ul. Dziesięciny

Oferta archiwalna

Białystok, ul. Dziesięciny 89

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 545 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

ul. Dziesięciny

8 zdjęć

ul. Dziesięciny
ul. Dziesięciny
ul. Dziesięciny
ul. Dziesięciny

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 4 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Kompleks 4 budynków mieszkalnych (z 12 zaplanowanych) zawierający mieszkania jedno i dwu – poziomowe o bardzo ciekawych rozkładach i powierzchniach – 45 m2, 82 m2, 86 m2, 128 m2, 134 m2.  Indywidualne garaże, duże tarasy zielone ok. 30 m2.

Inwestycja ul. Dziesięciny znajduje się w Białymstoku, ul. Dziesięciny 89 (3.5 km od centrum Białegostoku), została zrealizowana przez Birkbud.

Inwestycja ul. Dziesięciny została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji ul. Dziesięciny nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Birkbud nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki, takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast - przeważają tu osiedla mieszkaniowe, a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się wiele parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawą, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które obsługuje zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada kilkadziesiąt linii autobusowych, w tym liczne linie dzienne oraz kilka linii nocnych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji ul. Dziesięciny?

Przyszli mieszkańcy inwestycji ul. Dziesięciny mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji ul. Dziesięciny znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Świętokrzyska/Orzechowa.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji ul. Dziesięciny składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 520 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji ul. Dziesięciny w odległości 480 m znajduje się Fitosfera.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Białymstoku

Oferty w Białymstoku

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: