Apartamenty Glivice

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Józefa Uszczyka, oferowane bezpośrednio przez

Blockhaus Sp. z o.o.

Gliwice, ul. Józefa Uszczyka 26

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 815 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty GliviceApartamenty Glivice

6 zdjęć

Apartamenty Glivice
Apartamenty Glivice
Apartamenty Glivice
Apartamenty Glivice

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski podwyższony

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 64 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 285 do 585 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Dla mieszkańców "Apartamentów Glivice" przewidziano udogodnienia takie jak: plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców osiedla, śmietnik budynkowy znajdujący się w garażu podziemnym, komórki lokatorskie, parking naziemny oraz podziemny, stojaki rowerowe, oraz część wspólną, przy której będzie można odpocząć czy wyjść na spacer z pupilem. Mieszkania wyposażone zostały w okna PVC w kolorze antracytowym, drzwi antywłamaniowe wyposażone w wizjer, wypłytkowane balkony oraz zaaranżowane tarasy i ogródki, ogrzewanie podłogowe rozprowadzone we wszystkich pomieszczeniach z indywidualnym dla każdego mieszkańca sterowaniem, a także instalację przygotowana do montażu klimatyzacji indywidualnej. W apartamentach dwupoziomowych dodatkowo została podniesiona wysokość pomieszczeń z 265 na 300 cm. Tarasy dachowe apartamentów dwupoziomowych zostały wykończone deską kompozytową, a dostęp do nich zostanie zapewniony przez duże przeszklenia w nowoczesnym systemie HST.

Konstrukcja budynku

Konstrukcja budynku jest jako tradycyjna, z pustaków ceramicznych, poryzowanych Porotherm, marki Wienerberger. Stropy monolityczne. Posadowienie budynku zaprojektowane zostało na płycie fundamentowej wraz z garażem podziemnym wykonanym jako monolityczny.

Dach

Wykonany w technologii dachów zielonych.

Stolarka okienna

Okna PVC o wysokości 2,20 m w kolorze antracytowym, 3-szybowy pakiet okienny gwarantujący ergonomię, natomiast w apartamentach dwupoziomowych dostęp do tarasów dachowych zapewniony zostanie poprzez okna HST.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe wyposażone w zamek oraz wizjer.

Balkony

Wykończone płytką mrozoodporną, obróbką blacharską oraz cokołem. Balustrady stalowe, malowane proszkowo.

Posadzka

Posadzki wykonane z jastrychu cementowego.

Ściany

Wykończenie ścian tynkiem gipsowym, maszynowym. Zabudowy szachtów instalacyjnych wykonane z płyt GK, wyizolowanych wełną mineralną.

Sufity

Wykończenie sufitów tynkiem gipsowym, maszynowym.

Parapety zewnętrzne

Parapety zewnętrzne z blachy powlekanej, w kolorze stolarki okiennej.

Parapety wewnętrzne

Brak parapetów wewnętrznych (okna do samej podłogi).

Instalacje

Instalacja elektryczna podtynkowa - zakończona osprzętem elektrotechnicznym. Tablica elektryczna mieszkaniowa oraz multimedialna w każdym lokalu. Dostęp do punktów TV oraz Ethernet. Słuchawka domofonowa w każdym mieszkaniu. Instalacja ogrzewania podłogowego - rozprowadzona w każdym z pokoi. Instalacja kanalizacyjna - wykonana z rur PVC. Instalacja wody zimnej i ciepłej - doprowadzona do lokali, pomieszczeń kuchni oraz łazienek. Ciepła woda przygotowana jest w mieszkaniowej stacji wymiennikowej. Instalacja klimatyzacji - przygotowana do montażu stacji zewnętrznej oraz wewnętrznej przez Nabywcę. Doprowadzone źródło zasilania oraz odprowadzenie skroplin na balkon/ogród/taras.

Ogrzewanie

Podłogowe w całym budynku. Dostawcą ciepła dla celów grzewczych oraz przygotowania ciepłej wody dla budynków będzie PEC Gliwice. Sterowanie za pomocą logoterm. Instalacja ogrzewania podłogowego rozprowadzona w każdym z pokoi.

Wentylacja

Mechaniczna.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne (13 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka

Opis inwestycji

Apartamenty Glivice logo

Dwupoziomowy Apartament w inwestycji „Apartamenty Glivice” stanowi specjalną ofertę dla osób poszukujących wyjątkowych przestrzeni do życia. Zlokalizowany na czwartej i piątej kondygnacji budynku, wyróżnia się odważną formą oraz wyjątkowo bogatym standardem wykończenia.

Przestrzeń apartamentu aranżować można według własnych preferencji i gustu, a przedstawione karty mieszkaniowe stanowią wyłącznie jedną z wielu możliwości.

Nasi Klienci do swoich wymagań dopasować mogą nie tylko rozprowadzenie instalacji elektrycznej, teletechnicznej, kanalizacyjnej, wodnej i klimatyzacji, a także dowolnie ustawić ściany działowe aranżując wnętrze w sposób wyjątkowy i w pełni odpowiadający wymaganiom. W apartamencie istnieje możliwość aranżacji strefy dziennej (salon, kuchnia, strefa jadalniana) zarówno na pierwszej, jak i drugiej kondygnacji. Na przeszkodzie nie stoi również zmiana lokalizacji pokoju kąpielowego, dodanie dodatkowej WC bądź utworzenie ich na dwóch kondygnacjach.

Dodatkowa przestrzeń, na którą składa się balkon umiejscowiony na kondygnacji pierwszej apartamentu, a także taras dachowy z dostępem z kondygnacji drugiej zostały przez Inwestora wykończone oraz przygotowane do użytkowania.

Podwyższony standard deweloperski:

• Taras o powierzchni 35 m2 wykończony deską kompozytową.

• 2 balkony o powierzchni 6m2 każdy, wykończony płytką.

• Ogrzewanie podłogowe z podziałem stref na cześć nocną i dzienną.

• Instalacja klimatyzacji indywidualnej przygotowana do montażu jednostek

• Wysokość pomieszczeń na pierwszej kondygnacji mieszkania to 3,00 m wysokość na antresoli to 2,85 m daje to wysokość salonu 5,85 m.

• Duże okna (wysokość 2,20 m).

• Okno tarasowe w technologii HST

• Energooszczędny 3-szybowy pakiet okienny.

• Drzwi antywłamaniowe wyposażone w zamek oraz wizjer.

Udogodnienia dla mieszkańców osiedla:

Całe osiedle poza nowoczesnym designem, za które odpowiada jedna z wiodących pracowni projektowych Franta Group, wyposażone zostało w wiele nowoczesnych rozwiązań ułatwiających życie oraz poprawiających bezpieczeństwo mieszkańców:

• Całodobowy monitoring części wspólnych.

• Ogrodzony teren wraz z osiedlową bramą wjazdową sterowaną zdalnie oraz furtką osiedlową.

• System osiedlowego domofonu, sprzężonego z furtką oraz bramą osiedlową.

• Plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców.

• Strefa wypoczynkowa, stojaki rowerowe oraz osiedlowe ławeczki i pozostała mała architektura.

• Oświetlenie części wspólnych osiedla.

• Nowoczesne cichobieżne windy budynków od poziomu -1.

• Dwie podziemne hale garażowe zlokalizowane na kondygnacjach -1 budynków.

• Komórki lokatorskie zlokalizowane w halach garaży podziemnych.

W ofercie dostępne również inne mieszkania zróżnicowane pod względem powierzchni oraz standardu.

Całość inwestycji ukończona została w maju 2022

Inwestycja Apartamenty Glivice znajduje się w Gliwicach, ul. Józefa Uszczyka 26 (1.8 km od centrum Gliwic), została zrealizowana przez Blockhaus Sp. z o.o.

Inwestycja Apartamenty Glivice została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 64 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Glivice nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Blockhaus Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne (13 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja w cichej okolicy, niedaleko centrum. Osiedle znajduje się w spokojnej oraz cichej części miasta, z dala od jego zgiełku, pozostając jednocześnie w odległości 5/10 minut od wszystkich potrzebnych do życia punktów usługowo/handlowych. Za sprawą doskonałego połączenia z węzłem DTŚ, a także wjazdami na autostradę A1 i A4, osiedle jest doskonale skomunikowane nie tylko z centrum Gliwic, jak również z pozostałymi miastami Aglomeracji Śląskiej.

Gliwice są miastem powiatowym, należącym do Metropolii Silesia. Leżą w południowo-zachodniej części kraju, nad rzeką Kłodnicą. Zabudowa miasta ulega stałym modyfikacjom wskutek rozbudowy sektora mieszkalnego. Przybywa głównie domów jednorodzinnych. Jeśli chodzi o nieruchomości komercyjne, to z reguły w ciekawy sposób adaptowane są do tych celów stare budynki. Gliwice to ośrodek przemysłowy, biznesowy, edukacyjny i kulturalny, oferujący mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji. Znajduje się tu cenione w Europie Centrum Onkologii, działa kilkanaście galerii i muzeów, wiele szkół i zespołów szkół, a swoją siedzibę ma tu również Politechnika Śląska. Miasto ma bogatą infrastrukturę sportową i handlową. W Gliwicach znajduje się największy polski węzeł autostradowy Gliwice-Sośnica. 43 km stąd mieści się lotnisko. Dzięki transportowi drogowemu, kolejowemu i wodnemu, obszar jest świetnie skomunikowany z resztą kraju, a kilkaset przystanków komunikacji miejskiej zapewnia doskonałe połączenia z resztą Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Glivice?

W Gliwicach znajduje się największy węzeł komunikacyjny kraju w postaci autostrad A1 i A4, które wraz z drogą krajową nr 44 przecinają się na wschodzie miasta. Ponadto biegną tędy drogi krajowe nr 78 i 88 oraz wojewódzkie nr 408, 901 i 902, a tuż przy południowej i wschodniej granicy przebiega droga wojewódzka nr 921. Gliwicki dworzec kolejowy obsługuje pociągi lokalne i ogólnopolskie. 43 km od miasta znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice, z którego odbywają się loty do kilkudziesięciu miast. Dzięki Kanałowi Gliwickiemu, miasto łączy się Odrą z portem w Szczecinie. Gliwice są połączone komunikacją miejską z całym GOP, a w mieście znajduje się kilkaset przystanków.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Glivice mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1347 metrów od inwestycji Apartamenty Glivice znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gliwice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Glivice znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Glivice znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 20 imienia Powstańców Śląskich w odległości 244 m, szkoła w odległości 321 m, Przedszkole Kot Filemon w odległości 646 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Glivice jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie w odległości 631 m, Przychodnia Toszecka w odległości 749 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 769 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Glivice składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 174 m znajduje się abc, w odległości 355 m znajduje się Alterbake. Piekarnia rzemieślnicza Boczarscy., w odległości 395 m znajduje się ALDI.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Glivice w odległości 69 m znajduje się boisko / kort, w odległości 256 m znajduje się boisko / kort, w odległości 268 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 20.02.2020
Data aktualizacji: 19.12.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: