Apartamenty Glivice

Oferta archiwalna

Gliwice, ul. Józefa Uszczyka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 463 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty Glivice

3 zdjęcia

Apartamenty Glivice
Apartamenty Glivice
Apartamenty Glivice

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski podwyższony

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 64 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 265 do 300 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Dla mieszkańców "Apartamentów Glivice" przewidziano udogodnienia takie jak: plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców osiedla, śmietnik budynkowy znajdujący się w garażu podziemnym, komórki lokatorskie, parking naziemny oraz podziemny, stojaki rowerowe, oraz część wspólną, przy której będzie można odpocząć czy wyjść na spacer z pupilem. Mieszkania wyposażone zostaną w okna PVC w kolorze antracytowym (bądź innym nawiązującym do koncepcji elewacji budynku), drzwi antywłamaniowe wyposażone w wizjer, wypłytkowane balkony oraz zaaranżowane tarasy czy ogródki, ogrzewanie podłogowe rozprowadzone we wszystkich pomieszczeniach z indywidualnym dla każdego mieszkańca sterowaniem, a także instalację przygotowana do montażu klimatyzacji indywidualnej. W apartamentach dwupoziomowych dodatkowo zostanie podniesiona wysokość pomieszczeń z 275 na 300 cm, oraz zamontowany zostanie w pełni system klimatyzacji indywidualnej. Tarasy dachowe apartamentów dwupoziomowych zostaną zaaranżowane zgodnie z planem Dewelopera, wyposażone zostaną również w pergole a dostęp do nich zostanie zapewniony przez olbrzymie przeszklenia w nowoczesnym systemie HST.

Konstrukcja budynku

Konstrukcja budynku planowana jest jako tradycyjna, z pustaków ceramicznych, poryzowanych Porotherm, marki Wienerberger. Stropy monolityczne filigran. Posadowienie budynku zaprojektowane zostało na płycie fundamentowej wraz z garażem podziemnym wykonanym jako monolityczny.

Dach

Wykonany w technologi dachów zielonych.

Stolarka okienna

Okna PVC o wysokości 2,20 m w kolorze antracytowym (bądź innym nawiązującym do koncepcji elewacji budynków), 3-szybowy pakiet okienny gwarantujący ergonomię. Okna tarasowe / balkonowe PSK, natomiast w apartamentach dwupoziomowych dostęp do tarasów dachowych zapewniony zostanie poprzez okna HST.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe wyposażone w zamek oraz wizjer. Kolorystyka antracytowa (bądź inna nawiązująca do koncepcji aranżacji części wspólnych budynków).

Balkony

Wykończone płytką mrozoodporną, obróbką blacharską oraz cokołem. Balustrady stalowe, malowane proszkowo bądź ze stali nierdzewnej.

Posadzka

Posadzki wykonane z jastrychu cementowego.

Ściany

Wykończenie ścian tynkiem gipsowym, maszynowym. Zabudowy szachtów instalacyjnych wykonane z podwójnych płyt GK, wyizolowanych wełną mineralną.

Sufity

Wykończenie sufitów tynkiem gipsowym, maszynowym.

Parapety zewnętrzne

Parapety zewnętrzne z blachy powlekanej, w kolorze stolarki okiennej bądź zbliżonym.

Parapety wewnętrzne

Brak parapetów wewnętrznych (okna do samej podłogi).

Instalacje

Instalacja elektryczna podtynkowa - zakończona osprzętem elektrotechnicznym. Tablica elektryczna mieszkaniowa oraz multimedialna w każdym lokalu. Dostęp do punktów TV oraz Ethernet. Słuchawka domofonowa w każdym mieszkaniu. Instalacja ogrzewania podłogowego - rozprowadzona w każdym z pokoi. Dodatkowo każde mieszkanie wyposażone w grzejnik drabinkowy zlokalizowany w łazience głównej lokalu mieszkalnego, elektryczny. Instalacja kanalizacyjna - wykonana z rur PVC. Instalacja wody zimnej i ciepłej - doprowadzona do lokali, pomieszczeń kuchni oraz łazienek. Ciepła woda przygotowana jest w mieszkaniowej stacji wymiennikowej. Instalacja klimatyzacji - przygotowana do montażu stacji zewnętrznej oraz wewnętrznej przez Nabywcę. Doprowadzone źródło zasilania, oraz odprowadzenie skroplin na balkon/ogród/taras.

Ogrzewanie

Podłogowe w całym budynku. Dostawcą ciepła dla celów grzewczych oraz przygotowania ciepłej wody dla budynków będzie PEC Gliwice. Sterowanie za pomocą logoterm. Instalacja ogrzewania podłogowego rozprowadzona w każdym z pokoi. Dodatkowo, każde mieszkanie wyposażone w grzejnik drabinkowy zlokalizowany w łazience głównej lokalu mieszkalnego, elektryczny.

Wentylacja

Mechaniczna.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (71 miejsc).
 • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka

Opis inwestycji

Apartamenty Glivice logo

"Apartamenty Glivice" powstają tuż obok serca Gliwic.

Nowoczesny zespół mieszkań oraz apartamentów powstaje w rejonie ulicy Toszeckiej i Jana Śliwki w Gliwicach.

Doskonała lokalizacja i bliskość centrum śródmieścia pozwala do woli czerpać z tego co najlepsze w wielkomiejskim stylu życia, pozostając jednocześnie w spokojnej okolicy z dala od typowego dla centrum zgiełku miasta. Najbliższa okolica to przestrzeń pełna możliwości, dzięki czemu życie w tym miejscu staje się wygodne a codzienne obowiązki bardziej przystępne i łatwiejsze do zrealizowania.

Czas poświęcony zakupom, powrotom z pracy czy szkoły a także konieczne dojazdy do punktów usługowych czy rozrywki to jeden z największych problemów życia w centrum miasta. "Apartamenty Glivice" za sprawą doskonałej lokalizacji pozwalają zapomnieć o trudach dnia codziennego i dają możliwość cieszenia się tym co naprawdę ważne. Dzięki doskonałej komunikacji ze śródmieściem, dostępem do komunikacji publicznej czy bliskości infrastruktury handlowej, oświatowej i usługowej zaoszczędzony czas mogą Państwo spędzić w gronie najbliższych. Bogata w atrakcje okolica oraz punkty rozrywki sprawią, że wolny czas spędzą Państwo aktywnie, korzystając z tras rowerowych, basenu czy innych łatwo dostępnych form aktywności. „Apartamenty Glivice” to miejsce, w którym odpoczniesz Ty, Twoja rodzina i najbliżsi. Bliskość centrum miasta zapewnia wyjątkowy komfort życia, natomiast lokalizacja pozwala mieszkańcom na ciszę o każdej porze dnia i nocy.

Dodatkowo zaprojektowana część wspólna tworzy przestrzeń, gdzie mieszkańcy będą mogli wspólnie z najmłodszymi bawić się na placu zabaw, wyjść z pupilem bądź po prostu cieszyć się wolną chwilą.

Inwestycja Apartamenty Glivice znajduje się w Gliwicach, ul. Józefa Uszczyka (1.8 km od centrum Gliwic), została zrealizowana przez Blockhaus Sp. z o.o.

Inwestycja Apartamenty Glivice została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 64 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Glivice nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Blockhaus Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (71 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Gliwice są miastem powiatowym, należącym do Metropolii Silesia. Leżą w południowo-zachodniej części kraju, nad rzeką Kłodnicą. Ich obszar wynosi 134,2 km2, a zamieszkuje je ponad 190 000 osób. Zabudowa miasta ulega stałym modyfikacjom wskutek rozbudowy sektora mieszkalnego. Przybywa głównie domów jednorodzinnych. Jeśli chodzi o nieruchomości komercyjne, to z reguły w ciekawy sposób adaptowane są do tych celów stare budynki. Gliwice to ośrodek przemysłowy, biznesowy, edukacyjny i kulturalny, oferujący mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji. Znajduje się tu cenione w Europie Centrum Onkologii, działa 18 galerii, 7 muzeów, ponad 80 szkół i 11 zespołów szkół, swoją siedzibę ma tu Politechnika Śląska. Miasto ma bogatą infrastrukturę sportową i handlową. W Gliwicach znajduje się największy polski węzeł autostradowy Gliwice-Sośnica. 43 km stąd mieści się lotnisko. Dzięki transportowi drogowemu, kolejowemu i wodnemu, obszar jest świetnie skomunikowany z resztą kraju, a 198 przystanków komunikacji miejskiej zapewnia doskonałe połączenia z resztą Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Komunikacja

W Gliwicach znajduje się największy węzeł komunikacyjny kraju w postaci autostrad A1 i A4, które wraz z drogą krajową nr 44 przecinają się na wschodzie miasta. Ponadto biegną tędy drogi krajowe nr 78 i 88 oraz wojewódzkie nr 408, 901 i 902, a tuż przy południowej i wschodniej granicy przebiega droga wojewódzka nr 921. Gliwicki dworzec kolejowy obsługuje pociągi lokalne i ogólnopolskie. 43 km od miasta znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice, z którego odbywają się loty do 29 miast. Dzięki Kanałowi Gliwickiemu, miasto łączy się Odrą z portem w Szczecinie. Gliwice są połączone komunikacją miejską z całym GOP, a w mieście znajduje się 198 przystanków.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Glivice?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Glivice mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 420 metrów od inwestycji Apartamenty Glivice znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gliwice Świętojańska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Glivice znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Glivice znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10 w Gliwicach w odległości 320 m, Szkoła Podstawowa nr 20 w Gliwicach w odległości 320 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Glivice składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 390 m znajduje się Aldi.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Glivice w odległości 80 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 20.02.2020
Data aktualizacji: 12.10.2021

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Gliwicach

Oferty w Gliwicach

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: