Osiedle Leśna

- leśna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Arbet Investment Group sp. z o.o.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 646 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Apartamenty & Lofty Dragonów (758 m dalej)

Inwestycja Apartamenty & Lofty Dragonów znajduje się w Olsztynie, ul. Wojska Polskiego (0,7 km od centrum Olsztyna), jest realizowana przez dewelopera Komercja Sp. z o.o. Sp. K.. Inwestycja Apartamenty & Lofty Dragonów jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 24 lokale mieszkalne o powierzchniach od 47 do 114 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

Olsztyn, ul. Wojska Polskiego (0,7 km od centrum Olsztyna)
Ceny od: 6 500 zł/m2

Inwestycja polecana

Apartamenty & Lofty Dragonów
 • Termin oddania: 3 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 17
 • Powierzchnia: 47 - 114 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 3
Komercja Sp. z o.o. Sp. K.
Mieszkania spełniające kryteria

Apartamenty Opera (1,7 km dalej)

Inwestycja Apartamenty Opera znajduje się w Olsztynie, ul. Kołobrzeska 6 (0,8 km od centrum Olsztyna), została zrealizowana przez dewelopera Dan-Bud Sp. z o.o.. Inwestycja Apartamenty Opera została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 167 lokali mieszkalnych o powierzchni 60 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne.

Olsztyn, ul. Kołobrzeska 6 (0,8 km od centrum Olsztyna)
Ceny od: 5 400 zł/m2

Inwestycja polecana

Apartamenty Opera
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba mieszkań: 1
 • Powierzchnia: 60 m2
 • Liczba pokoi: 3
Dan-Bud Sp. z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

Centaurus (1,8 km dalej)

Inwestycja Centaurus znajduje się w Olsztynie, al. Piłsudskiego (0,7 km od centrum Olsztyna), jest realizowana przez dewelopera "Warmia Investment" Sp. z o.o.. Inwestycja Centaurus jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 177 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 39 do 122 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 19 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Olsztyn, al. Piłsudskiego (0,7 km od centrum Olsztyna)

Inwestycja polecana

Centaurus
 • Termin oddania: 1 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 73
 • Powierzchnia: 39 - 122 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
"Warmia Investment" Sp. z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

najlepszy adres w Olsztynie

Osiedle Leśna to unikalny projekt dedykowany poszukującym nie tylko wysokiego standardu i komfortu życia w bliskiej odległości od centrum, ale także możliwości zamieszkania w otoczeniu niezwykle bogatej oferty terenów zielonych. Zlokalizowane na terenie dawnych koszar, pomiędzy ulicami Artyleryjską a Leśną, w pobliżu jeziora Długiego i w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Miejskiego zdobyło zasłużoną renomę i prestiż.

Obecnie realizujemy ostatnie zadanie I etapu inwestycji.

lokalizacja, jakich nie ma gdzie indziej

Największym atutem osiedla jest jego położenie. Obrzeża centrum miasta z jednej strony, las i jezioro z drugiej, to możliwe tylko tu ! Spacer na olsztyńską starówkę czy do centrum miasta zajmie Ci niecałe 10 minut. Jeszcze mniej czasu potrzeba, aby dojść do kolejowego Dworca Zachodniego.

Ulica Artyleryjska z kolei umożliwia łatwy i szybki dojazd nie tylko do centrum miasta, ale też wszystkich tras wyjazdowych z Olsztyna.

standard ma znaczenie

To pierwsze osiedle klasy „premium” w Olsztynie. Przemyślana zabudowa i architektura oraz wysoka jakość użytych materiałów i wykończenie części wspólnych pozwoliły nam stworzyć osiedle o niekwestionowanej renomie i prestiżu.

Funkcjonalne mieszkania z dużymi tarasami na ostatnich kondygnacjach zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić niemal dowolną ich aranżację pod kątem realizacji Twoich marzeń .

Duże klatki schodowe z windami obsługującymi wszystkie kondygnacje, przestronne hole i korytarze, dobierane indywidualnie w każdym budynku drzwi wejściowe do mieszkań, stal nierdzewna, szkło i granit, a przede wszystkim robiąca duże wrażenie przestrzeń na całym osiedlu stanowią o jego klasie i jakości.

jeszcze wyższy poziom

realizowany obecnie II etap osiedla to jeszcze wyższy standard ! Wszystkie kondygnacje mają wysokość 2,8-3,0 m, a hybrydowa wentylacja, trzyszybowe okna i najnowsze rozwiązania teletechniczne to elementy gwarantujące najwyższą jakość życia dla mieszkańców.

Uwagę zwracają też bardzo duże balkony i loggie oraz ogródki dla mieszkań w parterach. Ostatnie dwie kondygnacje to absolutnie najwyższy standard. Na każdej znajdują się jedynie po dwa penthous’y o pow. 107 – 120 m2 i tarasami do kilkudziesięciu (!) metrów, z piękną panoramą na całą okolicę.

Podwyższony poziom bezpieczeństwa gwarantuje Ci ogrodzenie i monitorowanie oraz dozorowanie osiedla.

tego można Ci pozazdrościć

Nawet we wnętrzu mieszkań na tym osiedlu czuć tętno i piękno otaczającej osiedle przyrody i przyległych terenów rekreacyjnych. Niezliczona ilość ścieżek dla amatorów joggingu i nordic walkingu , czy tras dla rowerzystów w Miejskim Lesie rozpoczynającym się tuż za oknami czy trasy wokół jeziora Długiego, to jedynie niewielka część atrakcji dla mieszkańców osiedla.

Niezapomniane wrażenia wywołują spacery do parku Podzamcze i na olsztyńską starówkę. A w odległości zaledwie 15 minut pieszo od osiedla znajduje się największy w Olsztynie akwen wodny – jezioro Krzywe – wraz z całą swoją infrastrukturą: restauracje, przystanie żeglarskie i wypożyczalnie sprzętu wodnego, strzeżone plaże, boiska do siatkówki plażowej, a w zimie lodowisko i biegowe trasy narciarskie

dbamy o Twój komfort i satysfakcję każdego dnia

Aby zapewnić komfort życia i utrzymać założony wysoki standard całego osiedla sami zajmujemy się jego zarządzaniem. Dbamy o utrzymanie porządku na częściach wspólnych budynków i terenie osiedla oraz troszczymy o zieleń. Zajmujemy się dostawami wody i ciepła oraz obsługą techniczną i serwisem. Prowadzimy sprawy księgowe i finansowe wspólnot mieszkaniowych na osiedlu oraz ich obsługę prawną.

- lepiej mieszkać lepiej -

Inwestycja Osiedle Leśna znajduje się w Olsztynie, ul. Leśna (1,1 km od centrum Olsztyna), została zrealizowana przez dewelopera Arbet Investment Group sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Leśna została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 83 nowych mieszkań . Budynki posiadają od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Leśna pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 45 do 125 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Arbet Investment Group sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne,
 • miejsca postojowe naziemne.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

None

Czytaj więcej
Film o inwestycji Osiedle Leśna

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji: budynki posiadają od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 83 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne,
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, internet, tv kablowa, winda.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Leśna

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na 23 osiedla - jednostki pomocnicze gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych, które posiadają zasięg lokalny. Około 21 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonują 33 linie autobusowe, w tym dwie nocne i pięć miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr. 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr.2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr. 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście, prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się pięć stacji: Olsztyn Gietkowska, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Kortowo oraz Olsztyn Zachodni. W odległości 850 metrów od inwestycji Osiedle Leśna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Wyspiańskiego.

Data publikacji: 14 października 2013 16:27

Data aktualizacji: 24 listopada 2017 13:20

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet

Wiadomości powiązane z Arbet Investment Group sp. z o.o.

ARBET kończy pierwszy etap Osiedla Sterowców

ARBET kończy pierwszy etap Osiedla Sterowców

Arbet Investment Group oferuje atrakcyjne mieszkania w Olsztynie

Arbet Investment Group oferuje atrakcyjne mieszkania w Olsztynie

Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Budowlanego Roku 2014

Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Budowlanego Roku 2014