieszkania Hetmańska - II Etap znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Hetmańska - Zagłoby.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Mieszkania Hetmańska - II Etap jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia lekarska Creo-med w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mieszkania Hetmańska - II Etap składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Galeria Hetmańska, w odległości 250 m znajduje się Żabka, w odległości 360 m znajduje się Merci 2.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mieszkania Hetmańska - II Etap w odległości 200 m znajduje się Fit Fabric 14.0, w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 18.04.2018
Data aktualizacji: 01.03.2021
Cem-Mix logo

Cem-Mix

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Hetmańska 8 Łódź
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: