Osiedle Szlacheckie II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Longinusa Podbipięty , oferowane bezpośrednio przez art.Locum S.A.

Łódź, Widzew, ul. Longinusa Podbipięty

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1495 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Szlacheckie II

6 zdjęć

Osiedle Szlacheckie II
Osiedle Szlacheckie II
Osiedle Szlacheckie II
Osiedle Szlacheckie II

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Osiedle Szlacheckie II, to już dziewiąta inwestycja mieszkaniowa zrealizowana w Łodzi przez mLocum SA.

W pierwszym etapie, pomiędzy ulicami Ketlinga i Juranda ze Spychowa, zrealizowane zostały trzy sześciokondygnacyjne budynki, o nowoczesnej architekturze, z windami.

Osiedle zostało zaprojektowane przede wszystkim z myślą o rodzinach, dlatego też teren jest ogrodzony, wśród zieleni powstał atrakcyjny plac zabaw a w ofercie przeważają mieszkania 3 i 4 pokojowe (wiele różnorodnych mieszkań o pow. 65-69 m2). Nie znaczy to jednak, że osoby szukające małego ale funkcjonalnego mieszkania nie znajdą czegoś dla siebie – dla tych zaprojektowane zostały mieszkania dwupokojowe o powierzchni ok. 53 m2 oraz kawalerki o powierzchni nieprzekraczającej 37 m2.

Uważamy, że ergonomia i wygoda to cechy najważniejsze, dlatego też mieszkania są ustawne, posiadają duże strefy dzienne, widne aneksy kuchenne, które bez trudu można zmienić w odrębne kuchnie, foremne sypialnie oraz duże balkony na piętrach i tarasy przy mieszkaniach parterowych.

Miejsce to łączy w sobie zalety mieszkania wśród zieleni, z dala od śródmiejskiego zgiełku i ruchliwych ulic i jednocześnie możliwość korzystania z bogatej infrastruktury handlowo-usługowej czy komunikacyjnej – w najbliższym otoczeniu znajdują się sklepy osiedlowe, przedszkola przychodnie, apteki, itp. a dobre połączenia komunikacyjne: miejskie (6 linii autobusowych), kolejowe (dworzec Łódź – Widzew) oraz samochodowe – trzypasmowa, arteria prowadząca do centrum miasta oraz dobre połączenie z trasą w kierunku Warszawy zapewniają możliwość szybkiego dotarcia w różne, nawet odległe miejsca.

Inwestycja Osiedle Szlacheckie II znajduje się w Widzewie, ul. Longinusa Podbipięty (7.7 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez art.Locum S.A.

Inwestycja Osiedle Szlacheckie II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 73 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Szlacheckie II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców art.Locum S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się 73 komórki lokatorskie Komórki znajdują się na tych samych piętrach co mieszkania..

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 73 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (73): Komórki znajdują się na tych samych piętrach co mieszkania.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
internet, winda, przystosowane dla niepełnosprawnych, plac zabaw, teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Widzew jest największą dzielnicą Łodzi i ma powierzchnię ok. 91 km², a liczba jego mieszkańców wynosi ok. 140 000. Gęstość zaludnienia jest niska, gdyż na obrzeżach Widzewa znajduje się sporo terenów zielonych – pól, lasów, nieużytków. Poza tym dominuje zabudowa przemysłowa i duże osiedla mieszkaniowe (złożone z bloków i wieżowców). Dzielnica leży na terenie dawnej wsi Widzew, która przez lata stopniowo była inkorporowana do granic miasta. Najbardziej uprzemysłowioną część wsi przyłączono do Łodzi już w 1906 roku, a kolejne wcielenia miały miejsce w 1915 i 1946 roku. Także dawna wieś Widzew jest w całości częścią Łodzi od zakończenia II wojny światowej, natomiast jako osobna dzielnica funkcjonuje od 1954 roku. Od tego czasu jej powierzchnia kilkukrotnie rozszerzała się o nowe tereny.

Komunikacja

Na Widzewie kursują linie tramwajowe i autobusowe. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Tramwaje w ciągu 20 minut dowiozą nas z przystanku Lermontowa do rejonu Galerii Łódzkiej. Kursują tam też autobusy nocne numer N1 i N5.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Szlacheckie II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Szlacheckie II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 460 metrów od inwestycji Osiedle Szlacheckie II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Hetmańska - Juranda ze Spychowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Szlacheckie II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Szlacheckie II znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczna Placówka Oświatowo-Wychowawcza Centrum Hajdasz w odległości 40 m, Przedszkole Miejskie nr 4 w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Szlacheckie II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 280 m znajduje się Sklep spożywczy, w odległości 320 m znajduje się Merci, w odległości 340 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Szlacheckie II w odległości 380 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 03.08.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: