Apartamenty Julianów Sp. z o. o. s.k. logo

Apartamenty Julianów Sp. z o. o. s.k.

Lublin, ul. Nałęczowska 30 lok 11
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Inwestorem budynku wielorodzinnego przy ul. Przedwiośnie 27 jest stworzona w tym celu spółka Apartamenty Julianów. Doświadczenie założycieli spółki zdobyte w trakcie przygotowywania i prowadzenia poprzednich inwestycji mieszkalnych o wysokim standardzie gwarantuje, że nowy projekt będzie naszą kolejną udaną propozycją dla wymagających klientów.

Działamy od wielu lat na łódzkim rynku nieruchomości i na miejsca naszych inwestycji wybieramy najlepsze lokalizacje w mieście. Poprzednie projekty realizowaliśmy przy ul. Zamenhofa 18, Nawrot 19 i 21, Tuwima 15.

Istotną i unikalną cechą naszych projektów jest to, że są one realizowane przez architektów. Takie połączenie autorstwa projektu z jego realizacją pozwala z większą świadomością dostosować naszą ofertę do zmieniających się warunków na rynku mieszkaniowym i wzrastających oczekiwań naszych klientów w celu uzyskania najwyższych walorów estetycznych i funkcjonalnych.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Apartamenty Julianów Sp. z o. o. s.k. logo
Apartamenty Julianów Sp. z o. o. s.k.
Lublin, ul. Nałęczowska 30 lok 11
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: