Apartamenty nad Młynem

Oferta archiwalna

Bydgoszcz, Czyżkówko

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1994 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty nad Młynem

6 zdjęć

Apartamenty nad Młynem
Apartamenty nad Młynem
Apartamenty nad Młynem
Apartamenty nad Młynem

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 40 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Nowe mieszkania deweloperskie w pięknym budynku o oryginalnej, nagrodzonej architekturze.Budynek położony na granicy Okola i Czyżkówka.Art-Centrum Nieruchomości jako wyłączny przedstawiciel sprzedaży dewelopera zaprasza na prezentację.Mieszkania M2, M3, M4, M5 o metrażu od 33,2m2 do 90,9 m2. Większe metraże możliwe do uzyskania w wyniku łączenia mieszkań. Opcjonalnie możliwość zakupienia garażu w budynku lub miejsca parkingowego na terenie ogrodzonym oraz komórki lokatorskiej. Wykonanie budynku z dbałością o każdy element. Otoczenie budynku jest obecnie rewitalizowane.Polecam i zapraszam wymagających klientów na prezentację.Kupujący nie płaci prowizji (ceny dewelopera) – wynagrodzenie biura pokrywa deweloper!Prezentacja mieszkań Adam Nowak – tel. 667 447 955.Drzwi Otwarte: Każda sobota od 12:00 – 15:00

Inwestycja Apartamenty nad Młynem znajduje się w Bydgoszczy (3.7 km od centrum Bydgoszczy), sprzedaż prowadzi Art - Centrum Nieruchomości.

Inwestycja Apartamenty nad Młynem została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 40 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty nad Młynem nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Bydgoszcz to miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się kilkanaście szkół wyższych, teatr, filharmonia i opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu kilkanaście szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowany z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a liczne drogi wojewódzkie i krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty nad Młynem?

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzi kilka dróg krajowych (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegną także liczne drogi wojewódzkie (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty nad Młynem mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Apartamenty nad Młynem znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wiejska / Krajeńska.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty nad Młynem w odległości 170 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 190 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 09.10.2020

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Bydgoszczy

Oferty w Bydgoszczy

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: