Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 486 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Starołęcka Dolina

16 zdjęć

Starołęcka Dolina
Starołęcka Dolina
Starołęcka Dolina
Starołęcka Dolina

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 300 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Mieszkania przekazywane Klientom zrealizowane będą w standardzie deweloperskim. Ściany konstrukcyjne oraz sufity pokryte zostaną tynkiem gipsowym maszynowym. Ścianki działowe wewnątrz poszczególnych lokali będą wykonane z płyt gipsowych. Przygotowana na podłodze betonowa warstwa wyrównawcza pod posadzki umożliwi bezproblemowe jej wykończenie np. poprzez ułożenie paneli bądź płytek. Stolarka okienna zostanie wykonana poprzez montaż drzwi balkonowych oraz okien PCV zwieńczonych parapetami granitowymi. Oferowany standard wykonania obejmuje również montaż wzmocnionych drzwi wejściowych firmy PORTA. Mieszkania wyposażone będą w poniższe media: - instalacja elektryczna - rozprowadzona po lokalu wraz z osprzętem (kontakty, włączniki), - instalacja centralnego ogrzewania z sieci miejskiej - rozprowadzona po lokalu wraz z grzejnikami (w pokojach i kuchni grzejniki płytowe, w łazience grzejnik drabinkowy), - instalacja wod-kan – doprowadzona do lokalu (do kuchni lub aneksu kuchennego oraz łazienki) – bez rozprowadzenia, - instalacja telewizyjna i internetowa – doprowadzona do lokalu.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : miejsca postojowe w hali garażowej w cenie 35.000 - 50.000 zł/m2 brutto.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Starołęcka Dolina logo

Starołęcka Dolina to najnowsza poznańska inwestycja firmy Budnex, realizowana przy ul. Śliskiej w dzielnicy Starołęka. W czterech etapach powstanie tu łącznie pięć budynków wielorodzinnych z około 300 mieszkaniami. Obecnie w realizacji jest III etap inwestycji – budynek C – 5 piętrowy budynek mieszkalny, łącznie z 69 lokalami (planowany termin oddania do użytku 30.04.2021).

Oferujemy lokale o powierzchni od 36 do 79 mkw, a także łączenie lokali na życzenie klienta. To co wyróżnia zabudowania Starołęckiej Doliny to ciekawa architektura budynków z wysuwającymi się na pierwszy plan przestronnymi balkonami, o powierzchni od 6 do nawet 17 mkw.

W przyziemiu inwestycji powstaną hale garażowe z miejscami postojowymi.

Inwestycja Starołęcka Dolina znajduje się na Starołęce-Minikowie-Marlewie, ul. Śliska (4 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Budnex.

Inwestycja Starołęcka Dolina została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 300 nowych mieszkań znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Starołęcka Dolina nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Budnex przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Nowe Miasto to najstarsza część Poznania, którą ze wschodu na zachód przecina linia kolejowa a z północy na południe ul. Bolesława Krzywoustego. Dzielnica ma powierzchnię ponad 100 km kw na której mieszka 136 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecinają na południu i północy drogi krajowe i europejskie E30, S11 i 92 a w odległości 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Najbardziej atrakcyjnym pod względem przyrodniczym punktem dzielnicy jest Jezioro Maltańskie z ogrodem zoologicznym i Parkiem Tysiąclecia. Od wschodu dzielnicę pokrywają lasy miejskie. W odległości 1 km od granic dzielnicy znaleźć można Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Politechnikę Poznańską czy Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych. W samej dzielnicy i w promieniu 500 metrów znajdują się szpitale Szpital-Przychodnia Celsus, Wielospecjalistyczny Szpital Miejski, ZOZ Poznań-Nowe Miasto, Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny czy Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Starołęcka Dolina?

Nowe Miasto to dzielnica doskonale skomunikowana z resztą miasta poprzez sieć komunikacji miejskiej. Poza tym dzielnicę przecina linia kolejowa a dworzec Poznań Główny znajduje się w odległości ok. 1,5 km na zachód. Przez Nowe Miasto przebiegają ważne drogi krajowe EE30, S11 i 92. Lotnisko znajduje się w odległości 7 km na zachód.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Starołęcka Dolina mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 390 metrów od inwestycji Starołęcka Dolina znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Unii Lubelskiej.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Starołęcka Dolina w odległości 190 m znajduje się Pole Dance School, w odległości 460 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 14.03.2023

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Starołęce-Minikowie-Marlewie

Oferty na Starołęce-Minikowie-Marlewie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: