Osiedle Konstancin

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kołobrzeska, oferowane bezpośrednio przez ASBUD Group

Konstancin-Jeziorna, ul. Kołobrzeska 52

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 3 oferty w najbliższej okolicy!

Osiedle Konstancin

7 zdjęć

Osiedle Konstancin
Osiedle Konstancin
Osiedle Konstancin
Osiedle Konstancin

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Konstancin to kameralne osiedle położone w najpiękniejszej okolicy Warszawy – w malowniczym i “uzdrowiskowym” Konstancinie.

W obecnie realizowanym III etapie osiedla wybudowano 6 dwupiętrowych budynków, które stworzą całość osiedla z 5 już istniejącymi budynkami. Znajdują się tu komfortowe mieszkania i apartamenty w metrażach od 57 do 126 m. kw., każde z przestronnymi balkonami, a na parterze z tarasami i ogródkiem.

Na uwagę zasługują eleganckie klatki schodowe ze świetlikiem oraz elementy drewniane elewacji – dzięki którym budynki idealnie są wkomponowane w elitarny klimat tej lokalizacji. W każdym budynku znajdują się 23 mieszkania- każde z widną kuchnia i gotową instalacja kominkową.

W podziemiach jest garaż oraz pomieszczenia gospodarcze – winda z poziomu garażu.

Inwestycja Osiedle Konstancin znajduje się w Konstancinie-Jeziornie, ul. Kołobrzeska 52 (1.7 km od Warszawy), została zrealizowana przez ASBUD Group.

Inwestycja Osiedle Konstancin została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 253 nowych mieszkań znajdujących się w 11 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Konstancin nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ASBUD Group przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 11 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 253 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Lokalizacja inwestycji

Konstancin-Jeziorna to miasto i zarazem uzdrowisko, położone w województwie mazowieckim, w odległości ok. 20 km od centrum Warszawy. Na terenie o powierzchni prawie 18 km2 występuje niejednorodna architektura. Usytuowane pośród ogrodów wille i rezydencje wraz z zabytkami, np. wille: Świt, La Fleur, Natemi czy Pallas Athene, znajdują się w rejonach Konstancina, Skolimowa i Klarysewa. Zabudowa miejska występuje na obszarze Jeziorny, zaś Mirków to tereny postindustrialne z zabytkowymi lub nowoczesnymi blokami, skoncentrowanymi wokół Centrum Handlowego Stara Papiernia. Nowe bloki i budynki wielorodzinne usytuowane są na osiedlu Grapa, a obiekty handlowo-usługowe − przy Al. Wojska Polskiego. Walorem lokalizacji są otaczające tereny zielone: Chojnowski Park Krajobrazowy oraz 5 rezerwatów, a także położone w obrębie miasta parki, zwłaszcza Park Zdrojowy z tężnią solną.

Komunikacja

Na terenie Konstancina-Jeziorny krzyżują się drogi wojewódzkie: nr 721 (Duchnów – Nadarzyn) oraz nr 724 (Warszawa – Góra Kalwaria). W obrębie miasta kursuje 5 strefowych oraz 4 lokalne linie autobusowe komunikacji miejskiej dla aglomeracji warszawskiej. Odległość do portu lotniczego Warszawa/Okęcie wynosi zaledwie 16 km.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Konstancin ?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Konstancin mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Osiedle Konstancin znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kołobrzeska 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Konstancin znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Konstancin znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Centrum Zdrowia Adam Muszyński Spółka Jawna w odległości 320 m.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: