Osiedle Hybrydowe

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBączyk Nieruchomości CDRN Grażyna Bączyk

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 4013 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Osiedle Hybrydowe

Osiedle Hybrydowe Bytom to kompleks 4 obiektów składających się z 28 mieszkań. Budynki mieszkalne na naszym osiedlu są czterokondygnacyjne, niepodpiwniczone i wykonane w technologii żelbetowo murowanej. Dach budynku płaski wielospadowy kryty membraną. Ściany będą dwuwarstwowe z pustaków ceramicznych ocieplonych metodą lekką, kryte tynkiem mineralnym. Na każdej kondygnacji znajdują się dwa mieszkania o średniej powierzchni 64 m2 posiadające powtarzalny układ funkcjonalny. Każde z mieszkań składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch pokoi sypialnych, węzła sanitarnego, oraz przedpokoju.Osiedle Hybrydowe Bytom to miejsce przyjazne środowisku. Projektowany obiekt nie powoduje zmian w środowisku naturalnym i nie powoduje obniżenia walorów ekologicznych otoczenia. Budynek zaprojektowano w całości z materiałów naturalnych sprawdzonych w użytkowaniu pod względem ekologicznym. Nie przewiduje się również emisji zanieczyszczeń ze spalania gazu w piecach centralnego ogrzewania.Inwestycja kładąca szczególny nacisk na rozwiązania proekologiczne i energooszczędne z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii tj. ogniwa fotowoltaiczne, wykorzystanie „szarej” wody deszczowej czy pomp ciepła.

Inwestycja Osiedle Hybrydowe znajduje się w Bytomiu, ul. Chorzowska (0.3 km od Chorzowa), sprzedaż prowadzi Bączyk Nieruchomości CDRN Grażyna Bączyk

Inwestycja Osiedle Hybrydowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 28 nowych mieszkań w tym 7 lokali typu apartament, znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Hybrydowe pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 66 metrów kwadratowych w cenie od 4 700 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 28 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, teren ogrodzony, internet, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, staw, rezerwat przyrody.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Hybrydowe

Doskonała lokalizacja w pobliżu rezerwatu przyrody „Żabie Doły” i centrum Katowic sprawia, że to idealny wybór dla osób ceniących sobie zarówno bliski kontakt z przyrodą jak i czas zaoszczędzony na dojazdach do pracy..

Bytom – miasto na prawach powiatu, położone w południowej Polsce, na Górnym Śląsku, w województwie śląskim, na Wyżynie Śląskiej, w centrum konurbacji górnośląskiej. Bytom położony jest w centralnej części Wyżyny Śląskiej na Wyżynie Miechowickiej, części Płaskowyżu Bytomsko-Katowickiego. Położenie geograficzne Bytomia wyznaczają współrzędne: 50°19′ i 50°26′ szerokości geograficznej północnej oraz 18°47′ i 18°58′ długości geograficznej wschodniej. Miasto znajduje się na średniej wysokości 280–290 m n.p.m., wahając się od 249 m n.p.m. w dolinie rzeki Bytomki do 346 m n.p.m. w rejonie rezerwatu Segiet. W rejonie Bytomia wydziela się kilka mniejszych jednostek morfologicznych. Centralny obszar miasta zajmuje Wyżyna Miechowicka otoczona od północy dolinami Dramy, Szarlejki i Brynicy, od południa Bytomką, natomiast od wschodu Wyżyna Miechowicka przechodzi w Wyżynę Siemianowicką. Północna część Bytomia znajduje się na terenie Garbu Tarnogórskiego.

Komunikacja

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Hybrydowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 420 metrów od inwestycji Osiedle Hybrydowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bytom Arki Bożka.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Hybrydowe znajduje się się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 32 w odległości 520 m, Future Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w odległości 550 m, Jera Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w odległości 550 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Hybrydowe składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 450 m znajduje się Lewiatan, w odległości 490 m znajduje się Piekarnia ABI.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Hybrydowe w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 510 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.10.2020

Data aktualizacji: 29.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie