Art - Centrum Nieruchomości logo

Art - Centrum Nieruchomości

Bydgoszcz, ul. Zamoyskiego 2A
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Art-Centrum Nieruchomości jest jedną z najprężniej działających firm, zajmujących się zawodowo obrotem nieruchomościami na terenie Bydgoszczy, Torunia, Inowrocławia i okolic.  Mamy ugruntowaną pozycję na rynku nieruchomości. Pracownicy Art-Centrum zapewniają profesjonalną i miłą obsługę klientów w zakresie: pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (kupno, sprzedaż, wynajem, dzierżawa, zamiana), sprzedaży nieruchomości renomowanych deweloperów (domy, mieszkania i lokale), zarządzania i administrowania nieruchomościami, pomocy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Na bieżąco śledzimy tendencje i zmieniające się potrzeby Klientów, stale wzbogacając naszą ofertę. Polecamy na przykład budowę domów “pod klucz”. Oferujemy różnorodne technologie wykonania, dostosowane do wymagań i możliwości finansowych naszych Klientów. Postrzegani jesteśmy jako firma wiarygodna, znana z profesjonalizmu, rzetelności i skuteczności działania. Klienci, którzy za pośrednictwem naszego biura przeprowadzili udane transakcje i nadal korzystają z naszych usług są dla naszej firmy najlepszą rekomendacją.

Posiadamy w sprzedaży 55 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Osiedle Filmowe
  gotowe
  Nowoczesny budynek wielorodzinny zlokalizowany na bydgoskich Kapuściskach to ciekawa propozycja dla szerokiego grona odbiorców. Cicha i spokojna okolica, a jednocześnie - pełna infrastruktura w pobliżu (szkoła, market, kościół, klub sportowy) sprawia, że mieszkaniami w tej lokalizacji powinni zainteresować się zarówno ludzie młodzi, którzy kupują swoje pierwsze mieszkanie, ale także rodziny z dziećmi oraz osoby starsze, które chciałyby uciec od zgiełku miejskiego, zachowując przy tym możliwość szybkiego dojazdu do centrum miasta.W ramach inwestycji przewidziano wybudowanie 145 mieszkań w 3 klatkach schodowych wyposażonych w cichobieżne windy. Budynek o układzie kaskadowym będzie miał 6 oraz 7 pięter, w których zaprojektowano mieszkania z przestronnymi balkonami lub ogródkami w układach dwu-, trzy- i czteropokojowych. Przestronne wnętrza oraz dopracowane ekspozycje mieszkań umożliwiają swobodną aranżację wnętrz. Na poszczególnych piętrach zaplanowano komórki lokatorskie, a w parterze garaże jednostanowiskowe oraz dwie hale garażowe - nabywcy mieszkań będą mogli dokupić również zewnętrzne miejsca postojowe na terenie inwestycji.

  Osiedle Filmowe

  ul. Filmowa 5 , Bydgoszcz(3.3 km od centrum)
  Art - Centrum Nieruchomości

Zakończyliśmy sprzedaż 8 inwestycji

Kontakt

Art - Centrum Nieruchomości logo
Art - Centrum Nieruchomości
Bydgoszcz, ul. Zamoyskiego 2A
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: