Osiedle na Świętego Rocha

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAW Developer

Ceny od: 5 038 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle na Świętego Rocha dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
1
4
61,27 m²
1
2
4
54,8 m²
1
3
4
56,22 m²
1
4
4
64,31 m²
1

Opis Inwestycji

Osiedle przy ulicy Świętego Rocha to bezczynszowe mieszkania w kameralnej niskiej zabudowie położone w przyjaznej mieszkańcom przestrzeni. Budynki inspirowane współczesną architekturą skandynawską tworzą oryginalną w formie zabudowę.Oferowane mieszkania wyróżniają się wyjątkowym komfortem akustycznym ze względu na zastosowanie podwójnych wygłuszonych niezależnych ścian nośnych o łącznej grubości 50 cm oddzielających od siebie każdy z lokali mieszkalnych. Każde mieszkanie ma swoje indywidualne drzwi wejściowe z zewnątrz dzięki czemu jego lokatorzy nie doświadczają hałasu z klatki schodowej. Segmenty środkowe dysponują dodatkową przestrzenią na parterze, którą można przeznaczyć na garderobę lub przechowalnie rowerów. Dodatkową zaletą lokalu na piętrze jest duże poddasze, które można adaptować na cele mieszkaniowe. Mieszkanie na piętrze posiada również balkon. Każde mieszkanie wyposażone jest w dwa indywidualne miejsca postojowe dla samochodów

Inwestycja Osiedle na Świętego Rocha znajduje się w Rzeszowie, ul. św. Rocha 149 (4.4 km od centrum Rzeszowa), jest realizowana przez dewelopera AW Developer.

Inwestycja Osiedle na Świętego Rocha jest w trakcie przygotowań z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 8 nowych mieszkań. Budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle na Świętego Rocha pozostały na sprzedaż 4 mieszkania o powierzchniach od 55 do 64 metrów kwadratowych w cenie od 5 038 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 55 do 64 m2 w cenie od 289 000 zł (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper AW Developer przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 8 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: Dwa miejsca postojowe dla każdego mieszkania.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 4 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 55 do 64 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • kształtują się w zakresie od 289 000 do 324 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 038 do 5 273 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:w inwestycji znajdują się mieszkania bezczynszowe.

Lokalizacja inwestycji Osiedle na Świętego Rocha

W odległości około 900 metrów od osiedla znajduje się Szkoła Podstawowa nr 5, w niewielkiej odległości usytuowane jest również przedszkole, żłobek, ogólnodostępny plac zabaw, sklep spożywczy, przystanek komunikacji miejskiej. Dojazd do najbliższego centrum handlowego Millenium Hall trwa nie całe 7 minut i wynosi 4,5 km.

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce, stolica województwa Podkarpackiego. Położony na Podgórzu Rzeszowskim, zajmuje ponad 116 km2. Rzeszów zamieszkuje 186 120 ludzi. W skład Rzeszowa wchodzi 29 osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 maja. W Rzeszowie zaczynają powstawać także wieżowce: w 2014 roku oddano do użytku 18 piętrowy apartamentowiec Capital Towers a w tym roku do użytku planuje się oddać SkyRes Warszawska – 14 piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduję się rezerwat przyrody Lisia Góra, który położony jest nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W Rzeszowie znajduje się także wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych: Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Komunikacja

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie obsługuje 45 linii autobusowych, z czego 32 kursują po mieście a 11 z nich to linie podmiejskie. W Rzeszowie znajduje się także dworzec kolejowy, z którego kursują bezpośrednie połączenia do: Warszawy, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Lubina, Gdańska czy Ukraińskiego Lwowa. 8 km od granic miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Jasionka. Przez miasto przebiega również odcinek autostrady A4 oraz fragment drogi S19 prowadzącej do Suwałk.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle na Świętego Rocha mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Osiedle na Świętego Rocha znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Św. Rocha domki 05.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle na Świętego Rocha znajduje się Boisko sportowe Orlik.

Data publikacji: 24.09.2020

Data aktualizacji: 24.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie