Osiedle Bardowskiego

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBuszrem S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 49 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Gardenia(1.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Częstochowa, ul. Gajowa (3.6 km od centrum Częstochowy)
  Osiedle Gardenia
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 43
  Powierzchnia: 41 - 70 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Gamma Developer Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Buszrem Nieruchomości oferuje wygodne i ciepłe mieszkania wybudowane w nowej technologii z elementów keramzytobetonowych.W budynku o kształcie litery L na 4 kondygnacjach nadziemnych znajduje się 56 funkcjonalnych mieszkań o metrażach od 31 m2 do 58 m2, z balkonami lub loggiami, z osobną kuchnią lub aneksem kuchennym.Budynek został w całości podpiwniczony głównie dla potrzeb wielostanowiskowego garażu podziemnego z 19 miejscami postojowymi.Na dachu została umieszczona kotłownia gazowa zapewniająca ciepło i ciepłą wodę.Standard i wykończenie są ważne dla przyszłych mieszkańców, dlatego wszystkie części wspólne są oddane z dbałością o każdy detal. Budynek z elewacją w kolorach: białym, pomarańczowym, żółtym i szarym idealnie komponuje się z balustradami balkonów i loggii o konstrukcji stalowej.Wokół budynku zaplanowana jest strefa zieleni, plac zabaw oraz 38 miejsc parkingowych.

Inwestycja Osiedle Bardowskiego znajduje się w Częstochowie, ul. Bardowskiego 25 (2.4 km od centrum Częstochowy), została zrealizowana przez dewelopera Buszrem S.A..

Inwestycja Osiedle Bardowskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 56 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Bardowskiego pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 58 metrów kwadratowych w cenie od 4 400 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Buszrem S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (19 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (38 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 56 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (19 miejsc).
 • miejsca postojowe naziemne (38 miejsc).
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, własna kotłownia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Bardowskiego

Częstochowa to miasto leżące na Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej, w woj. śląskim. Jej powierzchnia to 160 km2. Mieszka w niej 232 318 osób. Przez miasto przepływa Warta. Częstochowa słynie z Sanktuarium Jasnogórskiego, do którego rokrocznie pielgrzymuje ok. 5 mln osób, ale warto zwrócić uwagę na jej pozostałe atuty. Jako centrum Częstochowskiego Okręgu Przemysłowego, cieszy się wysokim stopniem rozwoju gospodarczego. Regularny układ miejski z centralnie zlokalizowanym Śródmieściem, od południa i północy otoczonym skupiskami zabudowy mieszkalnej, zapewnia ład przestrzenny. Wiele jest tu terenów zielonych, a do popularniejszych należy Promenada Czesława Niemena i Park Leśnych Aniołów. Miasto posiada rozbudowaną infrastrukturę społeczną, na którą składa się m.in. ponad 100 szkół różnego szczebla, w tym 8 szkół wyższych oraz 6 szpitali, rozwinięte zaplecze sportowe i kulturalne. Częstochowa leży na węźle komunikacyjnym składającym się z trzech dróg krajowych, trasy europejskiej i pięciu dróg wojewódzkich. Kursują tu pociągi PKP, autobusy PKS i komunikacja miejska oraz podmiejska.

Komunikacja

Częstochowa stanowi ważny węzeł komunikacyjny. Przez miasto przebiega trasa europejska E75, a poza nią biegną tędy drogi krajowe nr 43, 46 i 91, a także drogi wojewódzkie nr 483, 491, 494, 786 i 908. Głównymi liniami kolejowymi przebiegającymi przez miasto są linie nr 1 i 61. Funkcjonują tu również połączenia autobusów PKS, a także 28 linii autobusów miejskich i 4 linie tramwajów. Częstochowa ma także autobusy podmiejskie, łączące ją z najbliższymi miejscowościami regionu.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Bardowskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Osiedle Bardowskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stroma.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bardowskiego znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Katolicka Szkoła Podstawowa w odległości 210 m, Szkoła Podstawowa nr 8 im. H. Poświatowskiej w odległości 290 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bardowskiego w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 16.04.2018

Data aktualizacji: 05.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie