Moja Augustowska

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Augustowska, oferowane bezpośrednio przez ASPdeveloper

Białystok, ul. Augustowska 3

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 110 ofert w najbliższej okolicy!

Moja Augustowska

5 zdjęć

Moja Augustowska
Moja Augustowska
Moja Augustowska
Moja Augustowska

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Moja Augustowska to nowa inwestycja położona w samym sercu Białegostoku. Nasz doskonale zaprojektowany budynek wielorodzinny ma do zaoferowania dwanaście pięknych mieszkań - idealnych dla Ciebie i Twoich bliskich. Wyjątkowa lokalizacja i wysoki standard sprawią, że zakochasz się Mojej Augustowskiej od pierwszego wejrzenia. Niezależnie czy kupujesz swoje pierwsze mieszkanie czy szukasz pierwszorzędnej nieruchomości pod wynajem - Moja Augustowska to idealne miejsce dla Ciebie!

Moja Augustowska to przede wszystkim wygoda.

Zakup mieszkania to duży krok. Dlatego dołożymy wszelkich starań by wszystko było idealne.

Nasze mieszkania zostały zaprojektowane z myślą o Tobie i Twoich potrzebach - wszystkie wnętrza są przestronne i pełne naturalnego światła. Otwarty, funkcjonalny rozkład zgodny z nowoczesnymi zasadami projektowania daje Ci pełnię wygody oraz szereg możliwości aranżacyjnych.

Wszystkie mieszkania mają słoneczną południową ekspozycję oraz przestronny balkon, a mieszkania zlokalizowane na I,II i III piętrze, nawet dwa balkony – dostępne z pokoju dziennego, aneksu kuchennego i drugiej sypialni. Komfort użytkowania zwiększa trójstronny układ mieszkań oraz okno w łazience, tak rzadko spotykane w budownictwie wielorodzinnym.

Budynek zostanie wyposażony w nowoczesny dźwig obsługujący kondygnacje naziemne i podziemny garaż. Do dyspozycji mieszkańców będą też komórki lokatorskie zlokalizowane w piwnicy oraz-do wyboru: miejsca postojowe naziemne lub w garażu podziemnym lub indywidualne garaże w wolnostojącym budynku zlokalizowanym na terenie posesji. Teren ogrodzony jest z trzech stron, od strony wjazdu znajduje się szlaban.

Wszystkie te elementy zapewniają obok fantastycznej lokalizacji -wysoki standard oraz nieporównywalny komfort mieszkania.

Inwestycja Moja Augustowska znajduje się w Białymstoku, ul. Augustowska 3 (1.1 km od centrum Białegostoku), jest realizowana przez ASPdeveloper.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Moja Augustowska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ASPdeveloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 250 do 260 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda, videodomofon
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, staw, rezerwat przyrody

Lokalizacja inwestycji

Realizacja wyróżnia się znakomitą, centralną lokalizacją. W promieniu pięciominutowego spaceru znajduje się wszystko czego potrzeba Ci na co dzień: sklepy spożywcze, banki, restauracje, obiekty rozrywkowe. Dojazd do pozostałych części miasta jest bardzo wygodny - samochodem, rowerem czy komunikacją miejską. Pobliskie przystanki są obsługiwane przez linie autobusowe 4, 7, 19, 28, 24, 29, 109, N4.

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Miasto liczy 295 742 mieszkańców, zajmuję 102,12 km2. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast, przeważają tu osiedla mieszkaniowe a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się 9 parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawa, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które utrzymuję zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada 48 linii autobusowych: 43 linie dzienne oraz 6 linii nocnych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Moja Augustowska?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Moja Augustowska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Moja Augustowska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mickiewicza/Grottgera.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Moja Augustowska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Moja Augustowska znajduje się się 20 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Akademia Zdrowego Malucha w Białymstoku w odległości 190 m, Lesna Szkoła Puszczyk w Białymstoku w odległości 190 m, Prywatna Szkoła Podstawowa "Akademia Językowa" z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Ludwika Łazarza Zamenhofa w odległości 190 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Moja Augustowska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centum Medyczne "Przy Mickiewicza" w odległości 410 m, Centrum psychiatryczne w odległości 490 m, Gabinet ginekologiczny w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Moja Augustowska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się bi1, w odległości 200 m znajduje się Atrium Biała, w odległości 260 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Moja Augustowska w odległości 80 m znajduje się Ośrodek Kulturystyki TKKF "Zachęta", w odległości 150 m znajduje się Siłownia pod chmurką, w odległości 160 m znajduje się Fitness Klub Multifit.

Data publikacji: 01.12.2020
Data aktualizacji: 16.02.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: