Szlifierska 6

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Szlifierska, oferowane bezpośrednio przez Budromex Sp. z o.o.

Warszawa, Bemowo, Górce, ul. Szlifierska 6

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 30 ofert w najbliższej okolicy!

Szlifierska 6

2 zdjęcia

Szlifierska 6

Najbliższe inwestycje

 • Olbrachta 24
  od: 12 180 zł/m2
  Pod wynajem

  GN Group

 • N.01 Wola City Loft
  od: 11 986 zł/m2
  Pod wynajem

  Nordmar Sp z o.o.

 • Villa Merkury III

  City Villa sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Nasza najnowsza inwestycja powstaje tuż obok budowanej obecnie stacji metra Powstańców Śląskich (termin zakończenia budowy metra koniec 2021r.). W tym kameralnym budynku znajduje się zaledwie 18 mieszkań o popularnych obecnie metrażach: kawalerki – 30 m2, mieszkania dwupokojowe – 44m2, mieszkania 3 pokojowe od 60 m2. Na parterze wszystkie mieszkania mają własne ogródki, które zapewniają dodatkową prywatną przestrzeń do wypoczynku. Rozpoczęcie budowy lipiec 2019r., przekazanie mieszkań listopad/grudzień 2020r.

Inwestycja Szlifierska 6 znajduje się na Górcach, ul. Szlifierska 6 (6.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Budromex Sp. z o.o.

Inwestycja Szlifierska 6 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 18 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Szlifierska 6 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Budromex Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 18 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe, zaś za kilka lat - II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Szlifierska 6 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 370 metrów od inwestycji Szlifierska 6 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Grodkowska 52.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Szlifierska 6 znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Kangurek Hop" w odległości 190 m, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Szlifierska 6 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 20 m znajduje się Żabka, w odległości 190 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 200 m znajduje się GLOBI.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Szlifierska 6 w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 15.07.2019
Data aktualizacji: 28.09.2020
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: