Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Trzy Korony

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Zaborowska3/Grodkowska4/Grodkowska8, oferowane bezpośrednio przez

art.Locum S.A.

Warszawa, Bemowo, Górce, ul. Zaborowska3/Grodkowska4/Grodkowska8

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 21 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Trzy KoronyTrzy Korony

4 zdjęcia

Trzy Korony
Trzy Korony
Trzy Korony
Trzy Korony

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2010 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 6 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 280 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 275 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Żelbetowa.

Elewacja

Składa się z dominującej systemowej elewacji w technologii lekkiej-mokrej ( na styropianie), oraz na częściach parteru - kamienna z piaskowca .

Stolarka okienna

Drewniana z funkcją rozszczelnienia, wyposażona w napowietrzniki zgodnie z projektem, odpowiadająca standardowi np.: Sokółka , malowane lakierem odpornym na UV.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkania o wymiarach w świetle ościeżnicy 90 x 200 cm - antywłamaniowe klasy C, 32 dB, odpowiadające standardowi Dierre.

Balkony

Loggie, balkony i tarasy wykończone terakotą lub gresem (w obu przypadkach materiał mrozoodporny) ułożonym na warstwach izolacji.

Posadzka

Zatarty na ostro podkład betonowy.

Ściany

Wykończone jednowarstwowym maszynowym tynkiem gipsowym.

Sufity

Wykończone jednowarstwowym maszynowym tynkiem gipsowym.

Parapety zewnętrzne

Z blachy stalowej powlekanej.

Parapety wewnętrzne

Z konglomeratu.

Instalacje

Instalacja elektryczna, instalacja c.o., instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja telefoniczna, telewizyjna, instalacja domofonowa.

Ogrzewanie

Z sieci miejskiej.

Wentylacja

W mieszkaniach dla pomieszczeń sanitarnych ( łazienka, W-C), garderoba i kuchnia lub pokój z aneksem kuchennym zaprojektowano wentylację hybrydową w systemie AERECO. Napływ powietrza grawitacyjny przez nawietrzaki okienne (okna dodatkowo z funkcją rozszczelnienia). Wyciąg poprzez kratki naścienne higrosterowane BXL w pomieszczeniach sanitarnych i kuchniach, i nasady kanałowe zlokalizowane na dachach. W kuchni znajdują się dodatkowo króćce wentylacyjne do kanałów wyrzutowych dające możliwość ( w gestii Klienta), podłączenia okapów kuchennych wyposażonych we własny wentylator.

Wyposażenie łazienki

Doprowadzone instalacje bez białego montażu.

Wyposażenie kuchni

Doprowadzone instalacje bez montażu urządzeń.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne : Cena: 30000 zł

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Mieszkania gotowe!

Osiedle Trzy Korony przy ulicy Zaborowskiej i Grodkowskiej to inwestycja zrealizowana w Warszawie przez Spółkę mLocum. Osiedle znajduje się na granicy Woli i Bemowa, w pobliżu Wola Parku i składa się z 3 budynków VI i VII piętrowych o ciekawej, nowoczesnej architekturze. W sumie zostało wybudowanych 280 mieszkań.

Teren wokół budynków jest kompleksowo zagospodarowany w zakresie małej architektury i wyposażony m.in. w alejki spacerowe oraz duży plac zabaw dla dzieci. Dla zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańców osiedle zostało ogrodzone i jest chronione (ochrona fizyczna i system kamer). Na terenie osiedla znajduje się żłobek i przedszkole z wykwalifikowaną, profesjonalną kadrą.

Zakupy w Wola Parku? Spotkanie? Spacer czy rower? A może pobiegasz? Nie musisz wybierać raz na zawsze. Bo jak masz wszędzie blisko, codziennie możesz spędzać czas inaczej. Po prostu mieszkaj dobrze.

Mieszkańcy osiedla mają dostęp do pełnej infrastruktury usług:

-przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i liceów ogólnokształcących

-Parku Wodnego Moczydło, kortów tenisowych, hali sportowej CWKS Legii i ZKS Olimpii

-Centrum handlowo - rozrywkowego WOLA PARK (Auchan, Silver Screen i Fitness Club)

-Urzędu Miasta Warszawa - gmina Bemowo

Trzy Korony to przestrzeń stworzona dla Ciebie! W Twoim mieście!

Odkryj 3 powody, dla których warto zamieszkać na naszym Osiedlu:

-Aktywny tryb życia- Trzy Korony łączą miejskie życie i rekreację. To 5 minut na zakupy i na basen. To autobusy i tramwaje, które nie tracą czasu na stanie w korkach.

-Swoboda- dobrze zaprojektowane osiedle musi dawać poczucie wolności. Dzięki dużym, funkcjonalnym mieszkaniom możesz puścić wodze wyobraźni. Mieszkaj tak jak chcesz!

-Bezpieczeństwo - właściwie zorganizowany monitoring oraz ogrodzone osiedle dające bezpieczeństwo Tobie i Twojej rodzinie.

Zamieszkaj na warszawskim Bemowie - blisko Wola Parku.

Inwestycja Trzy Korony znajduje się na Górcach, ul. Zaborowska3/Grodkowska4/Grodkowska8 (6.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez art.Locum S.A.

Inwestycja Trzy Korony została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 280 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 6 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Trzy Korony nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców art.Locum S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe oraz II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Trzy Korony?

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych oraz II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Trzy Korony mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 460 metrów od inwestycji Trzy Korony znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ulrychów.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Trzy Korony znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Trzy Korony znajduje się 26 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Kangurek Hop" w odległości 86 m, przedszkole w odległości 92 m, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II w odległości 391 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Trzy Korony jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne U Lekarzy w odległości 735 m, Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna w odległości 841 m, Medycyna Rodzinna Luxmed w odległości 841 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Trzy Korony składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 139 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 214 m znajduje się Żabka, w odległości 253 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Trzy Korony w odległości 106 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 107 m znajduje się boisko / kort, w odległości 298 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023