Cono Verde

Oferta archiwalna

Ząbki, ul. Kosynierów 15

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 318 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Cono Verde

3 zdjęcia

Cono Verde
Cono Verde
Cono Verde

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

1.1. Fundamenty a/ fundamenty – żelbetowe wylewane b/ ściany podziemia – żelbetowe wylewane c/ słupy – żelbetowe wylewane 1.2. Ściany kondygnacji nadziemnych a/ ściany zewnętrzne wypełniające – ceramiczne lub silikatowe b/ ściany wewnętrzne pomiędzy mieszkaniami – ceramiczne lub silikatowe c/ ściany oddzielające komunikację wewnętrzną – ceramiczne lub silikatowe d/ ściany klatki schodowej – żelbetowe e/ ściany wewnętrzne działowe ceramiczne lub silikatowe; 1.3. Kominy Kominy murowane z pustaków systemowych ceramicznych lub betonowych; 1.4. Konstrukcja budynku Układ konstrukcyjny budynku płytowo- słupowy – żelbetowy wylewany; 1.5. Schody a/ schody zewnętrzne – żelbetowe i betonowe b/ schody wewnętrzne na klatkach schodowych – żelbetowe wylewane;

Dach

stropodach żelbetowy

Stolarka okienna

a/ okna i drzwi balkonowe w mieszkaniach z PCV b/ drzwi do klatek schodowych z profili stalowych lub aluminiowych malowane proszkowo c/ drzwi do pomieszczeń technicznych – stalowe

Drzwi zewnętrzne

drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe stalowe z okleiną PCV

Balkony

gres antypoślizgowy

Parapety zewnętrzne

z blachy stalowej powlekanej;

Parapety wewnętrzne

konglomerat lub inny

Instalacje

3. Instalacje i urządzenia 3.1. Instalacja wodociągowa a/ zasilanie w zimną wodę użytkową i na cele p.poż. z miejskiej sieci wodociągowej poprzez hydroforowy zestaw pompowy b/ instalacja wewnętrzna zimnej wody /poziomy i piony/ wykonana będzie z rur PP PN16 – do rozdzielaczy zlokalizowanych na klatkach schodowych z opomiarowaniem dla każdego lokalu, a dalej od rozdzielaczy do punktów czerpalnych z rur PEX w osłonie peszla / wykonanie podejść do punktów czerpalnych – bez „białego montażu”/ c/ instalacja wewnętrzna ciepłej wody zasilana będzie z lokalnych kotłowni gazowych i wykonana będzie z rur PP PN20 stabi do rozdzielaczy na klatkach schodowych z opomiarowaniem dla każdego lokalu , a dalej do punktów czerpalnych z rur AluPEX w izolacji z pianki poliuretanowej. d/ instalacja p.poż. wykonana będzie z rur stalowych ocynkowanych z montażem hydrantów 52mm w pomieszczeniach garaży 3.2. Instalacja kanalizacyjna a/ Ścieki sanitarne odprowadzane będą do sieci kanalizacji miejskiej rurami PVC b/ wody deszczowe z dachów budynków oraz terenu inwestycji będą odprowadzane do zbiornika retencyjnego o poj 45 m3 c/ podejścia kanalizacyjne do poszczególnych urządzeń prowadzone będą w bruzdach przy średnicach podejść do 50mm lub po wierzchu dla większych średnic przewodów, lub na ścianach betonowych d/ ścieki technologiczne /odwodnienie garaży/ odprowadzane będą do kanalizacji miejskiej poprzez separator ścieków ropopochodnych;

Ogrzewanie

3.3. Instalacja centralnego ogrzewania a/ na dachu budynku zlokalizowana będzie kotłownia gazowa pracująca na potrzeby centralnego ogrzewania i ciepłej wody b/ instalacja centralnego ogrzewania /poziomy i piony/ do rozdzielaczy na klatkach schodowych wykonana będzie z rur PP PN20 stabi, przy rozdzielaczach zainstalowane będą ciepłomierze dla każdego lokalu, a dalej instalacja będzie prowadzona rurami PEX w osłonie rur peszla do poszczególnych grzejników. c/ w lokalach mieszkalnych zainstalowane będą grzejniki stalowe panelowe z zaworami wyposażonymi w głowice termostatyczne d/ w łazienkach zainstalowane będą grzejniki drabinkowe z zaworami j.w.

Wentylacja

3.5. Wentylacja a/ dla lokali mieszkalnych przewiduję się wentylację mechaniczną zbiorczą jednorurową firmy np. AERECO b/ dla garaży przewiduje się system wentylacji mechanicznej wyciągowej; c/ wentylacja grawitacyjna w pomieszczeniu kotłowni

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

męczyło Cię już mieszkanie z rodzicami? Masz dość ciągłego hałasu, korków ulicznych i spalin towarzyszących Ci każdego dnia w Twoim domu? Zmień otoczenie i wybierz jedno z naszych nowoczesnych mieszkań w budynku deweloperskim Cono Verde na terenie Ząbek pod Warszawą. Oferujemy Ci nowoczesne i bardzo komfortowe mieszkania na sprzedaż w wielu wersjach powierzchniowych, z perfekcyjnym wykończeniem i wieloma ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi.

Nowoczesne i komfortowe mieszkania

Naszą misją jest sprzedaż mieszkań oraz zaspokajanie potrzeb komfortu w zakresie budownictwa mieszkaniowego. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze projekty i inwestycje deweloperskie były na jak najwyższym poziomie. Oferujemy nowe mieszkania w budynku o ciekawym designie, wyróżniającym się wśród typowej zabudowy mieszkalnej miasta. Nasze inwestycje wzbogacają rynek pierwotny o atrakcyjne lokale w pięknej okolicy, w standardzie, który zaspokoi nawet najbardziej wymagających klientów.

Inwestycja na miarę XXI wieku

Budynek Cono Verde to inwestycja, w której wykorzystaliśmy wiele nowoczesnych rozwiązań, poprawiających funkcjonalność mieszkań i całego budynku. Zastosowane technologie to gwarancja trwałości wykończeń, komfortu termicznego, doskonałego oświetlenia i sprawnej komunikacji wewnątrz budynku. Oferujemy mieszkania na sprzedaż zarówno dla osób młodych i samotnych, jak i dla rodzin z dziećmi czy seniorów. Duża różnorodność projektów sprawia, że w naszej ofercie znajdziesz odpowiedni lokal zarówno do swoich potrzeb, jak i możliwości finansowych. Wybierając mieszkanie w Ząbkach możesz liczyć na idealne warunki do życia dla Ciebie i Twoich najbliższych. Bliskość sklepów, szkoły, miejsca do rekreacji i niedzielnych spacerów zapewnią Ci wszystko, czego potrzebujesz.

Co oferuje Ci Cono Verde?

Lokalizacją budynku Cono Verde są Ząbki – przyjemne, spokojne miasto w aglomeracji warszawskiej położone zaledwie 10 km od stolicy. Osiedlając się w tej okolicy, możesz liczyć na spokój, przyjemny klimat i oddalenie od miejskiego smogu.

Cono Verde to przede wszystkim:

- 5-cio kondygnacyjny budynek w ciekawej, spokojnej okolicy

- 20 lokali do wyboru, różniących się wielkością i rozkładem pomieszczeń

- możliwość wyboru metrażu w przedziale od 41 do 66 m2

- podziemny garaż z miejscami postojowymi na samochody

- nowoczesną windę i elegancką klatkę schodową

- komfortowe tarasy i balkony oraz duże ogródki

- wygodny dostęp do infrastruktury, komunikacji miejskiej, terenów zielonych.

Cono Verde to mądrze zaprojektowana inwestycja, uwzględniająca wszystkie typowe oczekiwania przyszłych lokatorów.

Inwestycja Cono Verde znajduje się w Ząbkach, ul. Kosynierów 15 (1 km od Warszawy), została zrealizowana przez ARP Inwest.

Inwestycja Cono Verde została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Cono Verde nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ARP Inwest przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Ząbki to niewielkie miasto o powierzchni 11 km2, które znajduje się w powiecie wołomińskim i należy do aglomeracji warszawskiej. Miasteczko liczy obecnie prawie 31 tys. mieszkańców i zajmuje w Polsce drugie miejsce pod względem tempa wzrostu liczby ludności. O popularności miejsca decyduje zarówno dogodna lokalizacja w odległości 10 km od centrum Warszawy, jak i zaciszne, zielone okolice, bowiem aż 30% obszaru zajmują tereny leśne. Ząbki to miasto-ogród, w którym występuje niska zabudowa: domy jednorodzinne i nowoczesne bloki czterokondygnacyjne, a także zabytkowe wille, np. Willa Ronikierów, Willa inż. Tołłoczki czy Willa Alina. Centrum handlowo-usługowe miejscowości to Pasaż Orla, gdzie mieszczą się sklepy, biblioteka i sale ekspozycyjne Ośrodka Kultury.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Cono Verde?

Atutem komunikacyjnym są 2 bezpłatne linie autobusowe, które kursują w obrębie miasteczka. Z pobliską Warszawą Ząbki są połączone 4 liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej oraz liniami Kolei Mazowieckich. Przez miasto przebiegają 3 drogi wojewódzkie, które umożliwiają dojazd do stolicy lub pobliskich miejscowości: droga nr 629 (Warszawa – Marki), nr 631 (Warszawa – Nowy Dwór Mazowiecki) oraz nr 634 (Warszawa – Tłuszcz).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Cono Verde mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Cono Verde znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kosynierów 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Cono Verde znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Cono Verde znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Jagódka" w odległości 190 m, Publiczne Przedszkole "Jagódka ABC" w odległości 200 m, Niepubliczny Terapeutyczny Punkt Przedszkolny "Małymi Kroczkami" w odległości 340 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Cono Verde w odległości 330 m znajduje się Body Fan Fitness Club.

Data aktualizacji: 24.09.2019

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Ząbkach

Oferty w Ząbkach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: