Dobry Adres

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Urodzajna, oferowane bezpośrednio przez

AWZ Deweloper

Warszawa, Wilanów, Wilanów Niski, ul. Urodzajna 14

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 77 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Dobry AdresDobry Adres

11 zdjęć

Dobry Adres
Dobry Adres
Dobry Adres
Dobry Adres

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2009 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 4 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro

Opis inwestycji

Prestiżowa lokalizacjaStary Wilanów to elegancka dzielnica Warszawy, która swoim charakterem zadowoli nawet najbardziej wybredne gusta.

Niska willowa zabudowa w cichym i bezpiecznym otoczeniu sprawia, że Wilanów jest idealną enklawą spokoju z dala od zgiełku wielkiego miasta.

Jednocześnie, dzięki swojemu położeniu, pozwala na szybkie dotarcie do tętniącego życiem serca stolicy.

To tylko niektóre zalety, które sprawiają, że od lat Wilanów jest skupiskiem środowisk artystycznych i biznesowych.

Dodatkowym atutem lokalizacji jest niewątpliwie bliskość jednego z najcenniejszych zabytków polskiej kultury narodowej – zespołu pałacowo-ogrodowego Jana III Sobieskiego.

Nowoczesna architekturaKameralny dwupiętrowy apartamentowiec został zaprojektowany tak, by łączyć w sobie ciekawy design z praktycznym zagospodarowaniem przestrzeni.

Budynek mieści 4 dwupoziomowe przestronne apartamenty o funkcjonalnych i zróżnicowanych rozkładach.

Do mieszkań na parterze przynależą założone ogrody (184 m2 i 220 m2).

Mieszkania na 2 piętrze, z tarasami i balkonami, wyposażone zostały dodatkowo w klimatyzację. Apartamenty, w stanie deweloperskim, idealnie przygotowane zostały pod finalne wykończenie. Proponowane rozkłady mają charakter orientacyjny i umożliwiają indywidualny podział i aranżację wnętrza.

W części podziemnej znajdują się 4 dwustanowiskowe garaże z podgrzewanym zjazdem.Najwyższa jakośćBudynek został zbudowany przy użyciu nowoczesnych technologii, co gwarantuje jego trwałość i bardzo wysoką jakość.

Do wzniesienia konstrukcji została wykorzystana Silka – najzdrowszy i najbardziej naturalny materiał, o dużo niższym od cegły naturalnym promieniowaniu oraz doskonałych parametrach akustycznych, termicznych i paroprzepuszczalnych.

Budynek ocieplony został wełną mineralną, a do elewacji zastosowano ekologiczny system firmy Caparol o właściwościach samooczyszczających.

Zarówno apartamenty jak i części wspólne cechuje bardzo wysoki standard wykończenia: drewniana stolarka okienna (kolor palisander), drzwi antywłamaniowe, winda z poziomu garażu, monitoring, wideodomofony.

Całość terenu jest ogrodzona i całkowicie zagospodarowana – efekt dopełnia piękny ogród wyposażony w automatyczny system nawadniający.

Inwestycja Dobry Adres znajduje się na Wilanowie Niskim, ul. Urodzajna 14 (8.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez AWZ Deweloper.

Inwestycja Dobry Adres została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2009 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Dobry Adres nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców AWZ Deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Dobry Adres?

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dobry Adres mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 241 metrów od inwestycji Dobry Adres znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kosiarzy 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Dobry Adres znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dobry Adres znajduje się 30 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: First Steps w odległości 196 m, żłobek w odległości 215 m, Polish British Academy of Warsaw w odległości 278 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Dobry Adres jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Villa Dent w odległości 239 m, Niewada Clinic w odległości 343 m, Przychodnia Lekarska w odległości 352 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Dobry Adres składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 179 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 248 m znajduje się Cukiernia Strzałkowski, w odległości 314 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dobry Adres w odległości 278 m znajduje się boisko / kort, w odległości 369 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 432 m znajduje się bieżnia / tor.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: