Bysławska

16 zdjęć

Bysławska
Bysławska
Bysławska
Bysławska

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Bysławska dostępnych jest 8 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (8)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las
  • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 20 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 270 do 285 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

gazowe indywidualne

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Garaże:

domy posiadają garaże

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka, rezerwat przyrody

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępnych jest 8 domów bliźniaków.

Powierzchnie domów:

od 195 do 229 m².

Powierzchnie działek:

od 789 do 1322 m².

Ceny domów:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Osiedle Bysławska to domy w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej od 128 m2 do 196 m2 z działką od 700 m2 do 1300 m2 . Do każdego domu przynależy dwustanowiskowy garaż oraz pomieszczenie gospodarcze.

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji.

Poczuj się jak na wakacjach! Arche Wawer Bysławska. Las sosnowy za oknem, największe działki w okolicy! 20 min do centrum Warszawy!

Inwestycja Bysławska znajduje się w Falenicy, ul. Bysławska 3 (15.3 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez Arche S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 20 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Bysławska w sprzedaży jest 8 nowych domów o powierzchni od 195 do 229 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 195 do 211 m2 (3 domy)
  • 6-pokojowe o powierzchni od 228 do 229 m2 (5 domów)

Dla przyszłych mieszkańców Arche S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest w dzielnicy Wawer to południowo-wschodnia część Warszawy, wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski i Wał Miedzeszyński. Dodatkowo Południowa Obwodnica Warszawy łącząca Wilanów z Wawrem. Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólno miejskim ma most Siekierkowski. Dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej (SKM). Linia autobusowa 213 i 711. Stacja PKP Falenica około 1km od inwestycji. Przyszli mieszkańcy inwestycji mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. Mieszkańcy będą mogli skorzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Ogólnokształcących w odległości 300 m, Katolickie Gimnazjum w odległości 300 m, Katolickie Liceum Ogólnokształcące w odległości 300 m. Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bysławska składa się wiele punktów handlowych, gastronomicznych. Około 1 km do centrum Falenicy.

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Bysławska?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bysławska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 400 metrów od inwestycji Bysławska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Falenica 03.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Bysławska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bysławska znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 338 "Sosnowa Stacyjka" w odległości 100 m, Zespół Szkół Ogólnokształcących w odległości 390 m, Katolickie Gimnazjum w odległości 390 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bysławska w odległości 460 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się Boisko, w odległości 480 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 08.09.2021
Data aktualizacji: 08.12.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Falenicy

Oferty w Falenicy

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: