Julianów Park

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Przedwiośnie, oferowane bezpośrednio przez

Apartamenty Julianów Sp. z o. o. s.k.

Łódź, Julianów-Marysin-Rogi, ul. Przedwiośnie 27

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 31 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Julianów Park

3 zdjęcia

Julianów Park
Julianów Park
Julianów Park

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 27 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Nasza oferta skierowana jest do osób doceniających komfort mieszkania w mieście, jednocześnie ceniących spokój, ciszę i bliski kontakt z przyrodą. Inwestycja - Apartamenty Julianów spełnia te wysokie wymagania, a dzięki swojej lokalizacji jest unikalną propozycją na łódzkim rynku mieszkaniowym. Na leśnej działce zaprojektowaliśmy trzykondygnacyjny budynek. Nieduża skala zabudowy pozwoliła nam stworzyć kameralną enklawę w sercu spokojnego osiedla. W budynku zaplanowaliśmy 27 mieszkań o powierzchniach od 55 do 140 m2, natomiast miejsca parkingowe przewidziane są w podziemnym garażu wielostanowiskowym.

Nowoczesna, lekka, rozczłonkowana bryła budynku spięta jest szklaną galerią biegnącą wokół zielonego dziedzińca. Duża leśna działka z starodrzewem oraz mała ilość mieszkań pozwolą mieszkańcom zapomnieć o zgiełku wielkiego miasta. Duże przeszklenia, tarasy i balkony, drzewa na sąsiednich działkach zapewnią przyszłym lokatorom komfort przebywania w przyjaznym otoczeniu natury.

Inwestycja Julianów Park znajduje się na Julianowie-Marysinie-Rogach, ul. Przedwiośnie 27 (6.1 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Apartamenty Julianów Sp. z o. o. s.k.

Inwestycja Julianów Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 27 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Julianów Park nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Apartamenty Julianów Sp. z o. o. s.k. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Nasza nowa inwestycja Apartamenty Julianów powstaje w północnej części Łodzi, w prestiżowej, willowej dzielnicy Julianów przy ulicy Przedwiośnie 27. Jest to wyjątkowo spokojna, zielona i malownicza okolica poprzecinana cichymi uliczkami wzdłuż których położone są szpalery drzew. Dodatkowym, niewątpliwym atutem jest bliskie sąsiedztwo zabytkowego Parku Adama Mickiewicza oraz Lasu Łagiewnickiego, który jest największym terenem rekreacyjnym w naszym mieście i jednym z największych kompleksów leśnych znajdujących się w granicy miasta w Europie. Komfort codziennego życia zapewnia dobre skomunikowanie tej części miasta z centrum Łodzi oraz mała odległość od sklepów, żłobka, przedszkola, gimnazjum, szpitala im. Jordana oraz ośrodka rekreacyjnego „Stacja Nowa Gdynia”.

Łódź leży w centralnej części kraju na Wzgórzach Łódzkich. Miasto to stanowi centrum aglomeracji łódzkiej i jest jednym z najstarszych ośrodków przemysłowych Polski. W zabytkowej części miasta dominuje zabudowa neorenesansowa, w tym piękne pałace przy ul. Piotrkowskiej, która jest najdłuższą ulicą handlową Europy. W zabudowie miejskiej nie brakuje również elementów eklektycznych, co ciekawie, przeplatają się one z surowością architektury industrialnej, której przykładem jest słynna Manufaktura. Niedaleko wyrastają modernistyczne budynki świadczące o szybkim tempie rozwoju regionu. Znajdziemy tu także tereny zielone m.in. parki zabytkowe i Las Łagiewnicki. Łódź to także miasto uniwersyteckie z licznymi szkołami wyższymi, w tym słynną Wyższą Szkołą Filmową.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Julianów Park?

Łódź może pochwalić się dobrze rozwiniętą siecią komunikacji miejskiej, do której zalicza się linie autobusowe oraz tramwajowe. Istnieje też opcja poruszania się po mieście trambusami, czyli pojazdami przypominającymi tramwaj na podwoziu ciężarówki, a nawet rikszami. Łódź otoczona jest kompleksem dróg tworzących jej obwodnicę. Od wschodu i północy są to autostrady transeuropejskie A1 i A2, natomiast od południa i zachodu to drogi ekspresowe S8 i S14. W południowo-zachodniej części miasta znajduje się Port Lotniczy im. Władysława Reymonta.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Julianów Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 912 metrów od inwestycji Julianów Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Arturówek.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Julianów Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Julianów Park znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 97 w odległości 357 m, XXX Liceum Ogólnokształcące w odległości 357 m, przedszkole w odległości 377 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Julianów Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne Medyceusz w odległości 618 m, Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ORTMED Sp.z O.O. w odległości 635 m, Centrum Medyczne „Łodzianin” w odległości 806 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Julianów Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 440 m znajduje się Biedronka, w odległości 628 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 722 m znajduje się Osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Julianów Park w odległości 87 m znajduje się basen, w odległości 207 m znajduje się basen, w odległości 377 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 30.11.2018

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: