Apartamenty Nowe Bemowo

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez APM Development Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 142 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Premium(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bemowo, Górce, ul. gen. T. Pełczyńskiego 14 (7.2 km od centrum Warszawy)
  Osiedle Premium
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 23
  Powierzchnia: 62 - 121 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Dom Development S.A.
 • Deko(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bemowo, Górce, ul. Budy (6.4 km od centrum Warszawy)
  Deko
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 70 m2
  Liczba pokoi: 3
  Budimex Nieruchomości Sp. z o.o.
 • Villa Merkury II(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bemowo, Górce, ul. Narwik 24A (8.1 km od centrum Warszawy)
  Villa Merkury II
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 28
  Powierzchnia: 36 - 110 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  City Villa sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Pierwsza łopata na placu budowy nowoczesnej inwestycji na Bemowie została wbita. Przy ul. Pełczyńskiego wznosi się Osiedle Apartamenty Nowe Bemowo.Ukształtowana zabudowa dzielnicy zapewnia miejski charakter Osiedla, a rozwijająca się infrastruktura okolicy niesie za sobą liczne udogodnienia dla obecnych i przyszłych mieszkańców. Proste bryły budynków wkomponowane w zagospodarowane otoczenie pozwolą na nowo odkryć charakter warszawskiego Bemowa.Apartamenty Nowe Bemowo to projekt w zasięgu ręki dla wszystkich tych, którzy myślą o zakupie mieszkania. Miejsce dla siebie znajdą tu osoby, które uważają, ze nadszedł moment zakupu swojego pierwszego „M”. Przyszli i obecni studenci Wojskowej Akademii Technicznej znajdą idealne lokum nieopodal swojej uczelni. Ten projekt idealnie sprawdzi się również jako inwestycja oszczędności, ponieważ położenie Osiedla zapewnia szybki najem wykończonych mieszkań. Rodziny, które poszukują większych powierzchni, także odnajdą tu lokale odpowiadające im potrzebom.Budowa Apartamentów Nowe Bemowo odbędzie się w dwóch etapach. Na parterze zjadą się lokale usługowe, które zapewnią rozwój Osiedla w jego własnej przestrzeni. Między budynkami Osiedla zaprojektowaliśmy patio do użytku przyszłych mieszkańców, na którym znajdą się również ogródki przynależne do lokali gastronomicznych, dzięki czemu latem to miejsce będzie tętniło życiem.W pierwszym sześciopiętrowym budynku znajdzie się 125 mieszkań. Przestrzeń stwarzająca ogromne możliwości pozwoliła nam zadbać o potrzeby wszystkich Klientów, dlatego w inwestycji znajdą się mieszkania jednopokojowe o powierzchni niespełna 34 m kw., dwupokojowe o powierzchni od 44 do 55 m kw., a także trzypokojowe w metrażu od 48 do 72 m kw. Dla sprostania wymaganiom większych rodzin zaprojektowaliśmy mieszkania cztero- i pięciopokojowe o powierzchni nawet 100 m kw. Wszystkie lokale będą dostępne z balkonami, tarasami lub ogródkami. W każdym z mieszkań znajdą się pokoje dzienne z aneksami kuchennymi, sypialnie i łazienki. W holach wygospodarowaliśmy przestrzeń na zabudowę garderobianą.

Inwestycja Apartamenty Nowe Bemowo znajduje się na Górcach, ul. Pełczyńskiego (7.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera APM Development Sp. z o.o..

Inwestycja Apartamenty Nowe Bemowo została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 125 nowych mieszkań. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Nowe Bemowo pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 92 do 103 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper APM Development Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 125 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda, patio / dziedziniec.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Nowe Bemowo

W projektowaniu Osiedli niezwykle ważne jest ich usytuowanie na mapie Warszawy. Kierując się potrzebami naszych Klientów postanowiliśmy zrealizować nowy projekt na Bemowie. Inwestycja Apartamenty Nowe Bemowo sprosta wszystkim wymaganiom, bowiem położona jest w sąsiedztwie wielu centrów handlowych, m. in. Tesco, Wola Park, Decathlon, rekreacyjnych i sportowych. Wokół Osiedla znajduje się wiele żłobków, przedszkoli i szkół. W pobliżu położony jest również Park Górczewska. Dodatkowo, dzięki gęstej siatce ulic bez problemu dotrą stąd Państwo w każdy zakątek stolicy. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się wiele przystanków autobusowych i tramwajowych, z których można dotrzeć do wszystkich dzielnic Warszawy. Nieopodal Osiedla zaplanowano stacje II linii Metra, które pozwoli ominąć codzienne korki w drodze do pracy i szkoły.

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe, zaś za kilka lat - II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra.

W odległości 250 metrów od inwestycji Apartamenty Nowe Bemowo znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Kazubów.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Nowe Bemowo znajduje się 67 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Klub Malucha "BEMUŚ" w odległości 350m, British School Szkoła Języka Angielskiego w odległości 350m, Przedszkole Nr 63 w odległości 400m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się Gabinet Stomatologiczny Dent-SM, w odległości 200 m znajduje się Pracownia Psychoterapii i Psychoedukacji - Palabra, w odległości 200 m znajduje się Gabinet Stomatologiczny dr Agnieszka Szcześniak-Topór.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 550 m znajduje się Parafia Świętego Łukasza Ewangelisty, w odległości 600 m znajduje się Kościół Św. Łukasza Ewangelisty, w odległości 750 m znajduje się Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy.Wypożyczalnia Dla Dorosłych i Młodzieży Nr 38.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się Aleja Sportów Miejskich, w odległości 350 m znajduje się Boisko Piłkarskie, w odległości 500 m znajduje się Fitness Klub ZDROFIT Bemowo.

Data publikacji: 14.12.2017

Data aktualizacji: 18.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie