Zbójnicka

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Caro Development Polska Sp. J.

Ceny od: 5 389 zł/m2

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Zbójnicka dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena
8
4
76,82 m²
-
414 000 zł5 389 zł/m²
10
4
76,82 m²
-
414 000 zł5 389 zł/m²

Opis Inwestycji

Osiedle domów położonych przy ulicy Zbójnickiej to doskonały wybór dla tych, którzy mieszkając w mieście chcą znaleźć ciszę i spokój. Inwestycję zlokalizowano w miejscu, gdzie zapewniony jest dogodny dostęp do komunikacji miejskiej, łatwy dostęp do ważnych arterii drogowych oraz bogatej infrastruktury handlowej,usługowej, społecznej i rekreacyjno- wypoczynkowej.https://panelhandlowca.pl/deweloperzy/Kameralną atmosferę osiedla tworzy niska zabudowa, na którą składa się 27 domów w zabudowie szeregowej. Nowoczesna bryła i kolorystyka zabudowy wpisuje się w aktualne trendy rozwiązań architektonicznych, zapewniając jednocześnie ponadczasowość formy. Komfortowe, słoneczne mieszkania oferowane w ramach inwestycji Zbójnicka zostały zaprojektowane zgodnie z najwyższymi standardami, mając na uwadze funkcjonalność rozwiązań, a co za tym idzie - wygodę mieszkańców i możliwość dostosowania pomieszczeń do indywidualnych potrzeb.Każde z mieszkań ma powierzchnię ok. 77 m². Do każdego lokalu przynależą ogródek i dwa miejsca parkingowe oraz nieużytkowy strych (dodatkowo płatne). Teren, na którym zlokalizowana będzie inwestycja zostanie ogrodzony i wyposażony w bramę wjazdową sterowaną pilotem oraz furtkę z domofonem. Dodatkowo standard osiedla podnoszą przewidziane w ramach zagospodarowania terenu nasadzenia drzew i krzewów, a także energooszczędne oświetlenie.

Inwestycja Zbójnicka znajduje się na Gumieńcach, ul. Zbójnicka (4.7 km od centrum Szczecina), jest realizowana przez dewelopera Caro Development Polska Sp. J..

Inwestycja Zbójnicka jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 27 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Zbójnicka pozostały na sprzedaż 2 nowe domy o powierzchni 77 metrów kwadratowych w cenie od 414 000 zł.

Dostępne są domy:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 77 m2 w cenie od 414 000 zł (2 domy)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Caro Development Polska Sp. J. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 27 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca).
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępne są 2 domy.
Powierzchnie domów: 77 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 4-pokojowe.
Ceny domów:
  • kształtują się na poziomie 414 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 5 389 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Zbójnicka

Szczecin Zachód to dzielnica miasta zamieszkana przez ok. 117 000 osób. Budownictwo mieszkalne skupione jest w jej południowej części, a łącznie na Zachodzie jest 9 osiedli mieszkalnych. Północ jest w dużym stopniu zalesiona, znajduje się tam m.in. Park Leśny Głębokie. Pojawiają się też enklawy osiedli domów jednorodzinnych. Zewnętrzne części dzielnicy to dawne wsie, co determinuje występowanie rozległych obszarów zabudowy jednorodzinnej. Południe jest wysoce zurbanizowane, sąsiaduje bezpośrednio ze Śródmieściem i stanowi jego dobre uzupełnienie pod względem usługowym. Występują tu zarówno budynki mieszkalne jedno-, jak i wielorodzinne. Szczecin Zachód daje mieszkańcom dostęp do 4 szpitali i niemal 20 przychodni lekarskich. Działa tu ponad 40 szkół i mieszczą się dwa wydziały Politechniki Szczecińskiej. Czas wolny można spędzić np. w domu kultury, nad jednym z dwóch kąpielisk lub w parku rekreacyjnym. Przez Szczecin Zachód biegną trzy drogi krajowe i droga wojewódzka. Znajduje się tu 6 stacji kolejowych i regularnie kursują autobusy miejskie. Dociera tu 10 linii tramwajowych.

Komunikacja

Przez terytorium dzielnicy Szczecin Zachód biegną drogi krajowe nr 10 i nr 13, a jej południową granicę wyznacza droga krajowa nr 31. W ułożeniu niemal południkowym przebiega tędy również droga wojewódzka nr 115. Kursują tu linie autobusów miejskich i 10 linii tramwajowych. Funkcjonuje też transport kolejowy – w dzielnicy mieści się 6 stacji kolejowych.

W odległości 450 metrów od inwestycji Zbójnicka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Zielona.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Zbójnicka znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Uniwersytet Szczeciński w odległości 850m, Szkoła Podstawowa nr 16 w odległości 850m, Centrum Edukacji "Sukces"Liceum Ogólnokształcące dla dorosłych w odległości 1050m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 700 m znajduje się Pod Orłem Sp. z o.o. Apteka, w odległości 950 m znajduje się Na Redzie. Apteka. Leki gotowe, recepturowe, w odległości 1600 m znajduje się Flo-Mar. Apteka. Kobielska M..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 450 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka Matki Boskiej Różańcowej, w odległości 950 m znajduje się Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 50, w odległości 1300 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka Przemienienia Pańskiego.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 750 m znajduje się Obiekty sportowe Szkoły Podstawowej Nr 16, w odległości 1200 m znajduje się Team Sport s.c., w odległości 1650 m znajduje się Actimed.

Data publikacji: 08.01.2019

Data aktualizacji: 22.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie