Apartamenty Vettera

Mieszkania na sprzedaż ul. Misjonarska, oferowane bezpośrednio przez Capitalia Real Estate Gęsia

Lublin, ul. Misjonarska 20
Apartamenty Vettera

7 zdjęć

Apartamenty Vettera
Apartamenty Vettera
Apartamenty Vettera
Apartamenty Vettera

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Vettera dostępnych jest 16 ofert

  • Lista
  • Rzuty

Opis Inwestycji

Aparatmenty Vettera powstają w wyjątkowej lokalizacji w Lublinie na Starym Mieście. Budynki są usytuowane są przy kameralnej ulicy Misjonarskiej w sercu miasta, między zabytkowym Seminarium Duchownym a historycznym budynkiem Starej Słodowni. Jest to idealne miejsce do zamieszkania dla osób szukających azylu w samym centrum- lokalizacja gwarantuje bowiem ciszę i intymność, z dala od ruchliwych ulic, ogródków, restauracji, placów czy skwerów, pełnych turystów, gwarnych w czasie wydarzeń kulturalnych.

Inwestycja Apartamenty Vettera znajduje się w Lublinie, ul. Misjonarska 20 (0.3 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez dewelopera Capitalia Real Estate Gęsia.

Inwestycja Apartamenty Vettera została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 50 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Vettera pozostało na sprzedaż 16 mieszkań o powierzchniach od 42 do 106 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 42 do 53 m2 (4 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 52 do 82 m2 (7 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 80 do 85 m2 (4 mieszkania)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 106 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Capitalia Real Estate Gęsia przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 50 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
taras, ogródek.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 16 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 42 do 106 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3, 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Apartamentowiec Vettera to przykład nowoczesnej zabudowy tarasowej, wpasowującej się w architekturę Starego Miasta. Stanowi alternatywę dla osób pragnących cieszyć się mieszkaniem w klimatycznej części miasta Lublina, jednak ceniących sobie wygodę związaną ze współczesnym budownictwem. Apartamenty Vettera to możliwość zamieszkania w historycznej części miasta wraz z udogodnieniami takimi jak parking podziemny, taras z widokiem na zabytkową część miasta, czy własny ogródek. Zaledwie 600 metrów dzieli Apartamentowiec od Rynku Starego Miasta. Jest to serce Lublina, gdzie znajdziemy liczne restauracje, kawiarnie, puby, Teatr Stary, Bramę Karkowską czy Zamek Lubelski. W pobliżu znajduje się także Deptak, Teatr Osterwy, galeria handlowa, centrum sportowe z Aqua Parkiem, siłownią i lodowiskiem oraz rewitalizowany Park Ludowy. Jednocześnie to w tej części miasta odbywają się atrakcyjne wydarzenia kulturalne i festiwale- Noc Kultury, Karnawał Sztukmistrzów, Noc Kultury czy Jarmark Jagielloński. Apartamentowiec jest ulokowany korzystnie również pod względem komunikacyjnym, pozwala na szybkie przedostanie się do Alei Solidarności, skąd możliwa jest szybka komunikacja w każdą stronę miasta.

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Vettera mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Apartamenty Vettera znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 2222 - Stolarska 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Vettera znajduje się się 29 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Policealne Studium Farmaceutyczne "Omega" w odległości 220 m, Zespół Szkół nr 11 w odległości 220 m, Gimnazjum nr 12 w odległości 220 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Vettera jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne Luxmed w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Vettera składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 290 m znajduje się Targ "Pod Zamkiem", w odległości 340 m znajduje się Vipsat, w odległości 410 m znajduje się Grela.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Vettera w odległości 110 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 11.12.2019
Data aktualizacji: 14.05.2021
Capitalia Real Estate Gęsia logo

Capitalia Real Estate Gęsia

Bartłomiej Pronin

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Lublin
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: