Mieszkania Hetmańska - II Etap

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezCem-Mix

Ceny od: 6 145 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Mieszkania Hetmańska - II Etap dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
M17
4
76,64 m²
1
476 422 zł6 145 zł/m²

Opis Inwestycji

BUDYNEK WIELORODZINNYJedną z nowych inwestycji, Mieszkania Hetmańska - Etap II, tworzy dwuklatkowy budynek, posiadający 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz jedną kondygnacją podziemną.Budynek zaprojektowano w układzie częściowo zamkniętego dziedzińca o nietuzinkowej i nowoczesnej architekturze z ponadczasową klasyczną estetyką.W ofercie sprzedaży znajduje się 45 mieszkań, które charakteryzują dopracowane układy umożliwiające funkcjonalne zaaranżowanie wnętrz. Mieszkania będą zróżnicowane zarówno pod kątem metrażu, jak i liczby pokoi – będą to lokale 1-,2-,3- i 4- pokojowe w metrażach od 30 do 97 m². Każde mieszkanie posiada taras z ogrodem lub przestronny balkon.Większość mieszkań jest eksponowana na dwie strony świata. Część lokali w budynku będzie miała okna wychodzące na pobliski las. W mieszkaniach znajdują się duże panoramiczne i przestronne okna, dzięki którym wnętrza będą odpowiednio doświetlone. Ponadnormatywna wysokość mieszkań (2,80 m²) zapewni poczucie większej przestrzeni oraz zwiększy możliwość aranżacji apartamentów.Projekt budynku obejmuje m.in. cichobieżne windy, komórki lokatorskie na tym samym poziomie co mieszkania, pomieszczenie na wózki i rowery, parking podziemny oraz naziemne miejsca postojowe na terenie ogrodzonej nieruchomości.

Inwestycja Mieszkania Hetmańska - II Etap znajduje się na Olechowie-Janowie, ul. Hetmańska (8.2 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Cem-Mix.

Inwestycja Mieszkania Hetmańska - II Etap została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 45 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Mieszkania Hetmańska - II Etap pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 77 metrów kwadratowych w cenie od 6 145 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 77 m2 w cenie od 476 422 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Cem-Mix przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 45 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 283 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 77 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się na poziomie 476 422 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 6 145 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Mieszkania Hetmańska - II Etap

Widzew jest największą dzielnicą Łodzi i ma powierzchnię ok. 91 km², a liczba jego mieszkańców wynosi ok. 140 000. Gęstość zaludnienia jest niska, gdyż na obrzeżach Widzewa znajduje się sporo terenów zielonych – pól, lasów, nieużytków. Poza tym dominuje zabudowa przemysłowa i duże osiedla mieszkaniowe (złożone z bloków i wieżowców). Dzielnica leży na terenie dawnej wsi Widzew, która przez lata stopniowo była inkorporowana do granic miasta. Najbardziej uprzemysłowioną część wsi przyłączono do Łodzi już w 1906 roku, a kolejne wcielenia miały miejsce w 1915 i 1946 roku. Także dawna wieś Widzew jest w całości częścią Łodzi od zakończenia II wojny światowej, natomiast jako osobna dzielnica funkcjonuje od 1954 roku. Od tego czasu jej powierzchnia kilkukrotnie rozszerzała się o nowe tereny.

Komunikacja

Na Widzewie kursują linie tramwajowe i autobusowe. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Tramwaje w ciągu 20 minut dowiozą nas z przystanku Lermontowa do rejonu Galerii Łódzkiej. Kursują tam też autobusy nocne numer N1 i N5.

W odległości 100 metrów od inwestycji Mieszkania Hetmańska - II Etap znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Hetmańska - Zagłoby (1809).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Mieszkania Hetmańska - II Etap znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Kredki w odległości 450m, PRZEDSZKOLE WITAMINKA w odległości 500m, Przedszkole Miejskie nr 234 w odległości 550m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 350 m znajduje się Strawińska Ewa, lek. stomatolog, w odległości 450 m znajduje się Cereo-Med. Sp. z o.o. NZOZ, w odległości 500 m znajduje się Truck. ZOZ.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 300 m znajduje się Restauracja Project Azja, w odległości 450 m znajduje się Pizzeria Italia, w odległości 550 m znajduje się Pizzeria Da Grasso.

Data publikacji: 18.04.2018

Data aktualizacji: 24.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie