Centrum Praskie Koneser etap I

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBBI Development S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 26 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Targowa(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Kamionek, ul. Targowa 10 (3.2 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty Targowa
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 20
  Powierzchnia: 23 - 51 m2
  Liczba pokoi: 1 - 2
  Dla inwestora 20 ofert
  BJM Development Sp. z o.o. Sp.k.
 • Grodzieńska 19(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Północ, Szmulowizna, ul. Grodzieńska 19 (4.2 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 10 400 brutto/m2
  Grodzieńska 19
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 32
  Powierzchnia: 43 - 100 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Dla inwestora 10 ofert
  Agena Development S.A.
 • Szwedzka 4(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Północ, Nowa Praga, ul. Szwedzka 4 (4.2 km od centrum Warszawy)
  Szwedzka 4
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 46 - 108 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  SP Invest

Opis Inwestycji

Centrum Praskie Koneser etap I

Kilka minut z centrum do wymarzonego loftu, przyjazna i bezpieczna przestrzeń publiczna, butiki, gastronomia, usługi, atmosfera dawnej Warszawy w połączeniu z nowoczesną architekturą – tak mieszkać można tylko w Centrum Praskim Koneser.Ta wyjątkowa inwestycja w sercu warszawskiej Pragi to przykład wielofunkcyjnej architektury miejskiej, łączącej funkcje mieszkaniowe, handlowe, biznesowe i kulturalne. Na terenie Centrum Praskim Koneser oprócz budynków mieszkalnych, biurowych i usługowych, znajdować się będą: Google Campus Warsaw (działalność od jesieni 2015), Hotel, Centrum Medyczne Damiana, Centrum Konferencyjno-Eventowe oraz Muzeum Polskiej Wódki.Mieszkańcy odnajdą tu idealne warunki do odpoczynku i korzystania z uroków miejskiego życia - kawiarnie i restauracje, galerie oraz sklepy i butiki. Spacerowe alejki, otwarte przestrzenie i kameralne pasaże stworzą pełne uroku miejsce.Oferta deweloperska Centrum Praskiego Koneser obejmuje lokale mieszkalne o zróżnicowanej powierzchni i standardzie wykończenia. Mieszkania zaprojektowane zostały w trzech budynkach, w harmonijny sposób wpisujących się w historyczną tkankę odrestaurowanych obiektów dawnej fabryki wódek „Koneser”. Wielofunkcyjna inwestycja łączy prestiż związany z zabytkowym charakterem lokalizacji z wyjątkową energią.Część mieszkaniową Centrum Praskiego Koneser zlokalizowano wzdłuż ulic Białostockiej i Markowskiej. W ramach inwestycji w zabytkowym budynku Mennicy Państwowej powstało 9 loftów, w których aranżacji zachowane zostały autentyczne elementy fabrycznej architektury i historyczne detale wnętrz. W kolejnym budynku, Wytwórni, zrealizowano 75 mieszkań, w tym dwupoziomowe Penthouse. Lokale inspirowane są motywami industrialnymi.„Wytwórnia” – nowoczesny, oddany do użytkowania budynek mieszkalny z częścią handlową na parterze. Część mieszkalna - soft-lofty, Penthouse.Zabytek – „Mennica”– budynek mieszkalny – lofty. Sprzedany.„Skarbnica” – II etap - Będzie to nowoczesny budynek, w którym znajdować się będzie 108 lokali. Część mieszkań na ostatniej kondygnacji będzie podniesiona do wysokości 1,5 piętra; część będzie wyposażona w zielone tarasy oraz antresole. wysokość pomieszczeń: 3 m, duże okna typu porte-fenetre, możliwość indywidualnej aranżacji wnętrz, duże balkony i loggie.Dla wygody mieszkańców zaprojektowano przestronny parking podziemny. System monitoringu i kontroli dostępu zapewnia poczucie bezpieczeństwa i komfortu życia.

Inwestycja Centrum Praskie Koneser etap I znajduje się na Starej Pradze, ul. Ząbkowska (3.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera BBI Development S.A..

Inwestycja Centrum Praskie Koneser etap I została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 84 nowych mieszkań. Budynki posiadają od null do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Centrum Praskie Koneser etap I pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper BBI Development S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 84 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, teren ogrodzony, internet, recepcja, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Centrum Praskie Koneser etap I

Atutem inwestycji jest doskonała lokalizacja - bezpośrednia bliskość II linii metra (stacja Dworzec Wileński), kilku linii tramwajowych i autobusowych oraz zmodernizowanego Dworca Wschodniego.

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Centrum Praskie Koneser etap I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Centrum Praskie Koneser etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Markowska 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Centrum Praskie Koneser etap I znajduje się się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 163 w odległości 110 m, Medyczna Szkoła Policealna Nr 3 im. dr Andrzeja Krocina w Warszawie w odległości 200 m, Przedszkole nr 174 w odległości 250 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Centrum Praskie Koneser etap I jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne Damiana w odległości 170 m, NZOZ Endoterapia w odległości 200 m, Przychodnia lekarska w odległości 260 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Centrum Praskie Koneser etap I składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Oskroba, w odległości 180 m znajduje się Żabka, w odległości 250 m znajduje się Warzywa owoce.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Centrum Praskie Koneser etap I w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 05.11.2013

Data aktualizacji: 29.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie