Sens

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Budlex Sp. z o.o.

Bydgoszcz, ul. Paderewskiego
Sens

5 zdjęć

Sens
Sens
Sens
Sens

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Sens dostępnych jest 7 ofert

  • Lista
  • Rzuty

Opis Inwestycji

Apartamenty Sens zostały zaprojektowane dla tych, którzy mierzą wysoko. Niezwykły komfort daje bliskość centrum miasta oraz głównych dróg wylotowych, by dynamicznie realizować najśmielsze cele.

Inwestycja Sens znajduje się w Bydgoszczy, ul. Paderewskiego (1.3 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez dewelopera Budlex Sp. z o.o..

Inwestycja Sens została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 70 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Sens pozostało na sprzedaż 7 mieszkań o powierzchniach od 63 do 109 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 63 do 66 m2 (5 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 93 m2 (1 mieszkanie)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 109 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Budlex Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 70 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 7 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 63 do 109 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 3, 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Sens mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Sens znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Chodkiewicza / Paderewskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Sens znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 37 im. Henryka Sienkiewicza z 0ddziałami Sportowymi w Bydgoszczy w odległości 200 m, Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki u Babci Ani w odległości 500 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Sens jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 290 m, Przychodnia Gdańska 88 w odległości 290 m, Przychodnia Gdańska w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Sens składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 310 m znajduje się Jysk, w odległości 310 m znajduje się Biedronka, w odległości 340 m znajduje się Sklep Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Sens w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Centrum sportowe.

Data publikacji: 24.01.2018
Data aktualizacji: 29.12.2020
Budlex Sp. z o.o. logo

Budlex Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Jatki 4 Bydgoszcz

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: