Osiedle Awangarda II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Chłopska, oferowane bezpośrednio przez Budstol Invest Sp. z o.o.

Bydgoszcz, ul. Chłopska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 2169 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Awangarda II

4 zdjęcia

Osiedle Awangarda II
Osiedle Awangarda II
Osiedle Awangarda II
Osiedle Awangarda II

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

BUDOWA OSIEDLA AWANGARDA II JUŻ ROZPOCZĘTA !!! Nowatorskie przedsięwzięcie jakim dla firmy Budstol Invest jest budowa Osiedla Awangarda na Czyżkówku w Bydgoszczy pokazało, że jest to kierunek, w którym warto podążać. Stąd decyzja o budowie kolejnego niepowtarzalnego osiedla z zachowaniem stylu architektonicznego i cech charakterystycznych inwestycji na Czyżkówku. Osiedle Awangarda II będzie realizowane w Bydgoszczy na tzw. górnym Miedzyniu przy ulicach: Chłopskiej i Zapłotek.

Nowoczesne budynki w zabudowie szeregowej o prostej bryle i stonowanej biało- grafitowej kolorystyce elewacji dają poczucie enklawy spokoju i rodzinnego ciepła. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna, w pobliżu lasy i tereny spacerowe.Bardzo łatwy dojazd z centrum Bydgoszczy: ul. Nakielska>ul. Widok>ul. Zapłotek. Osiedle będzie składało się z dwóch ciągów budynków w zabudowie szeregowej: Segment A z dwudziestoma mieszkaniami o powierzchni 82 m2, oraz Segment B z dwudziestoma mieszkaniami o powierzchni 68 m2.

Do wszystkich mieszkań będą przynależały ogrody oraz przestronne garaże. Oba Segmenty łączą się ze sobą ogrodami co da poczucie większej przestrzeni, gdzie w standardzie deweloperskim będą już wykonane ogrodzenia. Każde mieszkanie będzie posiadało balkon od strony ogrodowej. W odróżnieniu od naszej inwestycji na Czyżkówku, na tym osiedlu zarówno parter jak i piętro będą należały do jednego nabywcy. Lokale Mieszkalne będę bezczynszowe, a wszystkie media będą indywidualnie opomiarowane do danego mieszkania. W standardzie będzie zamontowany nowoczesny, dwufunkcyjny piec do ogrzewania gazowego, a dodatkowo w salonach będzie wykonana instalacja kominkowa.

Kameralne mieszkania, w zabudowie szeregowej z przestronnym garażem i ogrodem, to marzenie wielu osób dla których posiadanie własnego mieszkania kojarzy się z miejscem do którego chce się wracać po trudach dnia codziennego, gdzie zimą można wypocząć przy iskrzącym się kominku, a latem zrelaksować we własnym ogrodzie.

Inwestycja Osiedle Awangarda II znajduje się w Bydgoszczy, ul. Chłopska (4.1 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez Budstol Invest Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Awangarda II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 40 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Awangarda II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Budstol Invest Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 40 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Awangarda II?

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Awangarda II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Awangarda II znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Dzieciątka Jezus przy Parafii pod wezwaniem Św. Urszuli Ledóchowskiej w odległości 110 m.

Data publikacji: 28.04.2014
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: