Zbójnicka

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Zbójnicka, oferowane bezpośrednio przez

Caro Development Polska Sp. J.

Szczecin, Zachód, Gumieńce, ul. Zbójnicka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 10 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

ZbójnickaZbójnicka

4 zdjęcia

Zbójnicka
Zbójnicka
Zbójnicka
Zbójnicka

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 27 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 27 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle domów położonych przy ulicy Zbójnickiej to doskonały wybór dla tych, którzy mieszkając w mieście chcą znaleźć ciszę i spokój. Inwestycję zlokalizowano w miejscu, gdzie zapewniony jest dogodny dostęp do komunikacji miejskiej, łatwy dostęp do ważnych arterii drogowych oraz bogatej infrastruktury handlowej,usługowej, społecznej i rekreacyjno- wypoczynkowej.

Kameralną atmosferę osiedla tworzy niska zabudowa, na którą składa się 27 domów w zabudowie szeregowej. Nowoczesna bryła i kolorystyka zabudowy wpisuje się w aktualne trendy rozwiązań architektonicznych, zapewniając jednocześnie ponadczasowość formy. Komfortowe, słoneczne mieszkania oferowane w ramach inwestycji Zbójnicka zostały zaprojektowane zgodnie z najwyższymi standardami, mając na uwadze funkcjonalność rozwiązań, a co za tym idzie - wygodę mieszkańców i możliwość dostosowania pomieszczeń do indywidualnych potrzeb.

Każde z mieszkań ma powierzchnię ok. 77 m². Do każdego lokalu przynależą ogródek i dwa miejsca parkingowe oraz nieużytkowy strych (dodatkowo płatne). Teren, na którym zlokalizowana będzie inwestycja zostanie ogrodzony i wyposażony w bramę wjazdową sterowaną pilotem oraz furtkę z domofonem. Dodatkowo standard osiedla podnoszą przewidziane w ramach zagospodarowania terenu nasadzenia drzew i krzewów, a także energooszczędne oświetlenie.

Inwestycja Zbójnicka znajduje się na Gumieńcach, ul. Zbójnicka (4.7 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez Caro Development Polska Sp. J.

Inwestycja Zbójnicka została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 27 nowych mieszkań znajdujących się w 27 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Zbójnicka nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Caro Development Polska Sp. J. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca)

Lokalizacja inwestycji

Szczecin Zachód to dzielnica miasta zamieszkana przez ok. 117 000 osób. Budownictwo mieszkalne skupione jest w jej południowej części, a łącznie na Zachodzie jest 9 osiedli mieszkalnych. Północ jest w dużym stopniu zalesiona, znajduje się tam m.in. Park Leśny Głębokie. Pojawiają się też enklawy osiedli domów jednorodzinnych. Zewnętrzne części dzielnicy to dawne wsie, co determinuje występowanie rozległych obszarów zabudowy jednorodzinnej. Południe jest wysoce zurbanizowane, sąsiaduje bezpośrednio ze Śródmieściem i stanowi jego dobre uzupełnienie pod względem usługowym. Występują tu zarówno budynki mieszkalne jedno-, jak i wielorodzinne. Szczecin Zachód daje mieszkańcom dostęp do 4 szpitali i niemal 20 przychodni lekarskich. Działa tu ponad 40 szkół i mieszczą się dwa wydziały Politechniki Szczecińskiej. Czas wolny można spędzić np. w domu kultury, nad jednym z dwóch kąpielisk lub w parku rekreacyjnym. Przez Szczecin Zachód biegną trzy drogi krajowe i droga wojewódzka. Znajduje się tu 6 stacji kolejowych i regularnie kursują autobusy miejskie. Dociera tu 10 linii tramwajowych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zbójnicka?

Przez terytorium dzielnicy Szczecin Zachód biegną drogi krajowe nr 10 i nr 13, a jej południową granicę wyznacza droga krajowa nr 31. W ułożeniu niemal południkowym przebiega tędy również droga wojewódzka nr 115. Kursują tu linie autobusów miejskich i 10 linii tramwajowych. Funkcjonuje też transport kolejowy – w dzielnicy mieści się 6 stacji kolejowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zbójnicka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1365 metrów od inwestycji Zbójnicka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szczecin Gumieńce.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zbójnicka znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zbójnicka znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 16 w odległości 724 m, Wydział Humanistyczny Uniwersytetu Szczecińskiego w odległości 847 m, Przedszkole Publiczne nr 51 "Pingwinek" w odległości 915 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Zbójnicka jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Prenatal Med w odległości 334 m, Przychodnie Medycyny Rodzinnej w odległości 819 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zbójnicka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 544 m znajduje się Anusia, w odległości 772 m znajduje się Żabka, w odległości 782 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zbójnicka w odległości 191 m znajduje się Fit town, w odległości 404 m znajduje się boisko / kort, w odległości 472 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 08.01.2019
Data aktualizacji: 01.08.2020

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: