Atelier Praga 2

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 97 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Dom przy Okrzei(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Północ, Stara Praga, ul. Okrzei (2.5 km od centrum Warszawy)
  Dom przy Okrzei
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 9
  Powierzchnia: 33 - 37 m2
  Liczba pokoi: 1
  Marvipol Development
 • Kłopotowskiego 11(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Północ, Stara Praga, ul. Kłopotowskiego 11 (2.6 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 13 610/m2
  Kłopotowskiego 11
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 37
  Powierzchnia: 27 - 82 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Marvipol Development
 • Praska Moderna(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Północ, Stara Praga, ul. Targowa (3 km od centrum Warszawy)
  Praska Moderna
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 11
  Powierzchnia: 52 - 90 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Moderna Holding

Opis Inwestycji

Atelier Praga 2 to kontynuacja naszej wyjątkowo udanej inwestycji – Atelier Praga. Architektura budynku nawiązuje do istniejącej już zabudowy, a nowoczesna forma z elewacją z szarej cegły przywołuje urok dawnych praskich kamienic. W budynku znajdzie się 50 mieszkań 1- i 2-pokojowych, o metrażach od 25 do 40 m². Wszystkie będą posiadać balkony lub ogródki. Mieszkania zaprojektowano w sposób umożliwiający wprowadzenie indywidualnych rozwiązań aranżacyjnych.

Inwestycja Atelier Praga 2 znajduje się na Starej Pradze, ul. Wrzesińska (2.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o..

Inwestycja Atelier Praga 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 50 nowych mieszkań. Budynek posiada od 8 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Atelier Praga 2 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 31 do 39 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 8 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 50 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Atelier Praga 2

Okolica, która zachwyca Dzięki nowym inwestycjom, rewitalizacji Portu Praskiego i miejscom związanym z kulturą, warszawska Praga stała się dzielnicą, która tętni życiem. Niezliczona ilość klimatycznych kawiarni, kultowe Soho Factory z Muzeum Neonów, słynne kino Praha czy niepowtarzalna ulica Ząbkowska tworzą szczególną atmosferę, której próżno szukać w innych częściach miasta. Lokalizacja, która daje wiele możliwości Atelier Praga 2 znajduje się w bliskiej odległości od Parku Praskiego oraz Wisły. Taka lokalizacja daje wiele możliwości zarówno osobom, które cenią sobie aktywny wypoczynek, przejażdżki rowerowe, siatkówkę na plaży czy jogging, jak i takim, którym relaks kojarzy się ze spacerami po malowniczych nadwiślańskich terenach. Tam, w przyjemnej atmosferze uroczego otoczenia, można miło spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi. Dzięki doskonałej lokalizacji, spacer do centrum zajmuje zaledwie 15 minut. Ogromnym atutem jest z pewnością bliskość dwóch stacji metra: Stadion Narodowy i Dworzec Wileński. W bliskiej okolicy znajdują się również przystanki tramwajowe i autobusowe.

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Atelier Praga 2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Atelier Praga 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Okrzei 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Atelier Praga 2 znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 50 w odległości 60 m, Wielokulturowe Liceum Humanistyczne w odległości 290 m, Szkoła Podstawowa nr 395 w odległości 320 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Atelier Praga 2 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego w odległości 390 m, Samodzielny Publiczny Kliniczny Szpital Okulistyczny w odległości 440 m, Szpital Praski w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Atelier Praga 2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Warzywa owoce, w odległości 140 m znajduje się Żabka, w odległości 160 m znajduje się Carrefour Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Atelier Praga 2 w odległości 60 m znajduje się DOSIR "Prawy Brzeg", w odległości 90 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 20.06.2018

Data aktualizacji: 01.12.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie