Nowe Bemowo

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezATAL S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 86 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Villa Merkury II(0.1 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bemowo, Górce, ul. Narwik 24A (8.1 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 500/m2
  Villa Merkury II
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 10
  Powierzchnia: 32 - 110 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 2 oferty
  City Villa sp. z o.o.
 • Villa Merkury III(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bemowo, Górce, ul. Narwik (8.1 km od centrum Warszawy)
  Villa Merkury III
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 42
  Powierzchnia: 48 - 119 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  City Villa sp. z o.o.
 • Osiedle Premium(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bemowo, Górce, ul. gen. T. Pełczyńskiego 14 (7.2 km od centrum Warszawy)
  Osiedle Premium
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 121 m2
  Liczba pokoi: 4
  Dom Development S.A.

Opis Inwestycji

Architektura projektu tworzy doskonały balans pomiędzy niską podmiejską zabudową, a charakterystycznymi elementami tętniącego życiem miasta.Nowe Bemowo to trzypiętrowy budynek mieszkalny. W sprzedaży znajduje się 90 mieszkań o szerokim metrażu - od 28,53 m2 do 101,72 m2. Przyszli lokatorzy mogą wybrać między przytulnymi kawalerkami, jak i mieszkaniami wielopokojowymi o rozkładach od 2 do 4 pokoi. Mieszkania w większości zostały zaprojektowane jako przestrzałowe lub przewietrzane narożnikowo, co oznacza odpowiedne nasłonecznienie, a jednocześnie widok na różne strony miasta. Lokale na piętrach zostaną wyposażone w balkon lub taras. Mieszkania na najwyższych kondygnacjach będą w większości miały tarasy o dużych powierzchniach, co pozwoli na dogodną ich aranżację. Natomiast dla części mieszkań parterowych przeznaczone zostaną ogródki. Na lokatorów będzie czekało 91 miejsc parkingowych w podziemnym garażu, który będzie połączony windą z częścią mieszkalną.Nowoczesnego charakteru budynkowi nadadzą zastosowane materiały elewacyjne oraz ich stonowana kolorystyka. Tynki będą utrzymane w klasycznym odcieniu bieli, szarości oraz grafitu. Świeżość elewacji uzupełnią drewniane panele, które wykorzystane zostaną także w konstrukcjach tarasów. Subtelnym dopełnieniem zastosowanych rozwiązań będzie ogólnodostępny tzw. zielony dach, który da chwilę wytchnienia mieszkańcom podczas ciepłych letnich dni. Będzie się z niego rozciągał widok na niskie zabudowania gminy Babice, która sąsiaduje z inwestycją. W rozwiązaniach, które zostaną zastosowane w budynku, szczególną uwagę zwrócono na jego funkcjonalność. Projektanci uwzględnili potrzeby przyszłych mieszkańców poprzez umieszczenie lokalu usługowego na parterze. Dodatkowo dla wygody lokatorów zaprojektowano komórki lokatorskie. Budynek zostanie także przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Nowe Bemowo spełni również najwyższe standardy w zakresie bezpieczeństwa - obiekt będzie ogrodzony, a dodatkowe poczucie komfortu zapewni całodobowy monitoring.

Inwestycja Nowe Bemowo znajduje się na Górcach, ul. Narwik (8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera ATAL S.A..

Inwestycja Nowe Bemowo została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 90 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowe Bemowo pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ATAL S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (91 miejsc)

W inwestycji znajdują się 82 komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 90 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (82).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (91 miejsc): Cena: 28000 zł.
Udogodnienia: usługi w budynku, przystosowane dla niepełnosprawnych, monitoring, teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Nowe Bemowo

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe, zaś za kilka lat - II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Bemowo mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Nowe Bemowo znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Narwik 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Bemowo znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole "Puchatek" w odległości 350 m, Niepubliczny Terapeutyczny Punkt Przedszkolny qpsyche kids w odległości 450 m, Niepubliczne Przedszkole "Jaśkowo" w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowe Bemowo składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 320 m znajduje się Delikatesy Rasta, w odległości 390 m znajduje się Żabka.

Data publikacji: 05.09.2014

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie