Szlifierska 6

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Szlifierska, oferowane bezpośrednio przez

Budromex Sp. z o.o.

Warszawa, Bemowo, Górce, ul. Szlifierska 6

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 52 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Szlifierska 6

2 zdjęcia

Szlifierska 6

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 18 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Nasza najnowsza inwestycja powstaje tuż obok budowanej obecnie stacji metra Powstańców Śląskich (termin zakończenia budowy metra koniec 2021r.). W tym kameralnym budynku znajduje się zaledwie 18 mieszkań o popularnych obecnie metrażach: kawalerki – 30 m2, mieszkania dwupokojowe – 44m2, mieszkania 3 pokojowe od 60 m2. Na parterze wszystkie mieszkania mają własne ogródki, które zapewniają dodatkową prywatną przestrzeń do wypoczynku. Rozpoczęcie budowy lipiec 2019r., przekazanie mieszkań listopad/grudzień 2020r.

Inwestycja Szlifierska 6 znajduje się na Górcach, ul. Szlifierska 6 (6.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Budromex Sp. z o.o.

Inwestycja Szlifierska 6 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 18 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Szlifierska 6 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Budromex Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe oraz II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Szlifierska 6?

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych oraz II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Szlifierska 6 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 615 metrów od inwestycji Szlifierska 6 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bemowo.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Szlifierska 6 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Szlifierska 6 znajduje się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Kangurek Hop" w odległości 148 m, przedszkole w odległości 176 m, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II w odległości 298 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Szlifierska 6 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne U Lekarzy w odległości 580 m, Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna w odległości 732 m, Medycyna Rodzinna Luxmed w odległości 733 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Szlifierska 6 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 12 m znajduje się Żabka, w odległości 151 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 188 m znajduje się Carrefour Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Szlifierska 6 w odległości 145 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 147 m znajduje się boisko / kort, w odległości 331 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 15.07.2019
Data aktualizacji: 28.09.2020

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: