Piasta 2

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Piasta, oferowane bezpośrednio przez

BUD-RIM Development

Piastów, ul. Piasta 2

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 399 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Piasta 2

8 zdjęć

Piasta 2
Piasta 2
Piasta 2
Piasta 2

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 29 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (38 miejsc)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Jeżeli szukasz swojego miejsca w Piastowie, poznaj Naszą NOWĄ inwestycję przy ul. Piasta 2

…to nowopowstający nowoczesny, bardzo funkcjonalny budynek mieszkalny. Inwestycja ma kameralny charakter, projekt przewiduje 31 doskonale rozplanowanych mieszkań o powierzchni użytkowej od 33 m2 do ponad 90 m2. Inwestycja dedykowana jest osobom poszukującym zacisznego, spokojnego, a zarazem świetnie skomunikowanego miejsca do mieszkania.

Ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo Warszawy, dogodny dojazd z Piastowa

umożliwiają linie autobusowe ZTM oraz pociągi Kolei Mazowieckich i SKM. W bliskiej okolicy mieszkań znajdują się również placówki opiekuńczo-wychowawcze i edukacyjne, placówki ochrony zdrowia, a także liczne punkty usługowo-handlowe.

Główne wejścia do budynku zaprojektowano z poziomu terenu od strony południowej. Pionową komunikację w budynku stanowi jedna klatka schodowa oraz winda, łącząca kondygnacje nadziemne obiektu z poziomem garażu. Na kondygnacjach nadziemnych zaprojektowano mieszkania 2,3,4 – pokojowe. Dodatkowo na piętrach zlokalizowano komórki lokatorskie. Cały obiekt będzie dysponował 38 miejscami postojowymi znajdującymi się w garażu podziemnym

Inwestycja Piasta 2 znajduje się w Piastowie, ul. Piasta 2 (1 km od Warszawy), została zrealizowana przez BUD-RIM Development.

Inwestycja Piasta 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 29 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Piasta 2 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców BUD-RIM Development przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (38 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Piastów to jedno z najmniejszych polskich miast, zajmujące obszar o powierzchni 5,8 km2. Miasto położone jest w powiecie pruszkowskim, w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy. Korzystna lokalizacja przyczynia się do wysokiej liczby mieszkańców – ok. 24 tys. osób, jak też do intensywnego rozwoju architektury mieszkaniowej. W mieście dominuje zabudowa wielorodzinna, na którą składają się: dawne, robotnicze bloki oraz nowoczesne, wielokondygnacyjne budynki. Występują tu także domy jednorodzinne, a obiektem zabytkowym jest secesyjny Biały Pałac. Rozwija się przemysł chemiczny i mieści Instytut Przemysłu Gumowego Stomil, a także działają liczne małe przedsiębiorstwa. Największym kompleksem zieleni jest park przy ulicach: 11 Listopada i Dworcowej. Dzięki Alejom Jerozolimskim, Piastów jest doskonale połączony ze stolicą.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Piasta 2?

Dogodny dojazd z Piastowa do, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie, Warszawy zapewniają takie arterie, jak: Al. Jerozolimskie, droga wojewódzka nr 719 (Warszawa – Pruszków − Żyrardów) oraz znajdująca się 3 km od północnej granicy miasta – droga krajowa Poznańska (A2). Piastów znajduje się w strefie komunikacji miejskiej dla aglomeracji warszawskiej, toteż do stolicy kursują stąd: 3 linie autobusowe, Koleje Mazowieckie oraz linia S1 Szybkiej Kolei Miejskiej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Piasta 2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1360 metrów od inwestycji Piasta 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Piastów 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Piasta 2 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Piasta 2 znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Zbigniewa Gęsickiego w odległości 307 m, szkoła w odległości 333 m, Przedszkole Miejskie Nr 4 w odległości 579 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Piasta 2 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Gabinet Stomatologiczny Marek Rybicki w odległości 544 m, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej PIASTUN w odległości 921 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Piasta 2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 466 m znajduje się Marian-pol, w odległości 471 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 471 m znajduje się Grzybki.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Piasta 2 w odległości 311 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 321 m znajduje się boisko / kort, w odległości 329 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 01.03.2021
Data aktualizacji: 17.10.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: