Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Janka Muzykanta

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Janka Muzykanta, oferowane bezpośrednio przez

Assethome – Przedstawiciel Dewelopera

Szczecin, Zachód, Krzekowo-Bezrzecze, ul. Janka Muzykanta 22

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 8 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Janka MuzykantaOsiedle Janka Muzykanta

22 zdjęcia

Osiedle Janka Muzykanta
Osiedle Janka Muzykanta
Osiedle Janka Muzykanta
Osiedle Janka Muzykanta

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski
  • Wykończenie pod klucz

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 25 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski, wykończenie pod klucz

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (50 miejsc)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Atuty projektu

Estetyka – Architektura

- Nasza nieruchomość jest idealnie ułożona względem stron świata dzięki czemu wszystkie mieszkania będą dobrze naświetlone. Ponadto budynek współgra z okoliczną architekturą.

Komfort

- Wszystkie mieszkania będą wykonane w standardzie deweloperskim. Duże powierzchnie lokali pozwoliły na wygenerowanie funkcjonalnych układów mieszkań. Mała ilość lokali połączona z dużą przestrzenią pozwoli czuć się swobodnie nawet dużej rodzinie z dziećmi. W garażu zaplecza miejsc garażowych.

Bezpieczeństwo

Osiedle zamknięte i monitorowane. Ograniczony ruch samochodów.

Spokój

Nieruchomość położona w spokojnej dzielnicy przy cichej ulicy. Wokół zabudowa jednorodzinna, bliźniacza lub szeregowa. W pobliżu brak wielkich blokowisk i osiedli.

Terminy

Obecnie mieszkania udostępniane są mieszkańcom do remontów. Trwa procedura uzyskania pozwolenia na użytkowanie.

Inwestycja Osiedle Janka Muzykanta znajduje się w Krzekowie-Bezrzeczu, ul. Janka Muzykanta 22 (4.6 km od centrum Szczecina), sprzedaż prowadzi Assethome – Przedstawiciel Dewelopera.

Inwestycja Osiedle Janka Muzykanta została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 25 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Janka Muzykanta nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (50 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Szczecin Zachód to dzielnica miasta zamieszkana przez ok. 117 000 osób. Budownictwo mieszkalne skupione jest w jej południowej części, a łącznie na Zachodzie jest 9 osiedli mieszkalnych. Północ jest w dużym stopniu zalesiona, znajduje się tam m.in. Park Leśny Głębokie. Pojawiają się też enklawy osiedli domów jednorodzinnych. Zewnętrzne części dzielnicy to dawne wsie, co determinuje występowanie rozległych obszarów zabudowy jednorodzinnej. Południe jest wysoce zurbanizowane, sąsiaduje bezpośrednio ze Śródmieściem i stanowi jego dobre uzupełnienie pod względem usługowym. Występują tu zarówno budynki mieszkalne jedno-, jak i wielorodzinne. Szczecin Zachód daje mieszkańcom dostęp do 4 szpitali i niemal 20 przychodni lekarskich. Działa tu ponad 40 szkół i mieszczą się dwa wydziały Politechniki Szczecińskiej. Czas wolny można spędzić np. w domu kultury, nad jednym z dwóch kąpielisk lub w parku rekreacyjnym. Przez Szczecin Zachód biegną trzy drogi krajowe i droga wojewódzka. Znajduje się tu 6 stacji kolejowych i regularnie kursują autobusy miejskie. Dociera tu 10 linii tramwajowych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Janka Muzykanta?

Przez terytorium dzielnicy Szczecin Zachód biegną drogi krajowe nr 10 i nr 13, a jej południową granicę wyznacza droga krajowa nr 31. W ułożeniu niemal południkowym przebiega tędy również droga wojewódzka nr 115. Kursują tu linie autobusów miejskich i 10 linii tramwajowych. Funkcjonuje też transport kolejowy – w dzielnicy mieści się 6 stacji kolejowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Janka Muzykanta mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2536 metrów od inwestycji Osiedle Janka Muzykanta znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szczecin Łękno.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Janka Muzykanta znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Janka Muzykanta znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Hipciowe przedszkole w odległości 269 m, żłobek w odległości 433 m, przedszkole w odległości 566 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Janka Muzykanta jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dobrowolska w odległości 331 m, NZOZ Centrum Medyczne Vita w odległości 360 m, Dent-active w odległości 421 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Janka Muzykanta składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 243 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 254 m znajduje się Żabka, w odległości 298 m znajduje się Arion.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Janka Muzykanta w odległości 222 m znajduje się Fabryka Energii, w odległości 343 m znajduje się boisko / kort, w odległości 362 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 15.03.2019
Data aktualizacji: 21.12.2022

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023